שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
31°C
Scattered clouds
21/09/2021 18:18
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

יועץ משכנתאות מומלץ: איך בוחרים יועץ משכנתאות פרטי ומומלץ?

נושאים מרכזיים

יועץ משכנתאות מומלץ - יועץ משכנתאות פרטי

שתפו:

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter

אנו תמיד נעדיף יועץ משכנתאות מומלץ. יועץ משכנתאות עליו ניתן לסמוך ולהיות בטוחים שנקבל את התמורה הראויה לכספינו. אך העניין הופך למורכב, מאחר ועלינו לנסות לאתר יועץ משכנתאות שבקיא בתחום זר לנו ואשר אין לנו את הכלים לאמוד את רמת המקצועיות של העמוד לפנינו. במאמר זה ננסה להסביר איך בוחרים יועץ משכנתאות פרטי ומומלץ..

צריכים ייעוץ בנדל''ן?

השאירו פרטים לתיאום פגישה:

יועץ משכנתאות מומלץ

כאשר אנו מתקדמים אל עבר קניית דירה חדשה עלינו להשיג מימון לדירה בדמות משכנתא. הבעיה שנטילת משכנתא מורכבת ממגוון רחב של מסמכים אותם איננו מבינים וכמובן גם מספר רב של מונחים פיננסים שאינם שגורים בפינו ואיננו יודעים מה הם ההשלכות של ההחלטות אותן נקבל. יש כאלו שיסתמכו על יועצי המשכנתאות של הבנק שפועל למען האינטרסים הכלכליים של הבנק ולעומת זאת רבים אחרים שיבחרו לשכור יועץ משכנתאות פרטי אשר יוכל לעזור להם להגיע לתנאים הטובים ביותר בתנאים הקיימים.

כמו בכל מקצוע אחר יש רמות שונות של שירות. כלומר, יש אנשי מקצוע שפועלים בתחום מספר רב של שנים או שעיסוקם הקודם בבנק מאפשר להם להבין היטב את הנתונים שמרכיבים את המשכנתא שלכם. לעומתם יש רבים שהחלו לפעול בתחום כתוצאה מכך שאין צורך בתואר אקדמי או כל קורס מקצועי ובעצם אין תנאי סף כלל למקצוע זה והם בהחלט יכולים לפגוע מבלי משים בלקוחותיהם.

להלן רמות יועצי המשכנתאות:

  • יועץ משכנתאות פרטי מתחיל – יועץ משכנתאות חסר ניסיון שעשה קורס שמונה מפגשים ופועל בתחום.
  • יועץ משכנתאות פרטי מקצועי – יועץ משכנתאות שהגיע מענף דומה בתחום הפיננסים ואו הבנקאות.
  • יועץ משכנתאות פרטי וותיק – יועץ משכנתאות שמחזיק ברזומה עשיר של לקוחות וותק ארוך שנים.

ההבדל בין סוגי היועצים אדיר! לא פחות. ההבדל נעוץ בעובדה שאת תוצאות עבודתו של יועץ משכנתאות ניתן לראות רק לאחר תקופה ממשוכת. יועץ משכנתאות מקצועי ואו וותיק מחזיק לרוב בקהל לקוחות שממליץ עליו ושבע רצון מהשירות גם לאחר שנים כאשר הריבית במשק השתנתה וכאשר מדדים שונים הושפעו מהאינפלציה במטבע.

איך בוחרים יועץ משכנתאות פרטי ומומלץ?

שאלה מצוינת. מי הוא יועץ משכנתאות מומלץ? מה הופך יועץ משכנתאות למומלץ? האם יש משמעות לעבודתו של יועץ משכנתאות מומלץ? על כך אנו ננסה לענות כעת:

מי הוא יועץ משכנתאות מומלץ?

יש מספר רב של יועצי משכנתאות בישראל. יש שיעריכו שכ-50,000 איש עוסקים במידה מסוימת במקצוע זה. רובם המוחלט אינו יכול להיחשב כיועץ משכנתאות מומלץ מאחר ואת התואר הזה ניתן לקבל רק כאשר יש לקוחות שאכן ממליצים על היועץ. כאשר אנו מדברים על המלצות, עלינו להתייחס אך ורק להמלצות שניתנו גם לאחר עשור ויותר מיום קבלת השירות וזאת כהוכחה לשביעות הרצון של הלקוח בטווח הארוך ובהפנמה שאכן נחסך כסף רב בזכות שירותיו של היועץ משכנתאות הפרטי.

מה הופך יועץ משכנתאות למומלץ?

יועץ משכנתאות מומלץ הנו יועץ אשר פעיל בעשיה זו שנים רבות. אדם שאת הפרטים עליו קיבלתם בזכות המלצה של חבר או בן משפחה או לחלופין נעזרתם בלקוחות עבר של היועץ שניתנו לכם לבקשתם. יועץ משכנתאות מומלץ צפוי להחזיק בלקוחות מרוצים שיכולים להגיד בפה מלא שאכן, תכנון נכון ובניית תמהיל משכנתא מותאם אישית הקלו עליהם בהחזרים החודשיים וכמובן גם חסכו כסף כתוצאה מפעילות היועץ. יועץ משכנתאות שיכול להוכיח במבט לאחור שיש לו הצלחות בשטח ויכולת להציג נתוני עבר על גובה החיסכון המצרפי שמהם נהנו לקוחותיו יאפשר לכם לעבוד עמו מתוך בטחון רב יותר ומתוך ידיעה שיש לו את היכולת לחזות את העתיד לבוא ברמה סבירה ולתכנן בהתאם את תנאי ההלוואה.

האם יש משמעות לעבודתו של יועץ משכנתאות מומלץ?

יועץ משכנתאות מומלץ כבר מחזיק בניסיון ארוך שנים וביכולתו לזהות תנודתיות בשוק או סימנים לכך שתנאי המשכנתא צפויים להשתנות במשך חיי ההלוואה. לעתים קרובות, יועץ משכנתאות מומלץ ומקצועי יבחר בעבור הלקוח את סוג ההלוואה שבמועד הנטילה נראה פחות ידידותי אך מתוך הבטחה שדרך זו תשתלם יותר בעתיד. (במידה והריבית צפויה להתייקר – משכנתא לא צמודה לדוגמה..) ביכולתו לעשות זאת על סמך ניסיון ארוך שנים ועל סמך היכרות מעמיקה עם השוק והלקוח יסכים לכך בעקבות הקבלות שמחזיק יועץ המשכנתאות המומלץ.

להלן נקודות שיועץ משכנתאות פרטי מביא לשולחן:

  • זיהוי יכולת החזר – תכנון החזרי המשכנתא בהתאם למצבכם הכלכלי הקיים והמתהווה בעתיד.
  • תכנון נקודות יציאה – תכנון מועדים קבועים בהם ניתן לצאת מהמשכנתא ללא עמלת פירעון מוקדם.
  • תמהיל משכנתא מדויק – תכנון משכנתא מוקפד על פני תקופות שונות לחיסכון אופטימלי בעתיד.
  • קשרים עם בנקאים – קשרים אישיים ארוכי שנים עם בנקאים שיוכלו להעניק תנאים טובים יותר.
  • ועוד..

יועץ משכנתאות מומלץ ופרטי יוכל לפעול תוך התחשבות באינטרסים שלכם ושלכם בלבד. המשמעות היא שכל כולו מוכוון מטרה והיא כמובן לחסוך לכם כסף ולהקל עליכם את היכולת לעמוד בהחזרי ההלוואה גם בעתיד. יש לדעת שיועץ משכנתאות גובה יותר כסף מלקוחותיו וזאת מאחר והוא צפוי להשקיע יותר זמן בתכנון מוקפד ואינו נדרש להילחם על כל לקוח ולקוח אך כמובן שעבודתו שווה את הכסף בשונה מחלק מהיועצים האחרים..

רוצים לפנות ליועץ משכנתאות מומלץ לנטילה או מחזור משכנתא? השאירו פרטים:

צריכים ייעוץ בנדל''ן?

השאירו פרטים לתיאום פגישה:

צריכים ייעוץ בנדל''ן?

השאירו פרטים לתיאום פגישה:

אהבתם?

שתפו למי שחשוב לכם

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

חדשות Unadlan