שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter

פמילי אופיס לנדל"ן: שירות הכל כלול לניהול השקעות נדל"ן למשפחה!

צריכים עזרה בנדל''ן?

השאירו פרטים ונחזור אליכם:

נושאים מרכזיים

פמילי אופיס לנדל"ן - ניהול הון משפחתי

שתפו:

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter

בישראל יש לא מעט משפחות עשירות. משפחות אלו מעוניינות לשמור על הונם גם לדורות הבאים. בכדי לעשות זאת, הם בוחרים במשרד משפחתי: פמילי אופיס (Family Office) שינהל את השקעותיהם לא רק בטווח המידי אלא גם בתכנון השקעות ארוכות טווח והתנהלות מול כל הגופים השונים בכדי להביא להשבחה מתמדת בדו"חות ההון. אנו ננסה להבין במאמר זה האם ביכולתכם להיעזר  בפמילי אופיס ייעודי לנדל"ן?

צריכים ייעוץ בנדל''ן?

השאירו פרטים לתיאום פגישה:

אודות דוד – יועץ הנדל"ן הראשי של Unadlan >> לחצו כאן

מהו פמילי אופיס?

משרדי פמילי אופיס מורכבים ממגוון אנשי מקצוע מעולים בתחומם שמשלבים ידיים זה עם זה בכדי להשיג עבור הלקוחות את התוצאות הטובות ביותר. כך לדוגמה, פמילי אופיס מתנהל בשם המשפחה אל מול הבנקים, בתי ההשקעות, קרנות השקעה בשוק ההון, קרנות השקעה בשוק הנדל"ן וזאת במקביל לכך שפמילי אופיס אחראי לתכנון העברת הון בין דורות באמצעות עזבונות, צוואות, הסכמי ממון ועוד מגוון רחב של פעילויות משפטיות שנועדו לשמר את ההון לטווח ארוך ככל האפשר.

בתחום פעילות זה יש שני סוגי משרדים:

 1. Single Family Office – חברה המוקמת על ידי ועבור משפחה עשירה אחת בלבד.
 2. Multi Family Office – חברה המוקמת על ידי מספר משפחות / משרתת מספר משפחות.

בתוך פמילי אופיס נמצא את השירותים הבאים:

 • מנהל הפמילי אופיס.
 • מנהל תיקי השקעות נדל"ן.
 • מנהל תיקי השקעות בשוק ההון.
 • עורך דין מומחה.
 • רואה חשבון מומחה.
 • ועוד..

בעזרת שירותי פמילי אופיס, ביכולתן של משפחות עשירות לנהל את עושרן כאילו היו חברות מוסדרות. כלומר, ביכולתם לבנות מודלים להשקעה במגוון רחב של אפיקים תוך נטילת סיכונים מוגדלים כנגד גידור השקעות באפיקים נוספים.

פמילי אופיס לנדל"ן

שירות הפמילי אופיס הסטנדרטי אינו מתאים לכולם. מדובר בשירותי מטה שעולים לא מעט כסף ומתאימים רק למשפחות עשירות במיוחד. אך בין משפחות מלוכה ומשפחות שצברו ירושות אדירות עם השנים ובין מרבית העשירים במדינת ישראל יש עדיין פערים משמעותיים. שירות זה אינו נדרש בעבור אדם שעשה את הונו על ידי מכירת חברת הייטק ואו הצלחה בעסקיו, מדובר בשירות המתאים למשפחות אשר עצם היותן מבוסס על עושר אדיר שנצבר עם השנים.

שירות פמילי אופיס לנדל"ן אינו כשירות הסטנדרטי. השירות כולל ניהול של איתור, השקעה וניהול שוטף של נכסי נדל"ן על בסיס תכנון ואסטרטגיה וראיה רחבה לעתיד. כלומר, שירות זה נועד לבעלי ממון שרוצים להבטיח שגם הדורות הבאים ייהנו מעמל כפיהם וזאת ניתן להבטיח על ידי ביצוע השקעות חכמות בעסקאות נדל"ן שערכן הגבוהה יבוא לידי ביטוי רק בעוד עשרות שנים..

מהו פמילי אופיס לנדל"ן?

שירותי פמילי אופיס לנדל"ן מוצעים במתכונות Multi Family Office בלבד. כלומר, משרד אחד מטפל במספר לקוחות בהתאם ליכולותיו להביא לידי הצלחה מרבית. במסגרת שירותי פמילי אופיס בנדל"ן החברה מציעה את מגוון השירותים שנדרשים למשקיע הגדול בכדי להשיג תוצאות אופטימליות בנדל"ן.

בתוך פמילי אופיס בנדל"ן נמצא את השירותים הבאים:

 • מנהל הפמילי אופיס בנדל"ן.
 • כלכלן מומחה להרחבת מימון לנדל"ן והשקעות.
 • יועץ השקעות נדל"ן המומחה לאיתור השקעות.
 • עורך דין המתמחה במקרקעין (+מיסוי מקרקעין).
 • שמאי מקרקעין המומחה להשקעות לטווח ארוך.
 • אדריכל המתמחה בהתנהלות מול הרשויות.

אנשי מקצוע אלו עובדים יחד תחת קורת גג אחת בכדי להשיג עבור הלקוחות את ההשקעות הטובות ביותר בנדל"ן לטווחי זמן ארוכים במיוחד ומתוך מחשבה על עתיד הילדים והנכדים. כך לדוגמה, מומחי ההשקעות יכולים לקחת סיכונים גבוהים יותר (יש זמן לתיקון שוק בעת משבר) זאת באמצעות, בניית תיק השקעות נדל"ן / תמהיל השקעות נדל"ן בו השקעות מגדרות זו את זו.

איך עובדים בפמילי אופיס בנדל"ן?

ייחודו של פמילי אופיס הנו בכך שתחת קורת גג אחת פועלים אנשי מקצוע בסינרגיה בכדי להשיג עבור הלקוחות את התוצאות הטובות ביותר. כדי שניתן יהיה להשיג תוצאות טובות, על הפמילי אופיס לבנות לכל לקוח ולקוח אפיון אישי ואסטרטגיה קצרת טווח וארוכת טווח. במסגרת השירות המוצע, הלקוח צריך להרגיש בטוח עם מנהל הפמילי אופיס ולהציג בפניו את כל מאפייניו הכלכליים וזאת בכדי שניתן יהיה לרכז את כלל אנשי המקצוע (החתומים על סודיות) ולבנות יחדיו את תיק ההשקעות הטוב ביותר בכלל הפרמטרים הבאים:

 • תיק ההשקעות שצפוי להניב תשואה גבוהה ככל האפשר.
 • תיק ההשקעות שצפוי לעבור בצורה חלקה לדורות הבאים.
 • תיק ההשקעות שניתן לקיזוז ולמיסוי מקרקעין מינימלי.
 • תיק ההשקעות שניתן להשביח באמצעות פעולות אקטיביות.
 • ועוד..

כאשר לקוח חדש מצטרף לפמילי אופיס המתמחה בנדל"ן, יתקיים פגישה בין הלקוח ובין מנהל הפמילי אופיס. בפגישה זו יכירו הצדדים האחד את השני ויבינו האם התקשורת ביניהם טובה, האם יש מספיק אמון בכדי לחשוף את כל הקלפים ולבנות תכנית משותפת להשבחת ההון בטווח הקצר והארוך.

צריכים ייעוץ בנדל''ן?

השאירו פרטים לתיאום פגישה:

אודות דוד – יועץ הנדל"ן הראשי של Unadlan >> לחצו כאן

לאחר שהמידע גלוי וזורם, ניתן לבנות אפיון למצטרף החדש ובו הפמילי אופיס מגדיר את רף הסיכונים המקסימלי בהתאם לטווחי הזמן הרצויים להשקעה, תיק ההשקעות בשוק ההון, ואת היעדים שברצון הלקוח להשיג לפי מדרגות זמן וביצועי השוק בכללותו. בפועל, נבנים מספר פרופילים אישיים בעבור הלקוח וזאת מאחר ועל כל איש מקצוע לבנות את הפרמטרים שלו בכדי להגדיר את גבולות הגזרה שישמרו לאורך כל חיי השיתוף פעולה בין הצדדים.

למי מתאים? / לכמה זמן? / כמה עולה?

בשונה מפמילי אופיס סטנדרטי שמתאים בעיקר לעשירי על. פמילי אופיס לנדל"ן מתאים לבעלי הון העולה על 20 מיליון ש"ח להשקעה בנדל"ן. כלומר, זהו לא שירות לאדם הממוצע אך בהחלט מדובר בשירות המתאים לעשירון העליון בישראל. השירות עוסק אך ורק בנדל"ן, לכן על הלקוח להחזיק במקביל תיק השקעות פעיל בשוק ההון באמצעות מנהלי תיקים אחרים.

טווחי הזמן להתקשרות אל מול פמילי אופיס אינם מוגדרים אך לרוב מדובר בהתקשרות למשך חיים שלמים. כלומר, ההתחייבות של הצדדים מחודשת אחת למספר שנים עם שביעות הרצון של הצדדים בתוצאות העבודה המשותפת. כאשר רוצים להשיג תוצאות לדורות הבאים. כלומר, להבטיח דירות לנכדים ואף לנינים, הרי שיש לבנות תיק השקעות ארוך טווח שערכו יבוא לידי ביטוי רק בעוד שנים רבות ולכן במקרים מסוימים לא ניתן להגדיר הצלחה אלא רק שנים רבות לאחר מכן..

שירותי פמילי אופיס בנדל"ן עולים לא מעט כסף מאחר ויש להחזיק באנשי מקצוע מעולים וקבועים בכדי לעמוד בדרישות הלקוחות. מסיבה זו, השירות אינו מוצע לכלל הציבור אלא אך ורק לבעלי ממון שיכולים להרשות לעצמם לשלם יותר כסף בעבור הידיעה שהם מנהלים את נכסי הנדל"ן וההשקעות שלהם בחכמה. העלות על השירות צפויה להיגזר מגובה ההשקעה וממשא ומתן אישי בין הצדדים עם החתימה הראשונה.

לסיכום,

במידה ואתם נהנים מירושה משמעותית, במידה וביצעתם אקזיט מרשים, במידה ויש לכם הון גבוהה שאינו מושקע כהלכה ובטח שלא בראיה ארוכת טווח לטובת הדורות הבאים, הרי שכדאי לכם לבחון התקשרות עם פמילי אופיס לנדל"ן שיסיר דאגה מלבכם וידאג לאינטרסים שלכם ובכך יחזק את ההון המשפחתי ויעניק עושר גם לדורות הבאים..

רוצים לבחון התקשרות עם פמילי אופיס לנדל"ן? השאירו פרטים והתייעצו עמנו:

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter

מגזין הנדל''ן של ישראל