שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

10 דרכים להזמין מובילים מומלצים להובלת דירה

מובילים
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

8 דרכים להזמין מובילים מומלצים להובלת דירה

צריכים להוביל דירה וחוששים מהאתגרים שצפויים בהובלה שלה ובמציאת מובילים מומלצים? האמת היא שיש לכם סיבות טובות לדאגה.
למרות החשיבות הרבה, שירותי הובלות במדינת ישראל כמעט שאינם מפוקחים בדרך כלשהי ולצד מובילים וחברות מומלצות, יש הרבה כאלה שמוציאים שם רע לענף כולו.
אי עמידה בסיכומים, איחורים ואפילו הקפצות מחירים והיעדרויות הם לצערנו רק חלק מהקשיים שמי שמחפש מובילים נאלץ להיחשף אליהם.
למרות זאת יש אור מקצה המנהרה ואם תנהגו בחוכמה, תוכלו למצוא אנשי מקצוע מעולים שיהפכו את ההובלה שלכם להרבה יותר נעימה – בלי טריקים ובלי שטיקים.
לפניכם 8 דרכים שיעזרו להזמין את חברת ההובלה המתאימה והמומלצת ביותר וזה לא הכל. באמצעות הדרכים האלה לא רק שתוכלו להבטיח הובלה איכותית ומקצועית, אלא גם תוכלו להוזיל את המחיר במאות שקלים ויותר.

חפשו מובילים מומלצים

הדרך להבטיח שירות טוב ושביעות רצון עוברת דרך הזמנת בעלי מקצוע מומלצים ומובילים אינם שונים מהבחינה הזאת מנותני שירותים אחרים.
אם תצליחו למצוא אדם טוב ומקצועי, סביר להניח שההובלה תעבור באופן חלק ובלי תקלות והפתעות.
אחת הדרכים לעשות זאת היא להתקשר אל מובילים מומלצים שנמצאים בפלטפורמה המרכזת חוות דעת חיוביות ומפקחת באופן שוטף על פעילות המובילים.
ישנם מספר אתרים שעוזרים לכם למיין מובילים מומלצים באזור המגורים שלכם וכדאי מאוד להשתמש בהם מפני שבמרבית האתרים האלה למוביל אין יכולת להשפיע על בחירת הצרכנים.
כדי למנוע הטיות וכדי להבטיח את אמינות המוביל, מומלץ להסתמך על כמה מקורות מידע כמו גוגל עסקים וחוות דעת בפייסבוק.

השוו הצעות מחיר להובלת דירה

אחד הדברים שכל אחד צריך לדעת בהזמנת שירותי הובלה הוא הצורך להשוות כמה הצעות מחיר.
הסיבה היא שאין מחיר אחיד ועבור אותה הובלה, כל מוביל יכול לדרוש מחיר אחר. אם חשבתם שההפרשים לא מהותיים, נגלה לכם שככל שמדובר ביותר חפצים ומורכבות גבוהה יותר, ככה ההפרשים במחיר רק הולכים ועולים.
מה שחשוב עוד יותר הוא הסיבה להפרשים במחירים. נכון שלעתים חברה עם מוניטין תדרוש מחיר יקר יותר ויכול להיות ששווה להשקיע בזה, אך מצד שני במצבים רבים המחירים מושפעים מעומס העבודה של כל מוביל וחברה.
לכן חשוב מאוד להשוות מחירים ולהבין מה מקבלים מכל מוביל וחברה. אחת הדרכים המהירות להשוות הצעות מחיר היא באמצעות האתר ASK5 שמביא פלטפורמה להשוואת הובלות דירה שבמסגרתה אתם ממלאים את הפרטים ומקבלים עד 5 הצעות מחיר של חברות להובלת דירות בעיר שלכם.

בחרו מובילים מבוטחים

אחת הדרכים הכי טובות למצוא מובילים וחברות הובלה מומלצות היא גם כזאת שמרבית האנשים לא מכירים למרות הפשטות שבה.
כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לבדוק שלחברת ההובלה או למובילים שאתם משווים, יש ביטוח.
כאן המקום לציין שביטוח הובלות היא פוליסה מיוחדת שנועדה למובילים ושמכסה אתכם לאורך כל התהליך.
מעבר לכך שרמת הביטחון שלכם עולה, היתרון המרכזי של פוליסת ביטוח בהובלה היא שאתם יכולים להבדיל בין מקצוען שמשקיע בעסק ובלקוחות לבין אחד שלוקח סיכונים על הגב והחפצים שלכם.

אל תקבלו הצעת מחיר בטלפון

עד עכשיו התמקדנו במה שכן צריך לעשות אך הסעיף הזה מתייחס כולו לאחד הדברים שאסור לעולם לעשות והוא לקבל הצעת מחיר בטלפון.
כדי להוביל דירה, נציג מטעם חברת ההובלה צריך להגיע אליכם כדי להעריך את הכמות ואת התנאים ועל סמך זה להוציא הצעה אמינה.
כל הצעה שניתנת בטלפון חושפת אתכם לבעיות שקשורות בהעלאת מחירים וחוסר היערכות של המובילים.

חתמו על חוזה

אחת המטרות של הזמנת המובילים אל ביתכם היא לתהות על קנקנם ואם הם נראים לכם אמינים ועומדים בכל שאר הבדיקות, תוכלו להחתים אותם על הסכם.
חשוב לציין בהסכם את כל התכולה שצריך להעביר, מספר ארגזים, רהיטים, כתובות, הימצאות מעלית מתאימה, הזמנת מנוף ושירותים אחרים שסוכמו כמו אריזה או פירוק רהיטים. חוזה הוא אמצעי יעיל למנוע תקלות ובעיות.

בדקו כמו מובילים כוללת ההצעה

חשוב להבין כמה מובילים מגיעים אליכם. ברור לכולם שאם אין מספיק מובילים, כל התהליך עלול לסבול מעיכובים ובעיות, אך מה שרבים אינם יודעים הוא שגם יותר מדי מובילים זה לא טוב.
הסיבה היא עלות הטיפים שתצטרכו לשלם. אם אפשר להעביר את הדירה עם 3 מובילים, מדוע אתם צריכים לתת טיפ ל-5-6 מובילים? אין לכך הצדקה וזה מייקר את המחיר בלי סיבה.

סכמו על הטיפים מראש

עוד בעניין הטיפים, אנו ממליצים להגיע מוכנים ולהבין כמה אתם צריכים לשלם עבור טיפים.
עזבו אתכם מהתלבטויות והוצאות לא מתוכננות. ברגע שתבינו כמה מובילים מגיעים אליכם ומה הטיפ שהם יקבלו במקרה שתהיו שבעי רצון, תוכלו להיערך לכך ולשקלל את העלויות האלה בהובלה.
טיפ למוביל יכול להתחיל ב-50 שקלים וככל שיש יותר מובילים, ככה העלויות שלו הופכות להיות יותר משמעותיות.

קבלו קרטונים למעבר דירה בחינם

האריזה של הדירה היא תהליך ממושך שמצריך עשרות קרטונים מתאימים. בעוד שמרבית האנשים נוהגים לרכוש את הקרטונים האלה, כדאי לדעת שלחברות הובלה רבות יש מלאי של קרטונים שהן מוכרות בעצמן או נותנות ללקוחות שלהן.
בדרך כלל נהוג לתת מספר מצומצם של קרטונים ואת היתר לרכוש מהמובילים אך אם תעלו את הנושא בזמן הצעת המחיר ותדרשו לגלם את העלויות של הקרטונים בהובלה, יש סיכוי גבוה מאוד שתוכלו לקבל אותם או לפחות חלק נכבד לגמרי בחינם ולחסוך מאות שקלים.