שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
31°C
Scattered clouds
21/09/2021 17:18
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

קורס השקעות נדל"ן: אילו כלים והשגות ניתן לקבל במהלך קורס השקעות נדל"ן?

נושאים מרכזיים

קורס השקעות נדל"ן - כיתת לימוד

שתפו:

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter

מחזיקים הון עצמי להשקעה? רוצים לשאוף קדימה להצלחה? כדאי לכם לבחון לימודי נדל"ן עם דגש על השקעות נדל"ן. קורס השקעות נדל"ן לא יהפוך אתכם בין לילה למשקיעים מנוסים ומוצלחים אך בהחלט יעניק לכם את הכלים הנכונים להתמצא בעולם זר ומשמעותי כל כך.. במאמר זה אנו סוקרים את מגוון הלימודים בקורסים ללימודי השקעות נדל"ן.

צריכים ייעוץ בנדל''ן?

השאירו פרטים לתיאום פגישה:

קורס השקעות נדל"ן

אלוהים ברא אותנו מוגבלים. מוגבלים בכסף,  מוגבלים בזמן, מוגבלים ביכולת להתמודד עם מכלול דברים בו זמנית ועוד.. כאשר שואפים להרוויח כסף וכמה שיותר, הרי שהמגבלה הבעייתית מכולן, היא כמובן החוסר בזמן. הרי, גם אם נרצה לעבוד יותר ויותר עדיין יישארו לנו רק 24 שעות ביממה. אך, יש דבר אחד בו אנו לא מוגבלים, זהו יצירתיות. בעזרת יצירתיות ניתן לפרוץ גדרות גבוהים ומחסומים בלתי עבירים. בעזרת יצירתיות ניתן למתוח את היממה לעשרות ומאות שעות נוספות..

הדרך להאריך את שעות היממה הנו פשוט במיוחד. כל מה שעלינו לעשות, זה לרכוש זמן של אחרים. כדי לרכוש זמן של אחרים, עלינו להשקיע כסף (מעט ככל שיהיה לנו..) בחברות ובנכסים של אחרים. בצורה זו, אנו רוכשים שעות עבודה נוספות בכל יום והדרך שלנו אל האושר מתקצרת. חשוב לזכור, משקיע שרוכש מניות ואו נכסים שיוצרים הכנסה בגובה הכנסה מעבודה של 8 שעות ביום, הנו אדם אשר רכש לעצמו ביטחון כלכלי, זאת מאחר והוא איננו צריך לעבוד עוד בכדי להתקיים.

אבל, מאחר ולא כל השקעה משתלמת. מאחר ולא כל השקעה אכן מקיימת את התשואה המובטחת, הרי שאנו צריכים לגשת לאיתור השקעות מוכנים ובשלים. בדיוק לשם כך, מומלץ לבחון קורסי השקעות (נדל"ן או שוק ההון) בהם תוכלו להרחיב אופקים ולבצע השקעות מושכלות. במאמר זה אנו נתמקד בקורס אחד בלבד: קורס השקעות נדל"ן.

אילו כלים והשגות ניתן לקבל במהלך קורס השקעות נדל"ן?

במידה ואתם רוצים ללמוד להשקיע כמו מקצוענים, הרי שיש צורך בלמידה אך חשוב מכך גם בסבלנות. כן, סבלנות. כאשר אנו עוסקים בכסף ונוטלים סיכונים משתנים על כל השקעה והשקעה, אין אנו רוצים לטעות ולו פעם אחת. הדרך הטובה ביותר להימנע מטעויות מורכב משלושה רכיבים:

 1. הכנה מוקדמת והיכרות עם שוק הנדל"ן.
 2. סבלנות רבה בחיפוש אחר ההשקעה האופטימלית.
 3. קבלת ליווי של איש מקצוע מנוסה בתחילת הדרך.

כפי שכשלומדים באקדמיה מקצוע כדוגמת רפואה ואו עריכת דין, יש סטאז' במספר השנים הראשונות. כך, מומלץ לעשות גם בהשקעות. כדאי לפעול בזהירות ראויה ובעזרת ליווי בשלבים הראשונים עד לצבירת ניסיון מוכח בשטח. כעת נעבור על מרכיבי הקורסים להשקעות נדל"ן:

קורס השקעות נדל"ן מורכב מ-12 חלקים:

 1. מבוא לעולם השקעות הנדל"ן.
 2. בחינת אפיקי ההשקעה בהתאם לתקציב.
 3. תכנון תקציב רצוי לביצוע להשקעות נדל"ן.
 4. הגדרת יעדים להשגה בהשקעות נדל"ן.
 5. השגת מימון בעזרת משכנתא לטובת ההשקעה.
 6. חשיבות בייעוץ וליווי משפטי בהשקעות נדל"ן.
 7. הוראות וכלים לאיתור השקעות נדל"ן.
 8. ניהול משא ומתן בהשקעות נדל"ן.
 9. השבחה יזומה והעלאת ערך השקעות נדל"ן.
 10. זיהוי מגמות ומועד ליציאה מן ההשקעה.
 11. היכרות עם מיסוי מקרקעין על השקעות נדל"ן.
 12. היכרות עם השקעות ייחודיות ומורכבות יותר.

בואו נעבור במהירות על כל חלק וחלק שתלמדו במהלך קורס השקעות נדל"ן:

1. מבוא לעולם השקעות הנדל"ן:

זהו שלב מקדים שמעצבן את חלק מבאי הקורסים. מדובר בשיעור בו מיישרים קו ומסבירים כל מיני מונחי יסוד ומבהירים את ערכי שוק הנדל"ן. למרות שחלק זה בקורס מעצבן, במהלכו ייתכן ותצליחו להיכנס לראש הנכון ולהתחיל לחשוב כפי שמשקיעי נדל"ן צריכים לחשוב. כלומר, במידה והקורס טוב – תוכלו להרגיש בשלים לעבור לחלק הבא בו אכן מתחילים לדבר פרקטיקה..

2. בחינת אפיקי ההשקעה בהתאם לתקציב:

יש לכם הון עצמי? אין לכם הון עצמי? רוצים להשקיע הרבה? רוצים להשקיע מעט? זה הזמן לזהות מה יש לכם ביד ולהתחיל לחפש את אפיקי ההשקעה שמתאימים לכם. בשלב זה, על המרצה להציג את מגוון האפשרויות להשקעה בנדל"ן ולהסביר למי הם מתאימים על פי תקציב וגיל..

3. תכנון תקציב רצוי לביצוע להשקעות נדל"ן:

לאחר שבוצע זיהוי של אפיק השקעה מתאים, יהיה עליכם להגדיר תקציב רצוי להשקעה. על פניו זה נראה כמשימה פשוטה שאורכת מספר דקות. בפועל, מדובר במשימה מורכבת מאוד שצריכה להילקח ברצינות גדולה וזאת מאחר והתקציב הנבחר חייב להסתדר עם היכולת הכלכלית, הוצאות עתידיות ועוד שלל פרמטרים נוספים.

4. הגדרת יעדים להשגה בהשקעות נדל"ן:

לא נכנסים להשקעת נדל"ן מבלי שהוגדרו יעדים! לפני שבוחרים השקעת נדל"ן יש לבחון האם היא עומדת ביעדים שאליהם אתם שואפים. האם אתם רוצים ליהנות מתשואה של 3% על דירה להשקעה? האם תרצו ליהנות מתשואה של 8% על חנות להשכרה? וכן הלאה.. כדאי מאוד להבין מה גובה התשואה ובאילו סיכונים היעדים שלכם כרוכים.

צריכים ייעוץ בנדל''ן?

השאירו פרטים לתיאום פגישה:

5. השגת מימון בעזרת משכנתא לטובת ההשקעה:

משכנתא, מילה מפחידה שטומנת בחובה הזדמנויות כה רבות. עליכם להבין את המשמעויות של נטילת משכנתא, את האופן בו הלוואת משכנתא מעניקה לכם מינוף משמעותי להון הקיים אך כמובן גם את העול שמגיעה עם הלוואה ארוכת טווח על סכומי כסף גדולים. איך ומתי נוטלים הלוואת משכנתא להשקעה?

6. חשיבות בייעוץ וליווי משפטי בהשקעות נדל"ן:

עסקאות נדל"ן שונות מהותית מכל עסקה אחרת שנעשה בחיים! ככאלו, יש צורך בהסכמים הכתובים וברורים במיוחד. יש צורך ברישום הזכויות ברשם המקרקעין (טאבו). בכל עסקת מקרקעין ללא יוצא מן הכלל, יש צורך בעורך דין מנוסה ואמין שיעקוב וינהל את הרכישה והעברת הבעלות של הזכויות בפועל. חשוב להכיר את הסיכונים ומגוון הונאות נדל"ן מהם יש להיזהר.

7. הוראות וכלים לאיתור השקעות נדל"ן:

לאחר שיש תקציב, מימון, אפיק ויעדים מוגדרים, ניתן לצאת לדרך ולהתחיל בחיפוש אחר נכסי מקרקעין להשקעה. תהליך זה יכול להתבצע בצורה המורכבת והקשה ואו בעזרת כלים ועזרים שונים שיהפכו את מלאכת האיתור של ההשקעה לפשוטה בהרבה. חשוב מאוד ללמוד איך לחפש ולעקוב אחר הזדמנויות נדל"ן ולזכות בהם עם הימצאותם.

8. ניהול משא ומתן בהשקעות נדל"ן:

ניתן להרוויח מעט כסף ואו הרבה כסף בכל עסקת מקרקעין. משתנה זה תלוי מאוד ביכולת המיקוח שלכם. במידה ולמדתם איך להסיר חסמים ואיך לזהות חולשות אצל מוכר הנכס, תוכלו ללחוץ על נקודות התורפה הללו ולזכות באותו הנכס במחיר הנמוך מהמבוקש וכבר הרווחתם על הנייר כסף מן ההפקר.

9. השבחה יזומה והעלאת ערך השקעות נדל"ן:

העובדה שרכשנו נכס מקרקעין אינה אומרת שעלינו להחזיק בה עשרות שנים. לעתים קרובות ניתן לרכוש דירה או כל נכס אחר במחיר נמוך ממחיר השוק, לבצע השבחה יזומה בעזרת שיפוץ ואו חידוש נראות הנכס ובכך להציג את הדירה כחדשה ומשופצת ולמכור אותה ברווחיות גדולה בתוך פרק זמן קצר. כדי להצליח במהלך מסוג זה יש צורך בהרבה ידע ובידיים טובות.

10. זיהוי מגמות ומועד ליציאה מן ההשקעה:

מחזיקים בהשקעות נדל"ן, בוודאי שלא תרצו להמשיך להחזיק בהם במידה והשוק משנה מגמה ומתחיל לרדת. במקרה זה, לא רק שלא תרוויחו כסף, הרי שאתם גם מסתכנים בהפסדים שיכולים להפוך את המימון לכזה שכואב במיוחד. כמשקיעים, עלינו לעקוב מקרוב ולזהות שינויים במגמות שוק עוד בתחילתן..

11. היכרות עם מיסוי מקרקעין על השקעות נדל"ן:

כתושבים במדינת חוק. עלינו לשלם מס על רווחינו. אך, לשוק המקרקעין יש חוקים משלו שנופלים תחת ההגדרה של "מיסוי מקרקעין". עלינו לשלם מסים כבר ברכישת ההשקעה, על רווחים במהלך חיי ההשקעה וכמובן במועד מכירת ההשקעה ברווח. כלל המסים הללו משתנים בין בעלי דירה אחד ובין בעלי מספר דירות ויש להכיר את החוק לעומק.

12. היכרות עם השקעות ייחודיות ומורכבות יותר:

רוב המשקיעים בשוק נוהרים אחרי השקעות הבסיס. כלומר, רוכשים דירות להשקעה, נדל"ן מניב בעזרת קרנות השקעה וכן הלאה.. בסוף הקורס, לאחר שכולם מבינים את השוק מעט יותר טוב, כדאי לבחון אפיקי השקעה שייחודיים מטבעם ומחייבים מעט יותר מיומנות. כך לדוגמה, השקעות נדל"ן בארצות הברית, עסקאות קומבינציה, אופציות על נדל"ן ועוד אפיקים רבים אחרים..

לסיכום,

רוצים להשקיע? רוצים להקטין סיכונים? בחרו קורס השקעות נדל"ן ונסו לנצל כל שיעור ושיעור בשטח. במידה ואתם מחפשים קורס השקעות נדל"ן, כדאי שתחפשו קורס שמעניק לבוגריו ליווי ראשוני בשטח ואו ייעוץ טלפוני גם לאחר סיום הקורס. ביכולתכם להשאיר פרטים באתר לאיתור קורס מתאים:

או בדקו על הקורס במכללת יזמות נדל"ן

צריכים ייעוץ בנדל''ן?

השאירו פרטים לתיאום פגישה:

אהבתם?

שתפו למי שחשוב לכם

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

חדשות Unadlan