שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter

קורס תיווך: איפה ללמוד תיווך והאם קורס תיווך מבטיח הצלחה?

צריכים עזרה בנדל''ן?

השאירו פרטים ונחזור אליכם:

נושאים מרכזיים

קורס תיווך

שתפו:

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter

קורס תיווך מהווה החלטה ראשונה בדרך להיות מתווך. אלו שבחרו לעבוד כמתווכים עושים זאת מרצון אישי ומהבנה שיש במקצוע זה פוטנציאל אדיר לרווחים גבוהים כתמורה לעבודה הקשה שנדרשת ממתווך דירות בכל יום. הבחירה להיות מתווך נעשית על ידי כמה סוגי אנשים:

צריכים ייעוץ בנדל''ן?

השאירו פרטים לתיאום פגישה:

אודות דוד – יועץ הנדל"ן הראשי של Unadlan >> לחצו כאן

 1. אנשים בעלי יחסי אנוש מעולים עם זיקה לנדל"ן.
 2. אנשים במקצועות חופשיים המחפשים קריירה שנייה.
 3. אנשים ששואפים להיות עצמאיים.

מתלבט האם להפוך להיות מתווך? כנס לקרוא עוד!

מה חשוב לדעת לפני קורס תיווך?

כדי להיות מתווך מצליח יש צורך ברצון ובהבנה למשמעות העיסוק בתיווך דירות. השילוב של עסקאות נדל"ן אמוציונליות, כסף גדול ואמינות הופכים את המקצוע לכזה שהעיסוק בו מחייב מסירות והתמדה לצד שמירה על אמון מצד המוכר ומצד קונה בו זמנית תוך ניהול משא ומתן שבסופו שני הצדדים חותמים על עסקה ויוצאים שבעי רצון.

קורס תיווך ניתן לעבור במגוון רחב של מסגרות כאשר לכל אחת יתרונות וחסרונות. כאשר אנו מחפשים קורס תיווך שיכין אותנו לעבודה במקצוע ולא רק למבחן רצוי לפנות לאחת מסוכנויות התיווך הגדולות אשר אצלן הצטבר ידע רב במהלך השנים ומוצע לכם במהלך הקורס. לדוגמה בסוכנות התיווך "רימקס ישראל" עלות קורס תיווך נע סביבות 3,000 ש"ח ונפרס על פני שישה מפגשים בני 6 שעות בהם רימקס ישראל מקנה לכם כלים לבניית עסק עצמאי לצד היכולת ליישם שיטות עבודה ייחודיות שפותחו ברימקס. זאת כדי שתוכלו לנהל עסק עצמאי ורווחי.

מבחן המתווכים אותו תעברו לאחר הלימודים בקורס הנדל"ן מועבר על ידי רשם המתווכים ומורכב מ25 שאלות אמריקאיות, מתוכם עליכם לענות נכונה על 15 שאלות שמהוות 60% שהנו ציון עובר. כפי שניתן להבין, מעבר מבחן מתווכים אינו מורכב. רובו של מבחן המתווכים מתייחס לחוק הישראלי הנוגע לחוזים ולמקרקעין ועל החלק הארי השאלות ניתן יהיה לענות גם בשימוש בהיגיון בריא.

דוגמאות למבחני תיווך אחרונים

רישיון תיווך שמתקבל מרשם המתווכים לאחר מעבר המבחן אינו בהכרח אומר שתעבדו כמתווכים וזאת מאחר ומדובר במקצוע לא קל וכפי שהזכרנו בתחילת המאמר יש צורך בסבלנות וברצון רב לעבוד במקצוע לצד ליווי של מתווכים בעלי ניסיון מהם ניתן יהיה ללמוד כיצד להשקיע את הזמן ולהגיע לכדי עסקאות נדל"ן מוצלחות.

קצת נתונים על תיווך בישראל:

 • בישראל 18,801 מתווכים מוסמכים נכון לשעת כתיבת שורות אלו.
  • 768 מתווכי נדל"ן מוסמכים מתגוררים בעיר ראשון לציון.
  • 2,164 מתווכי נדל"ן מוסמכים מתגוררים בעיר תל אביב.
  • 307 מתווכי נדל"ן מוסמכים מתגוררים בעיר פתח תקווה.
  • לרשימת המתווכים המלאה לחץ כאן. (2015)
 • רק כמחצית מהמתווכים ברשימה זו עוסקים בתיווך בפועל לפרנסתם.

לאחר שסיימתם קורס תיווך ויש בידכם רישיון עליכם לבחור את השותפים לדרך:

עבודה במשרדי תיווך הנה הדרך הטובה ביותר למתווך המתחיל מאחר וללא ניסיון ומוניטין באזור הפעילות יהיה קשה עד בלתי אפשרי לשכנע מוכר דירה לאפשר לכם לנהל את המכירה של הנכס שכה חשוב ללבו. חשוב לזכור שעסקאות נדל"ן הן עסקאות קשות מאוד עבור המוכר שמעוניין לקבל את המקסימום האפשרי על הנכס שבבעלותו ולכן רק במידה והוא סומך עליכם ניתן יהיה לבצע הערכת שווי דירה ולהתחיל בשיווק הנכס לעסקה מוצלחת. עבודה במסגרת משרד תיווך שכבר בנה לעצמו שם ומוניטין בהחלט מקצרת את הדרך ללבו של מוכר הדירה למתן הנכס לכם בבלעדיות.

שני המלצות לעבודה:

עבודה ברשתות תיווך יכולות להיות דרך מצוינת לפרוץ קדימה ולזכות בגישה לנכסים רבים כבר מהיום הראשון. ברשת תיווך כדוגמת רימקס ישראל כל מתווך ברשת זכאי להציג דירות מהמאגר הכולל לקונים פוטנציאלים כך שגם במידה ואין לכם נכסים שנחתמו אתכם תמיד יהיה ניתן להציג נכס שנמצא תחת סוכן או משרד אחר ברשת רימקס. מערכת התיוג מאפשרת לכם להזין נתונים של קונה ולקבל עדכון על כל נכס חדש שעונה על צרכיו של הרוכש ועל ידי כך אתם נשארים מעודכנים ורלוונטיים והשירות אותו ניתן להציע ללקוחות טוב בהרבה.

צריכים ייעוץ בנדל''ן?

השאירו פרטים לתיאום פגישה:

אודות דוד – יועץ הנדל"ן הראשי של Unadlan >> לחצו כאן

ליווי וחניכה מצד הזכיין או משרד התיווך בו בחרתם לעבוד חשובים מאוד מאחר וניתן לזכות במידע ובניסיון שנצברו לאורך שנים אצל החונך. בחירת משרד תיווך צריכה להיעשות בהתבססות על הרמה המקצועית של מנהלי המשרד ועל המוניטין שהם יצרו לעצמם. ברגע שעובדים במשרד תיווך מקצועי ובעל שם וזוכים לליווי וחניכה מאנשי מקצוע מנוסים פשוט יותר לצבור בטחון עצמי לביצוע עסקאות בכוחות עצמכם וההצלחה מול מוכרי הדירות בשוק המקומי.

שני המלצות להתמודדות עם שוק תחרותי:

יכולת עבודה באינטרנט נדרשת היום יותר מתמיד ושימוש נכון בלוחות למכירה והשכרת דירות תשפיע על מספר העסקאות אותו תסגרו במהלך כל שנה. כך לדוגמא, ישנה חשיבות רבה בבלעדיות בייצוג דירה בצורה שבה תוכלו לפרסם את הנכסים שלכם יחד עם תמונות ופירוט רב ככל האפשר באתרים השונים, צילום הנכס מהזוויות הנכונות ובשעות הנכונות של היום לצד ניצול נקודות החוזק בדירה תזכה אתכם בריבויי פונים אשר בשלים ומעוניינים בדירה אותה אתם מייצגים.

ביצוע עסקאות נדל"ן בשוק תחרותי כפי שיש היום  יש צורך במקצועיות ואמינות לפני הכל. לקוח מרוצה ימליץ עליכם לכל מכריו ואין דרך טובה יותר לזכות לעדיפות על פני מתחרים אחרים מאשר המלצה מלקוח מרוצה. ככל שעובר הזמן רבים הממליצים והמוניטין מחזק אתכם אל מול כל שאר העוסקים בתיווך. ברור לכל שמשרד תיווך הפועל כמקשה אחת וצובר מוניטין וניסיון יחד יהיה חזק עשרות מונים מכל מתווך הפועל כיחיד.

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מגזין הנדל''ן של ישראל