שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter

יועץ לרכישת דירה: האם כדאי לשלם כסף על שירות ליווי בקניית דירה?

צריכים עזרה בנדל''ן?

השאירו פרטים ונחזור אליכם:

נושאים מרכזיים

יועץ לרכישת דירה - משרד יועץ נדל"ן

שתפו:

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter

שוקלים את שירותיו של יועץ לרכישת דירה? מתלבטים האם כדאי לשלם כסף בעבור ליווי בקניית דירה? שאלות אלו בהחלט נכונות וחשובות. מאמר זה יעזור לכם לקבל החלטות בעד או נגד שירותיו של יועץ לרכישת דירה. אנו נציג את עבודתו של יועץ הנדל"ן ונסביר איך בדיוק הוא בא לידי ביטוי, לאחר מכן, נציג את העלויות לשירותיו בכדי שתוכלו לקבל החלטות מושכלות בנושא.

צריכים ייעוץ בנדל''ן?

השאירו פרטים לתיאום פגישה:

אודות דוד – יועץ הנדל"ן הראשי של Unadlan >> לחצו כאן

יועץ לרכישת דירה

קניית דירה, אחת העסקאות הגדולות והבולטות בחיינו. מדובר בעסקה בה לטעויות יש משקל גדול במיוחד ולכן המשימה הופכת לקשה ומורכבת אף יותר. בשונה ממה שנהוג לחשוב, קניית דירה לרוב תתבצע כעסקה אמוציונלית בה הלב והרגש מקבלים החלטות וזאת על אף העובדה שהשכל מבין שלא כך צריך להיות. בדיוק מסיבה זו, אנשי מכירות בחברות שיווק דירות בפרויקטים חדשים נוטים להציג מצגות, הדמיות, תיאורים צבעוניים שחוטאים לאמת ומשתמשים במגוון רחב של עזרים נוספים שיגרמו לרוכשי הדירות לקבל החלטה אמוציונלית ומהירה ולשלם יותר מיכולתם הכלכלית..

רוב רוכשי הדירות נתקלים בשלושה לחצים עיקריים:

 • פחד לקבל את ההחלטה לקנות דירה.
 • פחד ליטול משכנתא לצורך קניית הדירה.
 • פחד בבחירת הדירה שירכשו בפועל.

פחדים אלו עולים בעיקר מאחר ויש חוסר בידע, חוסר בידע מוביל לכך שכל החלטה נראית כהימור ויש הימורים שסופם הפסד ואף אחד לא רוצה לצאת פראייר.
כדי להתמודד עם לחצים אלו, יש 2 אפשרויות עיקריות:

 1. למידה עצמית והתנהלות זהירה אך בטוחה.
 2. תשלום ליועץ נדל"ן שילווה אתכם לאורך העסקה.

כלומר, במידה ויש ביכולתכם ללמוד ולהבין את מגמת השוק, את המונחים הפיננסים, את אופן איתור ובחירת הדירה הנכונה, הרי שאין סיבה אמתית לשכור את שירותיו של איש מקצוע חיצוני. לעומת זאת, במידה ואין לכם יכולת ואו זמן ללמוד את הנושאים הרלוונטיים, הרי שכדאי שתפנו ותשלמו על שירותיו של יועץ לרכישת דירה שילווה אתכם צעד צעד וישלים את המידע החסר לכם וכך בעצם ינטרל חששות מפני טעויות והפסדים בכיס.

האם כדאי לשלם כסף על שירות ליווי בקניית דירה?

כדי לענות על שאלה זו בצורה מקצועית ונכונה יותר, עלינו להציג 2 נתונים עיקריים לקבלת ההחלטות:

 1. מהו עבודתו בפועל של יועץ לרכישת דירה?
 2. מהו העלות לשירותיו של יועץ לרכישת דירה?

לאחר שנכיר את התשובות על שאלות אלו, קבלת ההחלטה הופכת לפשוטה וקלה בהרבה. לכן, ניגש ישר לענות על שאלות אלו:

מהו עבודתו בפועל של יועץ לרכישת דירה?

יועץ לרכישת דירה, כשמו כן הוא, "יועץ" אין תפקידו לקבל החלטות עבורכם אלא רק לספק לכם שירותי ייעוץ והכוונה בכדי שאתם תוכלו לקבל את ההחלטות עם מלוא הפרטים והנתונים שחשובים עבורכם. תפקידו של יועץ נדל"ן מקצועי לשקף את יכולותיכם הכלכליות ולהציג בפינכם מראה שתסביר לכם מה הם יכולותיכם האמיתיות ואיך לנצל אותם בצורה הטובה ביותר.

להלן מרכיבי שירותיו של יועץ לרכישת דירה:

 1. לברר מול הרוכשים את יכולותיהם הכלכליות.
 2. לברר מול הרוכשים את יכולותיהם הצפויות.
 3. לעזור לרוכשים לקחת הלוואת משכנתא מתאימה ליכולותיהם.
 4. לעזור לרוכשים לחפש ולאתר דירה מתאימה לדרישותיהם.
 5. לעזור לרוכשים לרשום, לבדוק, לאמת, להתנהל מול המוכרים.
 6. לעזור לרוכשים לנהל משא ומתן מועיל ולקבל הפחתה במחיר.
 7. לעזור לרוכשים לשכור אנשי מקצוע לבחינת ליקויים ופגמים.

אחת המשימות המורכבות ביותר של יועץ לרכישת דירה צפוי להיות הפגשה של הרוכשים עם המציאות. על הרוכשים לתאם ציפיות בהתאם ליכולת הכלכלית והמשפחתית שלהם ולא על פי הרצונות האישיות שאינם תמיד ברי השגה וביצוע. לאחר מכן, על יועץ לרכישת דירה לעזור לרוכשים להבין מהו הגובה המקסימלי לקבלת מימון לדירה כדי שיתרכזו בחיפוש אחר דירות מתאימות לתקציב ראלי.

רק לאחר שהדברים ברורים, ניתן לבצע מהלך סינון דירות לפי ערים, שכונות, רחובות, (שיטת הטלסקופ) ולאתר את אותן נכסים בודדים בהם הם באמת רוצים להתגורר. השלב הבא נעשה כולו בשטח והרוכשים יחד עם היועץ עוברים בין דירות אפשריות כאשר תפקידו של היועץ לשאול את השאלות הנכונות, לחפש את הפגמים והליקויים הנראים לעין, להיות סקפטי לגבי המחיר מתוך ניסיון לערער את ביטחונם העצמי של בעלי הדירה וזאת כהכנה למשא ומתן במידה והדירה אכן תיבחר כמתאימה על ידי הרוכשים..

לבסוף, יועץ נדל"ן רציני ידע לספק לרוכשי הדירות את מגוון השירותים על ידי החזקה בסדרת קשרים מול אנשי מקצוע אמינים שיבדקו ויאמתו כל פרט ופרט ויאפשרו נטילת הלוואת משכנתא בתנאים אופטימליים כך שרוכשי הדירות נחשפים למינימום סיכון ומקסימום תועלת אישית בשדרוג רמת החיים ובהשגת המטרות שהוגדרו בשלבים הראשונים עוד קודם ליציאה לדרך בתהליך המורכב של רכישת הדירה.

צריכים ייעוץ בנדל''ן?

השאירו פרטים לתיאום פגישה:

אודות דוד – יועץ הנדל"ן הראשי של Unadlan >> לחצו כאן

מהו העלות לשירותיו של יועץ לרכישת דירה?

יועץ לרכישת דירה, כמו כל נותן שירותים אחר, מתמחר את שירותיו לפי שעות מקצועיות. כלומר, עלות שירותיו של יועץ לרכישת דירה בהכרח ישתנו מאדם לאדם בהתאם לבקשותיו ובהתאם לגמירות דעתו בעת חיפוש ואיתור דירה מתאימה לרכישה. לכן, עלות שירותיו של יועץ לרכישת דירה תחושב כך:

 • עלות ייעוץ נדל"ן ראשוני – 300 ש"ח לשעתיים מלאות.
 • עלות ייעוץ נדל"ן מתקדם – 150 ש"ח על כל שעה נדרשת.
 • עלות ייעוץ נדל"ן טלפוני – 100 ש"ח על כל שעה נדרשת.
 • עלות ליווי נדל"ן בשטח – 150 ש"ח על כל שעה בשטח + הוצאות דלק.

רבים מבקשים את שירותיו של יועץ נדל"ן בשלבים הראשוניים עוד קודם להחלטה לקנות דירה בפועל. הם משלמים 300 ש"ח ובפגישה עם יועץ נדל"ן ביכולתם להבין את הדברים הבאים:

 • האם יש להם יכולת כלכלית לקנות דירה?
 • האם כדאי לנם לקנות דירה בשוק הנוכחי?
 • מהו המחיר הנכון ביותר בו כדאי לקנות דירה?
 • ועוד..

חלק מהפונים לייעוץ נדל"ן ראשוני עדיין חוששים מהשלבים הבאים בתהליך ולכן מבקשים את שירותיו של יועץ לרכישת דירה גם בשטח. כלומר, הם מוכנים לשלם יותר כסף בכדי לקבל את החבילה המלאה ולשבת בכסא האחורי כאשר איש מקצוע מנהל עבורם את הרכישה בפועל.

רוצים להתייעץ עם יועץ לרכישת דירה בחינם לגבי השירות? השאירו פרטים ונעזור לכם:

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter

מגזין הנדל''ן של ישראל