שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter

השקעה בנדל"ן בארה"ב: האם לקנות בית בארה"ב לבד או דרך קרן השקעות?

צריכים עזרה בנדל''ן?

השאירו פרטים ונחזור אליכם:

נושאים מרכזיים

השקעה בנדל"ן בארה"ב - קו רקיע נו יורק

שתפו:

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter

השקעה בנדל"ן בארה"ב מעניית אתכם? זה מצוין! אכן, מדובר בשוק שלם שרק מחכה למשקיעים הישראלים. ניתן לראות את שוק הנדל"ן האמריקאי כעולם עשיר ומגוון של הזדמנויות למשקיעים הקטנים ולמשקיעים הגדולים. זאת מאחר ובעוד בישראל יש מעט אפשרויות השקעה, בארצות הברית ניתן לאתר מכלול רחב מאוד של השקעות נדל"ן לתשואות שונות ובסיכונים משתנים..

צריכים ייעוץ בנדל''ן?

השאירו פרטים לתיאום פגישה:

אודות דוד – יועץ הנדל"ן הראשי של Unadlan >> לחצו כאן

מסיבה זו, השקעה בנדל"ן בארה"ב אינה משימה קלה. הרי, כל עוד יש מעט אפשרויות קבלת ההחלטות קלה בהכרח מאחר ויש לנו יכולת השוואה וצמצום של האפשרויות הבודדות. השקעה בנדל"ן בארה"ב לעומת זאת מבלבלת ומאתגרת במיוחד למשקיע הפשוט שלא באמת יודע לבצע השוואה בין מדינה למדינה, בין שכונה לשכונה ובין סוגי הנכסים השונים שכלל אינם מוכרים לישראלים..

בכתבה זו אנו נעזור לכם להבין האם כדאי לבצע השקעה בנדל"ן בארה"ב ואיך עושים זאת נכון.

השקעה בנדל"ן בארה"ב

ניתן להדגים השקעה בנדל"ן בארה"ב בעזרת סיפור מהחיים, ילד בשם דני חוזר לביתו לאחר הלימודים ובסיום ארוחת הצהריים מחכה לו בחירה בין ממתק עשוי שוקולד ובין ממתק גלידה. הבחירה אורכת כשנייה בלבד. לעומת זאת, חברו של הילד בשם שי הולך אחר הלימודים לקניון יחד עם הוריו ובהזדמנות זו ניתנת לו הזדמנות לבחור ממתק אחד מבין מאות ממתקים שונים בחנות הממתקים הגדולה והצבעונית. הבחירה של שי תיקח לא מעט זמן מאחר וכל בחירה כוללת וויתור על עוד מגוון כה רחב של ממתקים.

ההדגמה בסיפור מציגה רק דילמה אחת מבין רבות כאשר מתייחסים לאפשרות השקעה בנדל"ן בארה"ב. כאשר בוחנים השקעה בשוק לא מוכר, בשוק בו המשתנים שונים מאלו בישראל, יש צורך במשנה זהירות וכמעט כל החלטה שנעשה לא צפויה להיות מושלמת. ולמרות זאת, כדאי לבצע השקעות נדל"ן בארה"ב.

כעת אנו מגיעים לנושא כתבה זו, האם להשקיע לבד ואו עם עזרת קרן השקעות נדל"ן?

האם לקנות בית בארה"ב לבד או דרך קרן השקעות?

כדי לענות על שאלה זו יש לחלק את ציבור המשקיעים לשני קבוצות עיקריות:

 1. משקיעים מנוסים – משקיע שביצע השקעה דומה בעבר.
 2. משקיעים מתחילים – משקיע שלא ביצע השקעה דומה בעבר.

זאת, מאחר ועיקר ייעודן של קרנות השקעה בנדלן הנו לגשר על פערי הידע של המשקיע ולחסוך מזמנו היקר. כל משקיע יכול להתייחס לאופן ההשקעה בצורה שונה וכעת נסביר את השוני ביניהם:

השקעה בנדל"ן בארה"ב על ידי משקיע מנוסה:

משקיע מנוסה, משקיע אשר ביצע השקעה בארה"ב בעבר. אך חשוב מכל, משקיע שביצע השקעה באותה המדינה ובאותה הסביבה בה ברצונו להשקיע בשנית. ניסיון שווה ערך לכסף רב וזאת מאחר ועם הניסיון ניתן להימנע מטעויות קשות ומהפסדים. במידה והנכם משקיעים מנוסים, ביכולתכם לבצע השקעה בנדל"ן בארה"ב בכוחות עצמכם ואין סיבה לשלם לגורמים מתווכים כדוגמת קרנות על עצם ביצוע ההשקעה בכספכם. לעומת זאת, ישנם מקרים שגם משקיעים מנוסים ייבחרו להשקיע דווקא דרך קרנות השקעה:

 • חיסכון בזמן – כאשר השקעה זו חוסכת זמן יקר שנדרש לצרכים אחרים.
 • הזדמנות ייחודית – כאשר הקרן מחזיקה בהשקעה ייחודית ומשתלמת יותר.
 • תנאי מימון – כאשר הקרן משיגה תנאי מימון ייחודיים שמגדילים את הרווחיות.

כך לדוגמה, משקיע בודד יכול לרכוש דירה או בית להשקעה אך יהיה עליו לנהל הכל לבדו וממרחק רב ואו לשלם לחברת ניהול מקומית עמלה חודשית קבועה. לעומת זאת, השקעה באמצעות הקרנות הנכונות תאפשר השקעות ייחודיות ועם תנאי מימון אטרקטיביים במתחמי מולטי פמילי – multi family ומתחמי מגורם מסוגים אחרים כחלק מקבוצה ותוך הנאה מתשואה גבוהה ויחסית לפרויקט כולו..

השקעה בנדל"ן בארה"ב על ידי משקיע מתחיל:

משקיע מתחיל, אדם אשר רוצה ליהנות מתשואה על הונו אך אינו מחזיק בכלים או בניסיון המתאים בכדי לבצע השקעה באזור לא ידוע ובתנאים לא ברורים. משקיע מתחיל יעשה טעות חמורה ביותר במידה והוא בוחר להשקיע בקניית בית פרטי בארצות הברית לבדו וזאת מאחר ויש כל כך הרבה גורמים שיכולים להשפיע על ערך הנכסים ויש לבצע שיעורי בית מעמיקים מאוד שרק בעלי ניסיון אכן יכולים לספק.

במידה ומשקיע מתחיל רוצה לבצע השקעה בנדל"ן בארה"ב, כדאי לו לבחון את האפשרויות שעומדות בפניו אך לא לבצע שום פעולה בכוחות עצמו. במקום זאת, עליו לבחון את הקרנות השונות שפועלות בישראל ולבחון מי מהם מציע את התנאים האטרקטיביים ביותר בפרמטרים הבאים:

צריכים ייעוץ בנדל''ן?

השאירו פרטים לתיאום פגישה:

אודות דוד – יועץ הנדל"ן הראשי של Unadlan >> לחצו כאן

 • מיקום ההשקעה – מי מציע השקעה במיקום האטרקטיבי ביותר.
 • גובה התשואה – מי מציע את התנאים הטובים ביותר לתשואה גבוהה.
 • גובה עמלות – מי מציע את השירות עם העמלות הנמוכות ביותר.
 • סוג בטחונות – מי מציע את הביטחונות הטובים ביותר לכסף המושקע.
 • ועוד..

אז מה הן האפשרויות שעומדות בפנינו?

עומדות בפני המשקיעים 3 אפשרויות בולטות:

 1. השקעה לבד – סיכון גבוהה אך שמירה על 100% מהתשואה.
 2. השקעה עם ליווי – סיכון נמוך אך תשלום עמלה לאיש מקצוע.
 3. השקעה עם קרן – סיכון נמוך אך תשלום עמלות לקרן ההשקעות.

ארה"ב גדולה מאוד, יש בה אינספור השקעות אטרקטיביות במדינות שונות. כדי לקבל החלטה האם להשקיע בארצות הברית לבד ואו עם קרן, עלינו לעשות שיעורי בית ולבדוק אילו הזדמנויות מחכות לנו בקרנות הנדל"ן הישראליות, אילו הזדמנויות נדל"ן מחכות לנו בשוק הפרטי בארצות הברית, וכמובן אילו אפשרויות ושירותים מציעים לנו אנשי המקצוע שמתמחים בליווי רכישת בתים בארצות הברית.

השקעה בנדל"ן בארה"ב משתלמת ובטוחה כל עוד פועלים נכון, אחרת ייתכן מאוד שתיחשפו לסיכונים מיותרים ואף תפסידו את כספכם. כדי להימנע מטעויות קשות, עדיף בכל מצב להשקיע בעזרת ליווי מתאים ואו בעזרת גורמים מתווכים (אך לא חברות שמוכרות דירות מוכנות כ"מפתח זהב" "מצנח זהב" או כל הגדרה מפוצצת אחרת) ורק על בסיס הוכחות חותכות לכך שאכן יש היתכנות לתשואה על הנכס. בין היתר, נחפש נתונים לגבי גובה התפוסה של הנכסים בסביבה, סוג האוכלוסייה, רמת הביטחון ופוטנציאל ההשבחה ועל כך ניתן לקרוא במאמר שלנו אודות עוגנים להשקעות נדל"ן.

רוצים להשקיע בנדל"ן בארה"ב? רוצים לקבל ייעוץ חינם לגבי ההזדמנויות השונות? השאירו פרטים:

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter

מגזין הנדל''ן של ישראל