שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
31°C
Scattered clouds
22/09/2021 12:55
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

עסקת מקרקעין: אלו אנשי מקצוע נדרשים לביצוע עסקת מקרקעין?

נושאים מרכזיים

עסקת מקרקעין - לחיצת יד

שתפו:

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter

עסקת מקרקעין לרוב תהיה עסקה בעלת משמעות גדולה בעבור שני הצדדים. לעתים קרובות אף מדובר בעסקה הגדולה ביותר שהצדדים יעשו בחייהם והמשמעות היא שיש לפעול במשנה זהירות בכדי לצאת מעסקת מקרקעין בחיים ועם מה שמכונה "עסקה מוצלחת". בשונה מעסקאות רגילות, עסקת מקרקעין נבחנת ברוב המקרים רק למפרע. כלומר, לאחר שנים רבות אחרי שנהנים מהשבחה של הנכס ונהנים מקורת הגג שהיא מספקת לנו. ובדיוק מסיבה זו חשוב מאוד להתייעץ ולבקש ליווי מאנשי מקצוע שונים ועל כך במאמר זה.

צריכים ייעוץ בנדל''ן?

השאירו פרטים לתיאום פגישה:

עסקת מקרקעין

עסקת מקרקעין הנה עסקה אשר נעשית על פי חוק המקרקעין. כלומר, עסקה שבעיקרה נכס מקרקעין המקובע לקרקע ולמיקום מסוים. עסקת מקרקעין תהיה תלוית מיקום וזמן והיא נופלת תחת כללים שונים מעסקאות פשוטות שאנו רגילים לעשות בחיי היום יום. כל עסקת מקרקעין מחויבת בדיווח לרשות המסים, כל עסקת מקרקעין מחויבת בחוזה מכר כתוב וזאת כמובן בכדי להגן על הצדדים בעסקה מפני רמאויות והונאות בעסקאות שערכן גבוהה במיוחד.

ישנם אנשים שיכולים להתנהל בכוחות עצמם ולהתקדם אל עבר עסקת מקרקעין גם ללא ליווי של אנשי מקצוע. מדובר באנשים אשר פועלים ועובדים בענף הנדל"ן ומכירים את הדקויות החשובות שיש להכיר בכדי לבצע עסקה מוצלחת. לעומתם מרבית האוכלוסייה תידרש לעזרה מקצועית בכדי להשלים עסקת מקרקעין בהצלחה ובביטחון המרבי. על כך נרחיב כעת:

אלו אנשי מקצוע נדרשים לביצוע עסקת מקרקעין?

יש אינספור אנשי מקצוע אשר יכולים להיות מעורבים בעסקאות נדל"ן. אנו לא נתייחס לכולם בהרחבה אך בהחלט נציג את אנשי המקצוע המובילים והחשובים ביותר לעסקאות מקרקעין באשר הן. לצורך הנוחות חילקנו עבורכם את אנשי המקצוע לשני קטגוריות עיקריות:

  1. אנשי מקצוע לקניית נכס מקרקעין.
  2. אנשי מקצוע למכירת נכס מקרקעין.
אנשי מקצוע לקניית נכס מקרקעין:

קניית דירה או נכס מקרקעין אחר מחייב הוצאה גדולה במיוחד. לעתים קרובות אנו נדרש להשגת מימון בדמות משכנתא בכדי לבצע את הרכישה וכאשר אנו נוטלים סיכון כה גבוהה כדאי שנהיה זהירים במיוחד. בתהליך של קניית נכס מקרקעין עלינו לבחון שאכן אנו מתנהלים מול הבעלים הרשמי והבלעדי של הנכס ובמידה ולא שיהיה לאדם מולו אנו מתמודדים את הייפוי הכוח הנדרש להתנהל מולנו. החוק מחייב אותנו לעשות את העסקה בכתב ולפעול בצורה מסודרת וזאת בכדי להגן עלינו. אנו נציג את אנשי המקצוע בקניית נכס מקרקעין לפי סדר בשירותים הנדרשים:

העלות של סל השירותים הנ"ל:

כפי שניתן לראות במידה ומשתמשים רק בחלק מהשירותים הללו אנו נדרש להוציא עד עשרות אלפי שקלים יותר על הדירה. מדובר בסכומים לא קטנים אך קמצנות עליהם יכולה לחשוף אתכם לסיכונים גבוהים וכאשר מתייחסים לכלל ההוצאות על רכישת נכס מקרקעין מדובר בסכומים סבירים. ביכולתנו לעזור לכם להרכיב סל זול יותר שיכלול את מלוא השירותים במחירים הנמוכים ביותר. פנו לקבלת הצעות מחיר.

אנשי מקצוע למכירת נכס מקרקעין:

מכירת דירה או נכס מקרקעין אחר כרוכה בהרבה אמוציות ולחצים. יש לנו רצון עז לא לצאת פראיירים ולמכור את הנכס שלנו ברווח הגבוהה ביותר שרק ניתן ולצורך כך עלינו לתמחר את הנכס בהתאם למחירו בשוק או יותר נכון בהתאם לסכום המרבי שהקונים מוכנים לשלם. אמנם מוכר נכס מקרקעין נוטל סיכון מופחת בעצם ביצוע המכירה וזאת מאחר וכל הקלפים בידיו אך בכל זאת במידה ולא פועלים נכון בהחלט ניתן לצאת מופסדים ולאבד את היתרון שעומד לרשותנו. בכדי להשיג את התוצאה האופטימלית אנו ננסה להיעזר בשורה של אנשי מקצוע בענף הנדל"ן. אנו נציג את אנשי המקצוע במכירת נכס מקרקעין לפי סדר בשירותים הנדרשים:

העלות של סל השירותים הנ"ל:

אין מקום לפשרות במכירת נכס מקרקעין. במידה ואתם מנסים לחסוך, ייתכן ותמצאו את עצמכם ללא רוכשים מאחר והמחיר גבוהה מידי או אף חמור מכך בקונים רבים אך המכירה תתבצע בהפסד מהצד שלכם. במכירת נכס עליכם להיעזר באנשי מקצוע ברמה גבוהה בכדי לזכות בהגנה הטובה ביותר וכך בעצם לוודא שאתם אכן מבצעים עסקה טובה ונכונה. כך לדוגמה, עורך דין שאינו מקצועי דיו יוכל לגרום לכך שתידרשו לשלם מס שבח גבוהה בהרבה מזה אשר אתם חייבים וזאת מחוסר ידיעה או מאי חישוב הוצאות שונות – היזהרו ותיעזרו רק באנשי מקצוע מהשורה הראשונה גם עם המחיר שלהם מעט גבוהה מהמחירים האחרים שקיבלתם.


רוצים להתקדם אל עבר עסקת מקרקעין אך חוששים לפעול לבד? מפחדים להוציא יותר מידי כסף כהוצאות נלוות לעסקה המרכזית והחשובה לכם? כדאי מאוד לא לוותר על אנשי המקצוע הטובים ביותר. במידה ואינכם מכירים אנשי מקצוע השאירו פרטים ואנו נעזור לכם לקבל הצעות מחיר ממגוון רחב של נותני שירותים מהרמה הגבוהה ביותר:

צריכים ייעוץ בנדל''ן?

השאירו פרטים לתיאום פגישה:

צריכים ייעוץ בנדל''ן?

השאירו פרטים לתיאום פגישה:

אהבתם?

שתפו למי שחשוב לכם

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

חדשות Unadlan