שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
32°C
Few clouds
21/09/2021 14:40
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

קורס נדל"ן: אילו קורסים בנדל"ן אכן יאפשרו לכם להתפרנס בכבוד?

קורס נדל"ן - כיתת לימוד

שתפו:

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter

הבחירה לעשות קורס נדל"ן חכמה מאוד. בעסקי הנדל"ן אין צורך בתארים מתקדמים או בידע תאורטי רב אלא בעשייה ובניסיון בשטח. ככזה, לימודי קורס בנדל"ן הם אבן דרך לכניסה לאחת מהתחומים החמים והרווחיים ביותר שיש בשוק העסקי כיום. קורס נדל"ן לא צפוי להפוך אתכם בין רגע למוצלחים יותר ואו בעלי מקצוע אלא רק לתת לכם את הידע הבסיסי כדי שתוכלו להיכנס עקב בצד אגודל לעולם עסקים מיוחד במינו בו כל עסקה יכולה להרים אתכם לגבהים חדשים או למוטט אתכם כלכלית ולגרום לפשיטת רגל.

צריכים ייעוץ בנדל''ן?

השאירו פרטים לתיאום פגישה:

בעוד תנאי הסף לקבלה לקורסים בנדל"ן וללימודים עצמם נמוכים, עבודה בנדל"ן כעצמאים כבר מחייב הון עצמי מסוים ויכולת כלכלית מכובדת. בין אם החלטתם לעשות קורס נדל"ן למתווכים ובין אם החלטתם לעשות קורס נדל"ן ליזמות עליכם להכין סכום כסף מכובד בצד מאחר ועל עסקאות נדל"ן רואים כסף רק בסוף התהליך כאשר במהלכו ייתכנו חודשים בהם לא תיראו הכנסה כלל. במידה ותלכו לקורס נדל"ן מקצועי וטוב הרי שילמדו אתכם איך להתמודד עם מימון, גישור, משא ומתן וכל פרט אחר שיכול לעזור לכם להצליח ולשגשג בעסקי הנדל"ן. במאמר זה אנו נסביר בקצרה על הקורסים הפופולריים ביותר מהם ניתן לבחור מקצוע:

קורס נדל"ן

ניתן לעבור קורס נדל"ן בשלל בתי ספר ומוסדות לימוד אקדמיים. לרוב קורס נדל"ן לא יהיה ארוך מידי ויתפרס על פני מספר חודשים אך ישנם קורסים שמחייבים השקעה משמעותית יותר כדוגמת קורס שמאות נדל"ן בו תידרשו להשקיע לא פחות משלוש שנים. קורס נדל"ן צריך להקנות לכם את הכלים הראשוניים בלבד כדי שתוכלו לעבוד בתחילה אצל אנשי מקצוע אחרים ורק לאחר שצברתם את הניסיון הנדרש שתוכלו להפוך לעצמאיים ולהתחיל להרוויח במקצוע.

יש שורת קורסים בנדל"ן אך אנו נתייחס לפופולריים שבהם:

כעת נעבור קורס קורס ונסביר מה משמעות הקורס ובאלו משרות או תחומים תוכלו לעבוד לאחר מכן.

קורס השקעות נדל"ן

בתוך קורס נדל"ן זה ניתן למצוא שלל נושאים מרתקים שנותנים לכם תמונת מצב כוללת לשוק הנדל"ן. קורס זה בעצם צפוי לאפשר לכם כמשקיעים ואו כמנהלי השקעות לגשת למידע הרלוונטי בצורה הנכונה ומתוך יכולת זיהוי מגמות ושינויים בשוק. מעבר לעובדה שתכירו במהלך הקורס את כלל אפיקי ההשקעה השונים, תלמדו גם על מימון שנדרש בכדי למנף את ההון הקיים לטובת רכישתם של נכסים נוספים. קורס השקעות נדל"ן מקנה סט כלים נדיר ממומחים בתחומים שונים יחד עם שימוש בכלים שונים וזאת כדי שתוכלו לסיים את הקורס עם הידע הדרוש לעבוד בבנקים או בחברות השקעות שונות אך כמובן כמו בכל תחום לא תוכלו לשחק עם כסף של אחרים ללא השגחה וללא שהחברה בה אתם עובדים סומכת על השיקולים שלכם וכובד הראש הנדרש.

קורס יועצי נדל"ן

יש מתווכי נדל"ן רבים שרואים עצמם כיועצי נדל"ן. הם אכן יועצי נדל"ן לרוב אך הם לא טובים בזה. כדי להיות יועץ נדל"ן יש צורך בהיכרות משמעותית יותר של שוק המקרקעין. יועץ נדל"ן חייב להכיר את מלוא המסלול שעובר רוכש ואו מוכר דירה וכמובן גם עסקאות מסחריות ושלל אפיקים נוספים בנדל"ן. תפקידו של יועץ נדל"ן לבטא את המתרחש בשוק בצורה הטובה ביותר ולהכין תכנית פעולה שתאפשר למבצעי העסקה בין אם הם יחידים או חברות לפעול נכון ומתוך הזהירות הראויה. כדי להצליח כיועץ נדל"ן עליכם להחזיק בניסיון עשיר ובהוכחות מוצקות לכך שעצותיכם בעבר הטיבו עם לקוחותיכם וככל שיהיו לכם עם השנים יותר לקוחות מרוצים וממליצים כך המוניטין שלכם הולך בפניכם.

קורס ניהול נדל"ן

ניהול נדל"ן נחלק לשני תחומים עיקריים, ניהול השקעות נדל"ן וניהול נכסים. בעוד החלק הראשון דומה מאוד לקורס הראשון המופיע מעלה ובו נלמד בעיקר על מינוף פיננסי, מימון ואיתור השקעות וניהולם למשך זמן. הרי שבחלק השני ניתן לכלול את כל הנושאים החשובים שעושים חברות ניהול נכסים שבעצם מנהלות לעשרות ולעתים למאות יחידים וחברות את הנכסים שברשותם. ניהול נכסים מחייב היכרות עם נושאים משפטיים, נושאים חוזיים, התמודדות עם גביה ועם שלל ספקים ואנשי מקצוע וכמובן מחייב יחס אישי ואדיב לכולם. באפיק זה תנאי הסף עדיין מחייבים ניסיון אך כמובן שכאשר אתם מנהלים נכסי נדל"ן עבור אחרים אין לכם צורך בהשקעה גדולה יותר מידי ותנאי הסף למקצוע זה נמוכים יותר.

קורס שמאות נדל"ן

כאשר נוגעים בשמאות נדל"ן יש להתייחס לדברים בצורה מעט שונה. לימודי שמאות נדל"ן מחייבים כבר היכרות עם הרבה יותר מידע ונתונים סטטיסטיים ומספריים. מדובר בשילוב של עולם הנדל"ן ועולם הפיננסים ובעצם על שמאי מקרקעין כמו כל שמאי אחר לבצע הערכות מבוססות על מספרים וזאת כדי לתרגם נכס נדל"ן, קרקע וכל נכס אחר שאין לו תו מחיר מדויק לערך ממשי שניתן לקנות ואו למכור בו את הנכס בבטחה. במהלך קורס שמאות נדל"ן לומדים השמאים החדשים איך מבצעים את החישובים השונים ואיך מאמתים את הנתונים בצורה הטובה ביותר בכדי לספק אחוז וודאות גבוהה ככל הניתן. לאחר הקורס שמאים רבים עובדים עבור בנקים וחברות ביטוח וכמובן גם באופן פרטי אך עליהם לצבור מוניטין טוב אם הם רוצים לקוחות רבים.

קורס תיווך נדל"ן

קורס תיווך הנו הקורס הפופולרי ביותר מבין המוצעים מעלה. הסיבה שקורס תיווך כה מבוקש נובע מכך שאין תנאי סף, אין עלויות גבוהות ומדובר בעבודה בה ניתן להתחיל באופן מידי. בשונה ממה שמתווכים נוהגים לכנות את עצמם "יועצי נדל"ן" תפקידם אינו בהכרח לייעץ ובטח שלא לעשות כן כאשר אדם מתלבט בין ערים שונות ואפילו לא בין שכונות שונות. מתווך דירות צריך לקיים עסקאות נדל"ן בסביבת העבודה שלו, בסביבה שאותה הוא מכיר היטב ורק שם עצתו אכן שווה יותר מכל אדם אחר. קורס תיווך נדרש בכדי שתוכלו לעבור את מבחן המתווכים שנערך ארבעה פעמים בשנה וכדי להצטרף ללא פחות מ-19,000 מתווכים מורשים בישראל ועוד נתון דומה של מתווכים שפועלים ללא רישיון בתוקף. מדובר בעבודה קשה ומורכבת שבה חוסר הוודאות גבוהה לאורך כל השנה.

קורס יזמות נדל"ן

יזמות נדל"ן הנה כותרת גג למגוון רחב של יזמות בעולם הנדל"ן. יזם נדל"ן יכול לעסוק בבניית בניינים, בהשבחת דירות, ברכישה והשכרת דירות להשקעה, בקידום פרויקטים של תמ"א 38 ופינוי בינוי וכן שלל רחב של השקעות נוספות. בקורס יזמות נדל"ן לומדים על כל האפשרויות שעומדות על הפרק ומבינים את הדברים החשובים שכמעט כל יזם נדל"ן פוגש במהלך חייו המקצועיים. מטרת הקורס להכין אתכם בצורה הטובה ביותר לעיסוק כיזמים וזאת תוך חיסכון של כמה שיותר טעויות וקשיים בהבנה במהלך הריצה לאיתור השקעות ומינופם בצורה הטובה ביותר.

לסיכום:

צריכים ייעוץ בנדל''ן?

השאירו פרטים לתיאום פגישה:

אלו רק מקצה הקורסים הראשוני ויש עוד מגוון רחב של קורסים בנדל"ן שנלמדים בעשרות בתי ספר ומוסדות לימוד אקדמאים בכל רחבי הארץ. ניתן לצפות לקבלת עבודה לאחר מכן כשכירים אך עד שאין ניסיון מוכח בשטח מומלץ לא לנסות את מזלכם כעצמאים אלא אם כן מדובר בעבודת תיווך דירות ובמקרה זה כדאי מאוד לפעול בתוך רשת תיווך גדולה שתלווה אתכם ותמנע מכם לעשות טעויות. שוקלים הסבת מקצוע ואו יציאה לעצמאות כלכלית ייתכן מאוד שענף הנדל"ן הוא המענה אך יש לשקול את הדברים בזהירות הראויה.

רוצים ללמוד מקצוע נדל"ן? פנו אלינו ונסייע בידכם:

צריכים ייעוץ בנדל''ן?

השאירו פרטים לתיאום פגישה:

אהבתם?

שתפו למי שחשוב לכם

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

חדשות Unadlan