שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
32°C
Few clouds
21/09/2021 16:22
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

האם כדאי לבקש ליווי עורך דין בקניית דירה במחיר למשתכן?

עורך דין בקניית דירה במחיר למשתכן

שתפו:

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter

רבים שואלים אותנו האם צריך עורך דין בקניית דירה במחיר למשתכן? התשובה על כך כמובן תלויה בעינכם. במשרד השיכון ממליצים לעבור את התהליך יד ביד עם איש מקצוע שמכיר את החוקים והנהלים של מחיר למשתכן ויודע לבחון את מהות הקשר בין זוכי הגרלות מחיר למשתכן ובין הקבלנים שצפויים לבנות את בנייני הדירות בכל הארץ. בישראל תהליכים פשוטים הופכים למורכבים די מהר, וכמובן שאנו נמליץ על ליווי מקצועי של עורך דין אך קודם לכן נסביר לכם למה זה חשוב ומה עליכם לחפש כדי שתהיו רגועים שאתם בידיים טובות!

צריכים ייעוץ בנדל''ן?

השאירו פרטים לתיאום פגישה:

בהנחה ופעלתם לפי ההוראות ואתם זכאים להשתתף במחיר למשתכן הרי שאתם צריכים לעבור תהליך להנפקת תעודת זכאות מחיר למשתכן, לעקוב אחר ההגרלות ולהירשם לכמה שיותר פרויקטים שנפתחים לציבור הרחב. הבעיה בכך היא שאתם לא ממש יודעים לעקוב אחר אותן ההגרלות ועוד גרוע מכך אין לכם מושג היכן להתחיל בתהליך זה שבסופו ייתכן ומחכה לכם דירה בהנחה משמעותית של עד 300,000 ש"ח ובדיוק בגלל זה שווה להשקיע מעט ולבקש את עזרתם של אנשי מקצוע שיעזרו לכם בכך.

השלבים לזכייה בדירה במחיר למשתכן:

  1. בירור זכאות למחיר למשתכן.
  2. הנפקת תעודת זכאות מחיר למשתכן.
  3. מעקב תמידי אחר עדכוני משרד השיכון.
  4. הרשמה להגרלות מחיר למשתכן.
  5. מעקב אחר תוצאות מחיר למשתכן.
  6. תשלום והתנהלות פרטית מול הקבלן בעת זכייה.

כאשר מחפשים ליווי עורך דין בקניית דירה במחיר למשתכן חשוב לאתר מישהו שיעשה עבורכם את התהליך כולו וזאת כאמור כדי שאתם תוכלו להיות רגועים שאתם בידיים טובות ושהסיכויים עומדים לצדכם ושלא פספסתם דבר בדרך. אנו ממליצים על עורכי דין שיעשו עבורכם את העבודה כולה! סביב לשעון ובכל זמן כך שאתם תהיו מוגנים על ידי איש המכיר את החוק וכמובן גם לא תפספסו אף הזדמנות לרכוש דירה בפרויקטים שמתאימים לכם.

איך נראה התהליך לקבלת ליווי עורך דין בקניית דירה במחיר למשתכן?

ניתן לחלק תהליך זה למספר שלבים פשוטים:

  • שלב ראשון – בירור זכאות והשתתפות בהגרלות.
  • שלב שני – לאחר זכייה ותהליך רכישת הדירה

שלב ראשון: ליווי עורך דין בהשתתפות במחיר למשתכן.

כדי ליהנות משירות עורך דין שמלווה אתכם במחיר למשתכן עליכם להיפגש עם העורך דין ובה יוברר שאתם אכן זכאים להשתתף במחיר למשתכן וכמובן בפגישה זו תדרשו לבחור את הפרויקטים בהם תרצו להשתתף. לאחר שאכן הדברים מתבררים ואתם זכאים למחיר למשתכן הרי שעורך הדין יוודא שיש לכם מסמכים פשוטים:

  • במידה ואין לכם אישור נישואין / תעודת זהות עורך הדין יבצע עבורכם אימות חתימה כידועים בציבור.
  • במידה ואין לכם אישור מכירת נכס שהיה רשום על שמכם בעבר (מעל 6 שנים..) עורך הדין ינפיק אותם עבורכם.

ויקבע עבורכם תור באחת מהחברות להנפקת תעודת זכאות מחיר למשתכן כך שלא תדרשו לחכות יותר מידי בתור ומרגע זה אתם בידיים של עורך הדין שעוקב עבורכם אחר ההגרלות, רושם אתכם להשתתף בהם ומעדכן אתכם בכל שינוי במועדי הרישום להגרלות וכ"ו כך שלא תפספסו דבר.

שלב שני: ליווי עורך דין לאחר זכייה במחיר למשתכן.

זכיתם בדירה! מזל טוב! אתם ברי מזל אבל כעת עליכם לפנות לבנק ולקבל משכנתא על הסכום שנדרש לכם לרכישת הדירה בפועל. כאן עורך הדין שכבר שכרתם הופך למשמעותי עוד יותר כאשר הוא מאמת חתימה על תצהירי המשכנתא כמחויב בבנקים למשכנתאות, הוא בודק ומתקן את הסכם המכר ובוחן שהכול כדין כך שתהיו מוגנים ושכספכם יהיה מבוטח לטובתכם. אך כמובן שעבודת עורך הדין לא מסתיימת בזאת אלא הוא ממשיך ועוקב עבורכם אחר ביצוע כל התחייבויותיו של הקבלן ובמידת הצורך אף אוכף את זכויותיכם מול הקבלן.

בסופו של התהליך במסירת הדירות לרוכשים המאושרים, עורך הדין יאמת שעורכי דינם של הקבלן ביצעו את כל ההליכים של רישום הדירה מול הרשויות השונות כך שהדירה תהיה רשומה על שמכם בטאבו והעברת הבעלות תושלם בהצלחה.

כדי שליווי עורך דין בקניית דירה במחיר למשתכן יהיה אופטימלי ויעיל חשוב לבחור בעורך דין שמכיר את כל פרטי הפרטים הקטנים ביותר שקשורים למחיר למשתכן. עורך דין שעבר על כל התקנונים והחוקים שבהם על הקבלן לעמוד וזאת כדי שיוכל לעמוד על זכויותיכם בעת הצורך.

צריכים ייעוץ בנדל''ן?

השאירו פרטים לתיאום פגישה:


לסיכום, אמנם מדובר בהטבה מהמדינה ואמנם מדובר לכאורה בהליך די פשוט אך חשוב מאוד שיהיה לכם ליווי משפטי שיוכל לעמוד על בעיות ביורוקרטיות ולעמוד לצדכם אל מול הקבלן בעת הצורך. מעבר לכך צפויים להיות לא מעט ניסיונות מצד הקבלנים לכופף את החוקים מאחר ומנעד הרווח במחיר למשתכן קטן במיוחד והמשמעות היא שעליכם להיות עם שני עיניים פקוחות ועוקבות בכל עת אחר המתרחש כדי שתוכלו להיות בטוחים וסמוכים שגובה ההנחה שקיבלתם לא פוגעת בטיב ובאיכות הבנייה כפי שמופיע בתקנון המחייב את הקבלנים.

האם כדאי לבקש ליווי עורך דין בקניית דירה במחיר למשתכן? התשובה על כך חיובית ובדיוק לשם כך אנו מעבירים פרטים של אלו הרוצים בהגנה טובה יותר על כסף רב שהם צפויים להשקיע במסגרת מחיר למשתכן. אם ברצונכם להבין עוד בנושא ולקבל פרטים מדויקים יותר פשוט השאירו פרטים ואנו נדאג לחזור אליכם עם מענה לשאלותיכם.

צריכים ייעוץ בנדל''ן?

השאירו פרטים לתיאום פגישה:

אהבתם?

שתפו למי שחשוב לכם

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

חדשות Unadlan