שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
29°C
Scattered clouds
22/09/2021 14:40
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

השקעות נדל"ן בארה"ב: מהי הדרך הנכונה ביותר לבצע השקעות נדל"ן בארה"ב?

השקעות נדל"ן בארה"ב - קו רקיע של שיקאגו

שתפו:

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter

רוצים לדעת מה הדרך הנכונה לביצוע השקעות נדל"ן בארה"ב? הגעתם למקום הנכון. בעוד השקעות נדל"ן בישראל מובנות מאליהן ואופן ההשקעה ברור לכל. השקעות נדל"ן בארה"ב נעשות פעמים רבות בשלט רחוק ובעצם מבלי שהמשקיע ביקר בנכסי הנדל"ן שבעניין. לכן, נשאלת השאלה: מהי הדרך הנכונה ביותר לבצע השקעות נדל"ן בארה"ב?

צריכים ייעוץ בנדל''ן?

השאירו פרטים לתיאום פגישה:

השקעות נדל"ן בארה"ב

כאשר יוצאים לדרך בחיפוש אחר השקעות נדל"ן בארה"ב חשוב מאוד לעשות זאת מתוך היכרות מוקדמת ועל בסיס רקע כלשהו שיעזור לכם להבדיל בין עסקה טובה לכזו המסוכנת. במקרים רבים, משקיעים מחפשים השקעות נדל"ן בארה"ב תוך שימת דגש רב מידי על ערך התשואה הצפויה ושוכחים את מגוון הסיכונים שיש לקחת בחשבון בעסקאות מאין אלו. לכן, לפני שאתם ממשיכים לקרוא מאמר זה, אנו ממליצים לכם להיכנס לקישורים הבאים ולרכוש מעט ידע בסיסי ומקיף:

קראתם? מרגישים מוכנים? בואו נצא לדרך!

מהי הדרך הנכונה ביותר לבצע השקעות נדל"ן בארה"ב?

כדי לענות על שאלה חשוב זו, עלינו להציג בראש ובראשונה את הדרכים בהם ניתן להשקיע בנדל"ן בארה"ב. להלן שיטות ההשקעה אליהן אנו נתייחס במאמר זה:

 1. השקעות נדל"ן בארה"ב בכוחות עצמכם.
 2. השקעות נדל"ן בארה"ב בעזרת ליווי מקצועי.
 3. השקעות נדל"ן בארה"ב בעזרת חברת תיווך.
 4. השקעות נדל"ן בארה"ב באמצעות קרן השקעות.

לא הבנתם, זה בסדר. אנו נעבור על כל אחת מהאפשרויות ונרחיב אודותיהם כעת:

1. השקעות נדל"ן בארה"ב בכוחות עצמכם:

שיטת השקעה זו היא הטובה והנכונה ביותר עבור משקיעים שמחזיקים באזרחות אמריקאית ואו משקיעים שמכירים את סביבת ההשקעה היטב. זאת מאחר ובמידה ואכן מכירים את הסביבה כנדרש, מאחר ומכירים את אנשי המקצוע המקומיים כנדרש, מאחר ואין מחסומי אזרחות ושפה, הרי שניתן לחקור את הסביבה ולקבוע ערך ראלי לנכס.

משקיעים שרוכשים בתים בכוחות עצמם בעצם מבטיחים בכך שהם צפויים להרוויח את מלוא התשואה לאחר הנגזרת לחברת הניהול המקומית. יתרה מזאת, הם נוטלים את מלוא האחריות על כפתיהם כך שגם במידה וההשקעה לא העירה פנים הרי שמדובר בהפסד כספי סביר שביכולתם לקחת על עצמם.

לסיכום,
 • למי מתאים: אזרחים ומבקרים תכופים, בעלי היכרות מוקדמת עם הסביבה.
 • למי לא מתאים: לכל משקיע מתחיל ואו משקיע שלא מכיר את הסביבה.
2. השקעות נדל"ן בארה"ב בעזרת ליווי מקצועי:

לא מכירים את הסביבה בארצות הברית? לא יודעים היכן בדיוק ברצונכם להשקיע? אך יש לכם רצון ליהנות מתשואה גבוהה על הכסף. הרי שיש אפשרות לרכוש בית בארצות הברית לבד אך בעזרת אנשי מקצוע שילוו אתכם בתהליך כולו ויעזרו לכם לקבל החלטות נכונות. תפקידו של איש המקצוע יהיה לגשר על פערי הידע וההיכרות שלכם עם הסביבה ולהעניק לכם את הידע הנדרש לקבל החלטות מבוססות נתוני אמת.

בישראל פועלים מעט מאוד אנשי מקצוע פרטיים בליווי השקעות נדל"ן בארצות הברית. הבעיה אף חמורה יותר מאחר וכל איש מקצוע מכיר מדינה אחת ובה מספר ערים ולא יותר. כלומר, אין בעל מקצוע שידע להעניק לכם את מלוא שירותי הליווי המקצועיים בכל עיר ועיר ובכל מדינה ומדינה מאחר ובכדי להעניק שירותים אלו, על איש המקצוע להחזיק קשרים מקומיים שעוזרים לזהות נכסים מניבים ומשתלמים..

לסיכום,
 • למי מתאים: לכולם. כל עוד מצאתם ליווי מקצועי לסביבה הרצויה.
 • למי לא מתאים: לכל אדם אשר אינו סומך על אחרים בהחלטותיו.
3. השקעות נדל"ן בארה"ב בעזרת חברת תיווך:

בשנים האחרונות צצות להן עוד ועוד חברות תיווך שמציעות לישראלים נכסים להשקעה בארצות הברית. איך זה עובד? חברות תיווך ישראליות שגם כך משווקות נכסים, פונות לחברות ענק בארצות הברית וחותמות מולן על הסכם שכר טרחה עבור כל עסקה שתיעשה באמצעותן. כך, חברות רבות בישראל בעצם מציעות למשקיעים ישראלים נכסים במגוון מדירות בארצות הברית לעתים גם בלי ידע בסיסי בתחום.

מעבר לחברות אלו, ישנם חברות ישראליות שכל ייעודן הנו רכישת נכסים ישנים בארה"ב שיפוצן ומכירתן מחדש למשקיעים ישראליים. חלק מהחברות הללו מציעות את הנכסים למשקיע הישראלי במחיר הגבוהה בהרבה ממחיר השוק (בדקו באתר Zillow) וכך בעצם מגלגלות את "התשואה המובטחת" למשקיע חזרה אליו. כלומר, המשקיע משלם עבור התשואה המובטחת בשנים הראשונות כך שחברת ההשקעות אינה נוטלת סיכון על עצמה.

קניית בית בארצות הברית אינו רעיון גרוע כל עוד מבצעים בדיקת רקע בסיסית לשני הפרמטרים הבאים:

צריכים ייעוץ בנדל''ן?

השאירו פרטים לתיאום פגישה:

 1. ערך הנכס שבעניין וסביבתו.
 2. שמם ומקצועיותם של חברת התיווך.

במפתיע, חיפוש "google" קצר עם שם החברה שלוקח ממש דקה על השעון, צפוי להציג לנו מגוון רחב של מידע אודות החברה ובין היתר גם לקוחות עבר שהתאכזבו מן השירות ואו שאף מציגות את החברה כנוכלת. האחריות לבדיקת אופי ואיכות השירות נופלת על המשקיע! אל תוותרו על כך!!!

לסיכום,
 • למי מתאים: לכל מי שביצע בדיקת רקע מספקת על הרכישה.
 • למי לא מתאים: לכל מי שנוטה ללכת שבי אחר הבטחות וחלקלקות הלשון.
4. השקעות נדל"ן בארה"ב באמצעות קרן השקעות נדל"ן:

בישראל פועלות מספר לא קטן של קרנות השקעה בנדל"ן. קרנות אלו, מרכזות מספר רב של משקיעים ומאתרות עבורם הזדמנויות שונות וכך בעצם מספר רב של משקיעים קטנים יכולים להצטרף יחד לכדי כוח עצום ולרכוש יחדיו נכסים מניבים בארצות הברית ובאירופה. בשונה משלושת הדרכים מעלה, כאשר משקיעים באמצעות קרנות השקעה בנדל"ן, על המשקיעים לסמוך על אופן קבלת ההחלטות אצל מנהלי הקרן ולהשאיר את העבודה המלוכלכת לאחרים.

יש 3 יתרונות בולטים בקרנות השקעה בנדל"ן:

 1. קרנות חייבות לשמור על שמן הטוב ולכן פועלות ביושר ובאחריות.
 2. קרנות אוספות עבור המשקיעים את כל המידע הנדרש לקבלת החלטות.
 3. קרנות מרכזות כסף גדול ויכולות להיכנס להזדמנויות טובות יותר.

כאשר משקיע בודד רוצה לרכוש בית בארצות הברית, עליו לחפש הזדמנות טובה, לבצע סדרת בדיקות לאימות הנתונים שהובטחו לו, לנהל באופן שוטף את ההשקעה וכן הלאה.. לעומת זאת, משקיע שפועל במסגרת קבוצתית של קרן, נהנה משקט נפשי ומכך שביכולתו כעת להשקיע את כספו בנכסי נדל"ן באופן יחסי ובפרויקטים גדולים. אחד האפיקים האהובים על קרנות השקעה בנדל"ן הנם מתחמי "מולטי פמילי – multi family". במתחמים אלו, הקרן רוכשת את מלוא הבעלות על מספר רב של יחידות דיור ומחלקת את התשואה עליהן באופן יחסי בין כלל המשקיעים שבחרו להצטרף להשקעה זו וכך בעצם התשואה גבוהה יותר ורמת הסיכון נמוכה יותר..

לסיכום,
 • למי מתאים: לכולם. למעט אלו שרוצים לעשות הכל לבדם.
 • למי לא מתאים: למחפשי הזדמנויות בסיכונים גבוהים במיוחד.

כפי שניתן לראות, יש מגוון דרכים לבצע השקעות נדל"ן בארה"ב. אך, הפרט החשוב מכל הנו להתייעץ עם בני משפחה, חברים, אנשי מקצוע וזאת כדי להציף מגוון רחב של סימני שאלה ואו הזהרות מהדהדות שלא תמיד נזהה בכוחות עצמנו. גם כאשר אתם הולכים על השקעה באמצעות קרן השקעות נדל"ן, בקשו לקבל מספרי טלפון של עמיתים בקרן בכדי לבחון את שביעות רצונם ולקבל המלצות אודות הקרן. ככל שיש לכם יותר המלצות אנושיות, כך הסיכוי שלכם להיפגע קטן בהתאמה..

במידה ואתם רוצים לבצע השקעות נדל"ן בארה"ב ואינכם רוצים להיפגע כחלק מתהליך זה, אנו ממליצים לכם לפנות אלינו ולהתייעץ בחינם בנוגע לאופן הנכון ביותר לביצוע ההשקעה. בהצלחה.

צריכים ייעוץ בנדל''ן?

השאירו פרטים לתיאום פגישה:

אהבתם?

שתפו למי שחשוב לכם

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

חדשות Unadlan