שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
31°C
Scattered clouds
21/09/2021 18:02
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

מתווכים בראשון לציון: מה בודקים כאשר בוחרים תיווך בראשון לציון?

נושאים מרכזיים

מתווכים בראשון לציון - מה לבדוק?

שתפו:

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter

יש 766 מתווכים בראשון לציון כאשר כחציים אינם עובדים בתחום אך הם ובעצם מתווכים בכל הארץ נמצאים בבעיה לא פשוטה. מספר העסקאות שנחתמות בשנים האחרונות ללא סיוע של מתווך עולים בהתמדה וזאת בעיקר בזכות האינטרנט שמאפשר לציבור הרחב ובפרט לקונים ולמוכרים גישה לידע רב ללא צורך במתווך צמוד. כדי להבין טוב יותר את הסיטואציה ניתן לפרט את מגוון המקרים בהם בעבר מתווך היה נדרש ואילו כיום הצורך בו ירד משמעותית:

צריכים ייעוץ בנדל''ן?

השאירו פרטים לתיאום פגישה:

 • איתור דירות מתאימות לקנייה – חיפוש באתרי יד 2 באינטרנט.
 • היכרות עם האזור המבוקש – כיום ניתן לטייל בגוגל מפות.
 • ניווט בין מספר דירות למכירה – כיום מנווטים בוויז בקלות ובמהירות.
 • בדיקת שירותים סביבתיים לנכס – ניתן לבדוק באתר האינטרנט של העירייה.
 • בדיקת בעלות על הנכס – בדיקה ברשם המקרקעין או הוצאת נסח טאבו לדירה.

נכון, כיום יש פתרונות פשוטים ובסיסיים שיחליפו את המתווך המוכר אך ישנם עדיין סיבות רבות לעשות שימוש במתווך למרות הכל. בחירת מתווך טוב יכולה לזרז עבורכם את העסקה ואף במקרים מסוימים ליצור עבורכם רווח לא צפוי בתמחור הדירה כלפי מעלה. מתווך טוב ידע לצלם את הנכס מהזוויות הנכונות, ידע לאתר קונים אשר לא מסתובבים באינטרנט וכמובן ידע להסביר בצורה המיטבית על הנכס והיתרונות הבולטים בו. כאשר אדם מנוסה מוכר נכס לרוב הוא יודע היכן ללחוץ ומה חשוב באמת לקונה כך שניתן לסמוך עליו שיסגור עסקה במהירותה רבה ככל האפשר במיוחד כאשר יש לו את כל המניעים לעשות זאת – כסף.

למה לחפש מתווכים בראשון לציון?

אם בעבר היה חובה להיעזר במתווך הרי שהיום כלל אין צורך בו. ולמרות הכל להלן סיבות טובות למה כן, כדאי לחפש מתווך למכירה או השכרת הדירה בראשון לציון או לצורך העניין בכל הארץ:

 1. זמן יקר בהכנת הדירה, הסברים עליה, צילומה, פרסום באינטרנט, הצגת הדירה בכל פעם באמצע היום, שאנו נעדיף לחסוך.
 2. תמחור הנכס לפי הדרישות שלכם, יש צורך באדם מקצועי שיבקש עבורכם את הסכום המרבי עבור הנכס.
 3. התיאור והסברים על הנכס אינם מתאימים לכולם, לפעמים עדיף לאפשר לאיש מקצוע לטפל בבעיה בדומה לאינסטלטור או חשמלאי.
 4. משא ומתן על הדירה אינו בשביל כל אדם ועדיף לאפשר למקצוען לשאת ולתת עבורכם.

1. במידה ואדם עובד קשה למחייתו ומרוויח היטב אך לצורך מכירת הדירה עליו להשקיע בממוצע 100 שעות רק על דברים שמסביב כדוגמת: הכנת שלטים, פרסום מודעות באינטרנט, מענה על שאלות של גולשים ופונים בטלפון, הכנת הדירה ואין ספור דברים אחרים וגם אז הפניות שמתקבלות לא בהכרח מתאימות הרי שמדובר בזמן יקר השווה כסף. הדבר הופך למתסכל עוד יותר כאשר יש צורך בלקיחת יום חופש או יציאה מוקדמת מהעבודה לצורך הצגת הדירה לקונה פוטנציאלי המתגלה כלא רציני בעליל.

2. תמחור הנכס בסכום המדויק והגבוהה ביותר אף הוא חיוני במיוחד עבור משפרי דיור שנדרשים לכל כסף שמתקבל מהעסקה. מכירת דירה שיכולה להיחשב כאמוציונלית לא תמיד מאפשרת לנו להתגמש או לקבל את העובדות כמות שהם. כאשר מגיע בעל מקצוע שראה מאות בתים ואומר לכם שמדובר בעסקה טובה הרי שקל יותר לקבל זאת ולהתקדם לעבר מכירה מאשר כאשר חששות מנקרות בראשינו עם השאלה המהותית למכור או לחכות, האם מדובר בעסקה הטובה ביותר שנקבל בעת הזאת?.

3. חייבים להודות בכך אבל תיווך בראשון לציון ובכל עיר אחרת מחייבים ניסיון. לא כל אדם יכול למכור נכס בקלות ובמהירות אף בסיוע האינטרנט. את הלקוח ניתן להשיג באינטרנט על ידי הצגת תמונות יפות ומושכות אך כאשר אותו האדם רואה דירות רבות במהלך אותו היום הרי שעליכם להציע טיעונים משכנעים כדי לעזור לו להחליט לרכוש דווקא את הנכס שלכם. היכרות עם האזורים הנוספים בעיר, היכרות עם היצע הדירות, היכרות עם היתרונות והחסרונות של הסביבה המידית בהחלט חשובים כדי להסביר לקונה הפוטנציאלי שאכן הוא עומד לקנות דירה משתלמת במיוחד.

4. אין עסקת נדל"ן שמתבצעת ללא משא ומתן בין הצדדים. בעסקאות נדל"ן כולם הופכים למשקיעים בצורה זו או אחרת ומנהלים משא ומתן עיקש על תנאי העסקה. בעוד אדם פשוט עומד פעור פה ומנסה להבין מה הם הטיעונים למחיר דווקא מתווך הוא זה שיודע לענות בצורה הטובה ביותר על שאלה זו ולספק פתרונות מהימנים ומבוססים כך שהקונה משתכנע לשלם סכום הגבוהה ממה שאתם הייתם צפויים להשיג ממכירת הדירה.

מה לבדוק בחיפוש אחר מתווכים בראשון לציון?

מתווכים בראשון לציון בדומה לערים אחרות יהיו ברובם מבוגרים עם עבר משמעותי מאחוריהם אך זה לא תמיד פועל לטובתכם. מעבר לחיפוש אחר מתווכים מנוסים עם מספר רב של מכירות בעבר שלהם חשוב למצוא אדם אשר יש לו את הכוח לדחוף אתכם קדימה לעסקה מוצלחת. יש לאתר אדם שמכיר את ראשון לציון בצורה יוצאת דופן, אדם שיודע מה לחפש בכל אזור ואיך לשווק לאוכלוסייה המתאימה ביותר. כך לדוגמה, בשכונת אברמוביץ' בה יש מספר רב של עולי ברית המועצות יהיה ראוי לאתר מתווך דירות דובר השפה הרוסית אשר מכיר את המגזינים ואת העיתונות הרוסית, אדם שידע להגיע לאוכלוסייה המתאימה ביותר לנכס שלכם.

מאחר ומרבית הרכישות של דירות מתחיל באינטרנט עם דגש על אתר יד 2 הרי שהמתווך שלכם חייב לדעת היכן בדיוק לפרסם את המודעה ואילו מילות מפתח, אילו תמונות ותיאורים עליו להציג לקונים הפוטנציאליים. לאחרונה ניתן לראות יותר ויותר מתווכים בראשון לציון שאינם מבוגרים אך נמרצים בהרבה ממתווכים מבוגרים ובחירה בהם בעוד יש להם את הרעל והדחף להצליח יכולה להתברר כבחירה נהדרת. ולמרות זאת רצוי לחפש מווך דירות המשתייך לאחת מסוכנויות התיווך הגדולות כך שהדירה שלכם תתפרסם ותוצג גם על ידי סוכנים אחרים (לצורך כך יש לאפשר בלעדיות לסוכנות בדומה לנהוג ברימקס) אך היצע הקונים הרחב משתלם והופך את הדירה שלכם למוכרת לכלל המתווכים בראשון לציון דבר שמאפשר זירוז במכירה.

להלן התנאים באיתור מתווכים בראשון לציון:

 • חשוב שהמתווך יהיה בן העיר אשר אוהב ומחמיא לעיר.
 • חשוב שהמתווך יהיה צעיר או אנרגטי הפועל באינטרנט וברחוב.
 • חשוב שהמתווך ידע את השפה של בני המקום ויכיר את אישיותם.
 • חשוב שהמתווך יהיה בעל ניסיון ואמין – עדיפות להפניה מחבר.
 • חשוב שהמתווך ישתייך לסוכנות תיווך גדולה שתזרז את המכירה.
 • חשוב שהמתווך ידע להבין אתכם ולהתאים את הקונה המתאים ביותר.

מאחר ומתווכים בראשון לציון נמצאים במלחמה מתמדת על לבם של המוכרים בניסיון לזכות בנכס שלכם בבלעדיות ניתן וראוי להתמקח גם אתם על גובה העמלה אותה הם גוזרים לכיסם. יש מספר רב של מתווכים בראשון לציון שאינם מוצאים מוכרים ונמצאים בחוסר מעש מוחלט דבר שמאפשר לכם ללחוץ עליהם בצורה משמעותית יותר אך חשוב להיזהר לא ללחוץ יותר מידי וזאת כדי לשמור על האינטרס שלהם למכור את הנכס כמה שיותר מהר. ישנם מתווכים שפועלים בערים נוספות במרכז כדוגמת חולון או רחובות ואנו ממליצים לבחור אך ורק במשרדי תיווך ובמתווכים הפועלים בעיר ראשון לציון כך שהדגש שלהם יהיה עליכם ומוכרים בעלי נכסים דומים לשלכם.

עיקר הפעילות של המתווכים בראשון לציון נמצא בשכונת רמב"ם הצפופה אבל האהובה על ידי משקיעים ומשפרי דיור. היכרות עם שכונה זו הכרחית עבור כל מתווך דירות וזאת מאחר ויש בה ובשכונות הסמוכות לה מורכבויות שונות מהשכונות במערב העיר אשר נבנו לאחר תכנון מוקפד ומאפייני הדירות שונים. קנייה או מכירת דירה בשכונת רמב"ם בראשון לציון תהיה מורכבת שבעתיים מאר ויש כל כך הרבה דירות למכירה ולקנייה באותו הזמן ועל ידי כל כך הרבה מוכרים. רק מתווך טוב מאור ידע להציג את הנכס שלכם באור הנכון כדי שהקונה יבחר בכם על פני עשרות דירות אחרות באותה השכונה וכאשר האחת צמודה לשנייה.

צריכים ייעוץ בנדל''ן?

השאירו פרטים לתיאום פגישה:

בחירת מתווך היא שלב ראשון ולעתים אחרון בתהליך מכירת הדירה ולכן יש לבחון היטב עם מי אתם חותמים בלעדיות ורק לאחר שהבנתם שאתם סומכים ובטוחים שהמתווך אכן בעל סיכויים טובים למכור את הנכס שכדאי לחתום מולו ולחכות בסבלנות. בהצלחה.

צריכים ייעוץ בנדל''ן?

השאירו פרטים לתיאום פגישה:

אהבתם?

שתפו למי שחשוב לכם

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

חדשות Unadlan