שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
31°C
Scattered clouds
21/09/2021 16:42
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

פינוי דירה: צריכים פינוי תכולת דירה? אין כזה דבר פינוי דירה בחינם!

פינוי דירה - פינוי תכולת דירה

שתפו:

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter

פינוי דירה נדרש לנו מסיבות רבות ומדובר לרוב בהליך מעצבן וקיצוני. פינוי תכולת דירה יכול להיות תוצאה של הזנחה או של קביעת בית משפט / הוצאה לפועל וכל פינוי דירה תיראה אחרת מזו האחרת אך למרות זאת יש ביניהם מכנה משותף: הצורך בחברת הובלות חיצונית שתסייע לנו בפינוי תכולת הדירה לרחוב או למקום מוגדר. במידה ועושים חיפוש קצר בגוגל מבניים ישר שיש חברות הובלה טובי לב שישמחו לעזור לכם ואפילו בחינם! אז זהו שלא. אין חינם ואתם צפויים לשלם על חינם ביוקר.

צריכים ייעוץ בנדל''ן?

השאירו פרטים לתיאום פגישה:

פינוי דירה

המקרים הנפוצים לפינוי דירה הן לרוב לא אירועים משמחים ומשום כך מדובר בהליך לא פשוט:

  1. כאשר מתקבל צו פינוי מבית משפט לפינוי שוכר סרבן מהדירה.
  2. כאשר שוכר נעלם ללא עקבות אך השאיר את חפציו בדירה.
  3. כאשר קיבלתם דירה בירושה אך הדירה הוזנחה שנים רבות.
  4. כאשר יש צו שמאשר להוצאה לפועל לבוא ולפנות בכוח את המתגוררים בנכס.

מחיפוש קצר בגוגל יש תחרות עזה של חברות ההובלה השונות וכולם רוצים נתח מהעוגה ובטח כאשר מדובר בפינוי בחורף שהנו תקופה עם הרבה פחות עבודה. כדי לאתר לקוחות פוטנציאליים ולפתות אתכם לקחת דווקא את שירותיהם הם יציעו לכם "פינוי תכולת דירה בחינם" או "פינוי דירה בחינם" ורבים נופלים בפח זה ומזמינים את אותם מפנים לדירה. אלו שבאים לפנות את הדירה לא צפויים לעשות את העבודה שכה רציתם אלא לנבור בין שלל החפצים והפרטים שנשארו מאחור ולפנות את אלו שיכולות להימכר (בדומה ל-אלטעזאכן).

המובילים יגיעו לדירתכם כמוסכם וייקחו כל דבר שיש לו ערך כלשהו אך אז יבקשו לעזוב או לקבל כסף! נכון, ים ישמחו לקחת כל פרט השווה ערך לכסף בחינם אך ברגע שתבקשו מהם לפנות חפצים שאינם תקינים או קשים למכירה הם יגידו שזה לא בהסכם שנעשה מולכם בטלפון ויבקשו מכם לבחור לשלם כסף (לרוב בדומה לפינוי דירה בחברת הובלה רגילה) או שהם עוזבים עם השלל שהם הצליחו להשיג. חשוב לזכור, לרוב כאשר נדרש פינוי דירה זה מכורח המציאות שהיה הזנחה או שהחפצים בנכס לא שווים מאומה מאחר ואילו היו שווים אתם הייתם לוקחים אותם לעצמכם ולא מעבירים אותם הלאה לאדם זר כך שבפועל חשוב לזכור שאין כזה דבר פינוי דירה בחינם!.

מהי הדרך הזולה ביותר לפינוי דירה?

התשובה לשאלה זו מעט מורכבת מאחר והתשובה תשתנה בהתאם לטיב פינוי תכולת דירה

פינוי דירה מוזנחת שהתקבלה בירושה:

ישנם מקרים בהם אתם מפנים הררי זבל ממש. כלומר, פינוי דירה מוזנחת הכוללת פסולת רבה שנאגר עם השנים על ידי בעל הדירה ואתם לא תשמחו לפנות זאת בכוחות עצמכם, גם חברות ההובלה הרגילות לא ירצו להתקרב לבלאגן זה ובשביל זה יש לחפש חברה המתמחה בתחום ועוסקת בניקוי ופינוי דירות. כאשר מבצעים פינוי תכולת דירה מוזנחת של אדם זקן יש לזכור שיש להם נטייה להחביא דברים יקרי ערך בין השלל שאגרו עם השנים כך שמומלץ לעבור בכוחות עצמכם עם הפסולות והתוכן של הדירה במסע אחר חפצים יקרי ערך שייזרקו או ייעלמו עם בואם של המפנים. כמובן שאסור להזמין חברה לפני שמבצעים השוואות מחירים וכמובן מבקשים הערכת מחיר מסודרת בטלפון לפי תיאור מצב הדירה.

פינוי תכולת דירה עם צו פינוי והוצאה לפועל:

במקרים אלו מדובר בהובלה ופחות בפינוי דירה סטנדרטי. לבעל הדירה יש חפצים שונים אך הן מתאימות לחברת הובלה רגילה. אך כמובן שיש שני סוגי פינוי שוכרים:

פינוי דירה מרצון:

ישנם מקרים בהם השוכר נעלם או מוכן לעזוב את הדירה ואינו שבע רצון על המצב שאליו הגיע. כך כאשר לשוכר אין כסף לשלם עוד ואין לו לאן לפנות והוא אומר לכם בצר לו שאינו יכול לשלם עוד ועליכם לפנותו מהדירה כדי שלא יגרור גם אתכם לבעיות כלכליות. (בכל זאת יש לממן את המשכנתא). במקרים אלו עם כל הצער שבדבר ביכולתכם להציג לשוכר את צו הפינוי שקיבלתם בהליך מקוצר בבית משפט ולדרוש ממנו לעזוב את הדירה תוך שאתם מבקשים את שירותיהם של כל חברת הובלה ומעבירים את חפציו של השוכר למקום הנוח ביותר מצדו.

פינוי דירה בכוח:

צריכים ייעוץ בנדל''ן?

השאירו פרטים לתיאום פגישה:

יש מקרים בהם השוכר מכונה "שוכר סרבן" ובמקרים אלו יש להוציאו עם צו בית משפט בכוח! המשמעות של כל שבין החפצים שיש לפנות ושלל הרכוש שברשות השוכר יש לפנות את השוכר ומשפחתו גם כן ולהחליף מנעולים כדי שלא יוכל לחזור פנימה בכוח. במקרים אלו ניתן להיעזר עם ההוצאה לפועל והמשטרה אך תקופת ההמתנה יקרה מאוד ויש חברות פינוי שמוכרות על ידי ההוצאה לפועל ויכולים לסייע לכם בכך במידת הרצוי. מפנים אלו יהיו חזקים ויכירו את הצורך בשימוש בכוח סביר כדי להרים ולסחוב החוצה חפצים אך גם את השוכר עצמו. ככל שהשירות מורכב יותר והחברה ייחודית יותר בגלל כוח האדם או סוג הפינוי המחיר של הפינוי יהיה יקר יותר ואותו תתבעו לאחר מכן בדין אזרחי את החייב יחד עם יתר חובותיו אליכם.

פינוי תכולת דירה לתרומה:

פינוי תכולת דירה לתרומה יכולה להיעשות על ידכם די בקלות על ידי פניה לאחת מהחברות שעוסקות בכך והם מצידם ישלחו אליכם משאית עם כמה בחורים חסונים שייפנו את החפצים "השמישים" גם אם הם גדולים מאוד ויעביר אותם לנזקקים. כך בעצם אתם מפנים חפצים גדולים וכבדים וגם עושים מעשה טוב כחלק מהתהליך. במידה ומדובר בדירה מוזנחת ובה פסולת רבה אל תצפו שהם ינקו ויסדרו אותה עבורכם מאחר ויש להם לו"ז ומשימות חשובות לעשות ומטרתם היא אחת – לסייע לנדרשים.

שורה תחתונה:

אין כזה דבר מתנות חינם בחיים! גם לא כאשר מדובר בפינוי דירה ואתם תגלו אין ספור סיפורים על פינוי דירה חינם שהתברר כפינוי דירה בתשלום יקר במיוחד וזאת מאחר והם כבר אצלכם ובתהליך וקשה עד בלתי אפשרי לא לתת להם לסיים את עבודתם ולהמשיך בביצוע המשימות שרציתם. יש רבים שבוחרים לרכוש דירות מלאות בזבל במחיר נמוך כדי לבצע בהם מה שנקרה השבחת נכסים והם נדרשים להתמודד עם בעיות אלו כל הזמן ומומלץ לשאול אותם איך ועם מי כדאי לעבוד..

צריכים עורך דין שייצג אתכם בקבלת צו פינוי דירה? פנו אלינו!

צריכים ייעוץ בנדל''ן?

השאירו פרטים לתיאום פגישה:

אהבתם?

שתפו למי שחשוב לכם

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

חדשות Unadlan