שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
29°C
Scattered clouds
22/09/2021 14:09
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

משכנתא בתנאים טובים: איך ניתן לקבל משכנתא בתנאים הכי טובים?

נושאים מרכזיים

משכנתא בתנאים טובים - ארנק - תשלום

שתפו:

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter

כולנו רוצים משכנתא בתנאים טובים! השאלה המהותית היא, מהי משכנתא בתנאים טובים ואיך ניתן לקבל אותה? במאמר זה נגדיר מהי משכנתא, מהי משכנתא בתנאים טובים וכמובן איך ניתן לדרוש אותה מהבנקים למשכנתאות?..

צריכים ייעוץ בנדל''ן?

השאירו פרטים לתיאום פגישה:

משכנתא בתנאים טובים

משכנתא הנה הלוואה אשר ניתנת בכפוף למשכון הנכס הנרכש או נכס אחר השווה ערך לכסף שהתקבל. הלוואה הנה מוצר פיננסי אשר מציעות הבנקים בתמורה לעלות מסוימת. בכדי לגבות את העלות של הלוואה ואו משכנתא הבנק מוסיף על גבי הכסף שלוויתם (קרן) מרכיב נוסף שהנו התשלום על המוצר עצמו. למרכיב זה קוראים ריבית. הריבית נקבעת על ידי הבנק בהתאם לסוג ההלוואה, משך ההלוואה, מהות ההלוואה וכמובן מידת הסיכון שהבנק רואה בלווה. כלומר, הריבית על הלוואה או משכנתא תשתנה ותותאם אישית אליכם.

מהי משכנתא בתנאים טובים?

כמו כל מוצר וכל שירות אותו אנו צורכים, גם מוצרים פיננסים נמכרים במחירים שונים בהתאם לידע וליכולת המיקוח שלכם. כמו שכאשר אנו הולכים לחנות לרכישת מוצר רגיל ננסה לבחור בזו המציעה מבצעים ואו מחירים נמוכים, כך גם במשכנתאות ננסה לכוון למשכנתא הנוחה ביותר עבורנו. משכנתא בתנאים טובים הנה הלוואה אשר עליה אנו נדרשים ריבית נמוכה במיוחד וזאת באופן יחסי ליתר הלווים הדומים לנו. כלומר, המוצר הפיננסי שנקבל יהיה זהה אך התשלום על גבי השירות שקיבלנו יהיה נמוך יותר מהממוצע במשק.

ההבדל בין משכנתא בתנאים טובים לבין משכנתא ממוצעת שניטלת ללא בירור מקדים יכולה להיות בעלת ערך של מאות אלפי שקלים!!! באופן תמוהה רוב הלווים כלל אינם מבררים ומשווים מחירים ובעצם משלמים סכומי עתק לחינם וזאת למרות שיכלו לחסוך זאת בפעולות מסוימות.

איך ניתן לקבל משכנתא בתנאים הכי טובים?

כדי לקבל משכנתא בתנאים טובים עלינו לפעול במגוון דרכים:

  • להיעזר בשירותי יועץ משכנתאות פרטי.
  • להוכיח שאנו בעלי סיכון נמוך לבנק.
  • לבצע השוואת ריביות משכנתא בין הבנקים השונים.
  • ועוד..

כפי שניתן לראות יש מגוון דרכים בכדי להגיע למשכנתא זולה ונוחה עבורכם. ואנו נעבור כעת על שלושת הפרמטרים המוצגים מעלה בכדי לתת לכם מעט יותר ידע בנושא:

להיעזר בשירותי יועץ משכנתאות פרטי:

רוב הציבור בישראל אינו בקיא בעולם הפיננסים ובטח שלא מבין את המונחים הרבים והתחשיבים שעל פיהם נקבעים רמות הסיכון וכמובן אופן החזר ההלוואה בפריסה על פני שנים רבות. כמו שנהוג ללכת לעורך דין בענייני ערכאות וכמו שנהוג ללכת לרואה חשבון בענייני מיסוי, כך כאשר איננו בקיאים בהשקעות ובפיננסים ראוי לפנות לאיש מקצוע שישיג עבורכם את העסקה הטובה ביותר. יועץ משכנתאות פרטי יטפל לכם לא רק בהתנהלות המידית ויעזור לעשות סדר בבלאגן אלא גם יעשה עבורכם את הצעדים הבאים בכדי להוזיל את המחירים לרמה הנמוכה ביותר ובהתאמה מדויקת למידותיכם הכלכליות.

להוכיח שאנו בעלי סיכון נמוך לבנק:

במידה והגדרנו את מהות ההלוואה שלנו והטווח הרצוי. כדאי מאוד שננסה להוכיח בכל דרך אפשרית לבנק בכך שאנו בעלי סיכון נמוך. כלומר, שיש לנו מקום עבודה בטוח ויציב, שאנו מכניסים די והותר כסף וכמובן שיש ביכולתנו לעמוד בהחזרים החודשיים בקלות רבה יחסית. ככל שנצליח להוכיח לבנק שאנו אמינים ובטוחים יותר, כך גובה הריבית שידרשו מאיתנו תהפוך לנוחה וזולה יותר. פעמים רבות אין לנו מושג איך להוכיח את יכולתנו מול הבנק ובדיוק לשם כך מומלץ להיעזר עם אנשי מקצוע שינסו להציג אתכם לבנק באור חיובי ויבהירו בכלים שונים שאתם מנהלים משק בית זהיר ומדויק ושיש לכם יכולת חיסכון והחזר גבוהה מידי חודש וכך בעצם אתם חוסכים עשרות אלפי שקלים ואף מאות אלפי שקלים עם השנים.

לבצע השוואת ריביות משכנתא בין הבנקים השונים:

בישראל פועלות 8 בנקים למשכנתאות (לחלק תתי בנקים). לווים רבים ניגשים לבנק בו מתנהל חשבון העובר ושב שלהם בבקשה לקבלת משכנתא. בנק זה צפוי להציע הצעה מסוימת אך לא ניתן לדעת האם היא זולה או יקרה בלי לבחון את הצעותיהם של הבנקים האחרים. בחירת בנק למשכנתאות נעשית אך ורק לאחר שביצענו השוואת משכנתאות בין הבנקים השונים והתברר לנו שהבנק הנבחר הוא הזול והנוח מכולם. פעמים רבות, אנו חושבים שזכינו בתנאי משכנתא מעולים אך מתברר לנו שדווקא בטווח הארוך טיב ההלוואה שנטלנו אינה נוחה ואו כלכלית עבורנו ולכן מומלץ בחום להתייעץ עם יועץ משכנתאות ולבנות תמהיל משכנתא מותאם אישית ורק לאחר מכן לפנות לביצוע מכרז ריביות משכנתא.

מה אנחנו ממליצים לעשות?

בראש ובראשונה, עליכם להבין שניתן לחסוך סכומי כסף גדולים על ידי נטילת משכנתא בתנאים טובים יותר. כמעט תמיד על ידי השוואת משכנתאות והוכחת יציבות כלכלית ומעט מיקוח ניתן להוריד בגובה הריבית המבוקשת. הדרך הטובה ביותר להגיע ליעד זה תהיה בעזרת יועצי המשכנתאות שמתמחים במיקוח בתיקים מסוגים אלו ובעצם יודעים היכן ומתי ניתן לכופף את דרישות הבנקים ולחסוך לכם כסף רב.

בשנים האחרונות, עם התייקרות מחירי הדירות, הבנקים נזהרים עם מתן המשכנתאות ולא ממהרים לרדוף אחר הלווים כבעבר. המשמעות היא שיש צורך בעבודה קשה יותר בניסיון לשכנע את הבנק שאתם לקוח משתלם ושכדאי לו שאתם תהיו חלק מתיק המשכנתאות של הבנק. אנו ממליצים לכם להתייעץ איתנו בחינם ולבחון את מידת החיסכון האפשרית במידה ותפעלו בצורה הראויה מול הבנקים.

להתייעצות חינם עם יועץ משכנתאות בכיר, השאירו פרטים ונחזור אליכם:

צריכים ייעוץ בנדל''ן?

השאירו פרטים לתיאום פגישה:

צריכים ייעוץ בנדל''ן?

השאירו פרטים לתיאום פגישה:

אהבתם?

שתפו למי שחשוב לכם

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

חדשות Unadlan