שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter

מתווך בראשון לציון: מדריך בחירת מתווך בראשון לציון בראש שקט!

צריכים עזרה בנדל''ן?

השאירו פרטים ונחזור אליכם:

נושאים מרכזיים

מתווך בראשון לציון - סלון דירה

שתפו:

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter

מתווך בראשון לציון כמו בערים אחרות יכול להיות בעל מקצוע שבאמת יצא מגדרו למכור עבורכם את הדירה במהירות ובמחיר מקסימלי. ובאותה הרמה יכול להיות רשלן וגרוע ולא להצליח למכור את הדירה לפרק זמן ארוך במיוחד. בחירת מתווך בראשון לציון צריכה להיות מושכלת ומבוססת על הוכחות בשטח ועל התמצאות בעסקי המקרקעין ובתיווך דירות בפרט. במדריך זה אנו ננסה להכווין אתכם כדי שתבחרו את מתווך הדירות הטוב ביותר עבורכם.

צריכים ייעוץ בנדל''ן?

השאירו פרטים לתיאום פגישה:

אודות דוד – יועץ הנדל"ן הראשי של Unadlan >> לחצו כאן

מתווך בראשון לציון

הפרמטר הראשוני והחשוב מכל הוא המיקום. מתווך דירות, טוב ככל שיהיה אינו יכול לשלוט במספר ערים בו זמנית אלא יוכל לעסוק בהצלחה בעיר אחת או בסביבה אחת בלבד. ולכן, כאשר מחפשים מתווך בראשון לציון חשוב מאוד שהוא יהיה תושב המקום ושמשרד התיווך אליו הוא משתייך אכן פועל בסביבה בה אתם נמצאים. כלומר, כאשר ניגשים לבחור מתווך בראשון לציון חשוב מאוד שהוא אכן יכיר את הנפשות הפועלות בעיר, את הרשות המקומית, את היתרונות והחסרונות בכל שכונה, את השינויים הצפויים בעיר בשנים הקרובות.

כאשר מתווך בראשון לציון באמת מכיר את העיר ביכולתו לספר ללקוחות שבאים לראות את הדירה על כל מעלותיה של העיר, לספר להם על תכניות ההרחבה של העיר לכיוונים מזרח ומערב ועל העובדה שמספר העסקים בעיר גדל בהתמדה ומאפשר מציאת עבודה בקלות רבה. מתווך מקומי יוכל לנצל לא רק יתרונות בדירה עצמה אלא גם יתרונות של הסביבה המידית, תכניות לפיתוח תשתיות שיוצאות לדרך, תכניות לפיתוח תשתיות תחבורה מתקדמות וכן הלאה כך שהקונה הפוטנציאלי נחשף למלוא היתרונות שעולים משמעותית על החסרונות הקטנים בדירה.

אז איך בוחרים מתווך דירות?

בבחירת מתווך בראשון לציון או בכל מקום לצורך העניין, נתמקד בשורה של פרמטרים או אם נרצה שאלות כדי לברר את זהותו של מתווך הדירות וסנן את אלו שאינם מספיק טובים:

 • רישיון תיווך – האם יש למתווך דירות רישיון תיווך בתוקף?
 • וותק בתיווך – כמה שנים המתווך דירות עובד במקצוע זה?
 • מוניטין בתיווך – האם יש לקוחות שממליצים עליו לאחר קבלת שירות?
 • מיקום המתווך – האם המתווך ממוקם בסמיכות לנכס שבעניין?

מעבר לפרמטרים חשובים אלו, עלינו לבחון את מידת ההתאמה של המתווך אלינו ואל הנכס שברשותנו:

 • יחסי אנוש  – האם יש למתווך יחס חם ואישי שעמו אפשר להתנהל בנוחות?
 • רמת אמון – האם יש לכם אמון במתווך דירות שאכן יבצע את המוטל עליו?
 • זמינות המתווך – האם המתווך מתחייב לעמוד בזמינות רבה לצד קונים פוטנציאליים?
 • עמלת תיווך – האם אנו מוכנים לשלם את גובה עמלת התיווך הנדרשת מכם?

כלומר, מתווך דירות בסופו של דבר עומד ביניכם לבין הקונים ומשמש כאיש מכירות לכל דבר ועניין אך עליו להתמודד עם שני הצדדים. תפקידו של מתווך דירות לפעול ביושר מול שני הצדדים בעסקה וזאת כדי לוודא שהצדדים שבעי רצון ורוצים להתקדם לסגירת עסקה בתנאים המוסכמים. כדי להגיע ליעד זה על שני הצדדים להשתכנע שאכן המתווך פועל ביושר ובתום לב ושיש לו את הכלים להעריך את העסקה בצורה הנכונה.

ככל שרמת הוותק והמוניטין של מתווך דירות בראשון לציון ובכלל משמעותי יותר כך לרוב מדובר בבעל מקצוע טוב יותר. אדם שכבר ביצע עשרות ומאות עסקאות קרוב לוודאי שיודע מה הוא עושה ואיך להתנהל בין הצדדים כך שכולם מרוצים בסופו של התהליך הלא פשוט של מכירה / קנייה של דירה.

מדריך בחירת מתווך בראשון לציון בראש שקט!

כאשר מחפשים מתווך בראשון לציון עלינו להתמקד מעט יותר ולנסות להבין מה הם האפשרויות שעומדות לרשותנו:

 • רשתות תיווך גדולות.
 • משרדי תיווך מקומיים.
 • מתווכים עצמאיים.

כאשר יש צורך למכור דירה ברצוננו לבחור את המתווך הטוב ביותר. הוא יכול להיות עצמאי או בהשתייכות לרשת או משרד תיווך וכדי לזהות אותו עלינו לבחון את הנתונים הבאים:

 1. כדאי לבקש המלצות מחברים שמכרו דירה בראשון לציון בעת האחרונה.
 2. כדאי לנסות לדבר עם לקוחות קודמים ולשמוע האם הם שבעי רצון מהשירות.
 3. כדאי לבדוק מול כל המשרדים והרשתות לצד העצמאים מי מציע את השירות הטוב ביותר.
 4. כדאי מאוד לנסות להתמקח על גובה עמלת התיווך שתידרשו לשלם בסוף העסקה.

לרוב, המתווכים העצמאיים שיש להם וותק של שנים רבות יהיו הטובים ביותר. מדובר במתווכים שפועלים בגפם על בסיס מוניטין ולקוחות שמגיעים בהמלצת חבריהם. מדובר במתווכים מהשורה הראשונה שאינם נדרשים לגב של משרד תיווך ואו רשת תיווך גדולה כדי להשיג לקוחות וממילא אינם מוכנים להתחלק ברווחים מול הזכיין המקומי והרשת הגדולה. מתווכים אלו הכי טובים ועמם ניתן להתמקח על עמלת התיווך ביתר קלות.

מתווכים הפועלים במשרדי תיווך עושים זאת מתוך הבנה ששווה להם לשלב כוחות יחד כדי להגדיל את המוניטין ואת מספר הפניות המתקבלות בסך הכל. הבעיה היא שבפועל בהרבה מאוד משרדי תיווך כולם עובדים יחד אך כל אחד עובד לחוד. וזה שיש למשרד תיווך מוניטין טוב אינו אומר שאכן כל המתווכים שפועלים בו באמת מספיק טובים. אם כי משרדי תיווך נוטים לבחור את המתווכים שלהם בזהירות רבה.

רשתות תיווך תופסות חלק ניכר מהפעילות בראשון לציון. הן מציעות למתווכים צעירים קורת גג תחת מותג ידוע ומוניטין רב שנים ובעצם מאפשרים לכל מתווך מתחיל להגיע אל לקוחותיו. ישנם מתווכים מתחילים שילחמו בשיניים למכור את הדירה אך רבים מהם חסרים את הכישורים הנדרשים ואת הידע החשוב כל כך שמאפשר מכירת דירה בהצלחה רבה.

צריכים ייעוץ בנדל''ן?

השאירו פרטים לתיאום פגישה:

אודות דוד – יועץ הנדל"ן הראשי של Unadlan >> לחצו כאן

להלן דוגמאות שעל מתווך בראשון לציון לקחת בחשבון:

 • פינויה של מחנה צריפין במזרח העיר והפיכתה לשכונות חדשות.
 • פינויה של מחנה צה"ל על הים והפיכתה למתחמי מסחר ענקיים.
 • תכניות פינוי בינוי רחבות ידיים בשכונת רמת אליהו ואחרות שיוצאות לדרך.
 • תכניות תמ"א 38 במערב הישן של ראשון לציון שמייקרות את הדירות.
 • תכניות לפיתוח תשתיות תחבורה ועסקים בכל רחבי העיר.
 • ביצוע ההשוואה בין ראשון לציון מזרח לבין ראשון לציון מערב.
 • ועוד..

מתווך בראשון לציון שמתגורר בעיר, עובד בעיר ובעל ניסיון עשיר בביצוע עסקאות מאין אלה יוכל למכור דירה ביעף ובמחיר אופטימלי. לעומת זאת מתווך דירות מעיר סמוכה או מתווך מתחיל שעוד מגשש את דרכו בתחום יכול להקשות על תהליך המכירה ובעצם לגרום לכם נזק ולכן חשוב מאוד לנסות לבחור מתווך מקומי בראשון לציון שיוכל לבצע את המוטל עליו בצורה הטובה ביותר.

צריכים עזרה בבחירת מתווך בראשון לציון? השאירו פרטים:

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter

מגזין הנדל''ן של ישראל