שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
29°C
Scattered clouds
22/09/2021 14:33
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

חברות ייעוץ משכנתא: האם להיעזר בחברת ייעוץ משכנתאות או ביועץ משכנתאות פרטי?

חברות ייעוץ משכנתא - בניין משרדים

שתפו:

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter

בישראל פועלות לא מעט חברות ייעוץ משכנתא. חברות אלו קמו עם הגידול המשמעותי בביקושים לשירותי ייעוץ פיננסי וייעוץ משכנתאות בפרט. רוב חברות ייעוץ המשכנתאות החלו את דרכם על ידי יועץ משכנתאות מצוין שהחליט למנף את פעילותו לכדי חברה לכל דבר ועניין ולשם כך נשכרו משרדים, הועסקו עובדים והושקעו משאבים בפרסום ובהגדלת קהל הלקוחות. השאלה שאותה אנו חייבים לשאול, האם תופעה זו טובה לנו או שמה עדיף לנו להתמקד דווקא ביועץ משכנתאות פרטי?

צריכים ייעוץ בנדל''ן?

השאירו פרטים לתיאום פגישה:

חברות ייעוץ משכנתא VS יועץ משכנתאות פרטי

אתם קונים דירה במזל טוב, אתם צפויים לעשות את העסקה הגדולה בחייכם, לא מומלץ לעשותה לבד ולהיחשף לטעויות כואבות. לכן, אתם ככל הנראה תשכרו שירותי ייעוץ הן בשלב איתור הדירה (מתווך דירות) הן בשלב קבלת מימון לדירה (יועץ משכנתאות) ולבסוף גם בסגירת העסקה (עורך דין מקרקעין). יש רבים שאינם מסתפקים בשירותי ייעוץ אלו ונדרשים גם לשירותיו של שמאי מקרקעין, חברת בדק בית וגורמים אחרים שיעזרו לוודאות שאכן מדובר בעסקה טובה ובטוחה.

במאמר זה אנו עוסקים אך ורק בשלב בו אנו מנסים לקבל מימון לדירה. כלומר, הלוואת משכנתא:

יש משמעות אדירה לבחירה נכונה של נותן השירות. זאת, מאחר וככל שהיועץ טוב יותר, כך סביר להניח שתצליחו לחסוך יותר כסף על אותה ההלוואה שנדרשת לכם וגובה ההחזרים החודשיים יהיו נוחים ונמוכים ככל האפשר גם באופן מידי אך חשוב מכך גם לאורך חיי ההלוואה כולה.

לאחר שמבינים את החשיבות בבחירה נכונה של אנשי המקצוע, ננסה להבין מה ההבדלים בין שכירת שירותיו של יועץ משכנתאות פרטי ובין שכירת שירותיהם של חברות ייעוץ משכנתא.

חברות ייעוץ משכנתא – יתרונות וחסרונות:
 • יתרונות:
  • חברות ייעוץ משכנתא חייבות לשמור על מוניטין טוב.
  • חברות ייעוץ משכנתא מחזיקות בידע מצרפי רב ערך.
  • חברות ייעוץ משכנתא יהיו לרוב בעלי קשרים טובים עם הבנקים.
  • חברות ייעוץ משכנתא מאפשרות ללקוח להרגיש בטוח ומוגן.
 • חסרונות:
  • חברות ייעוץ משכנתא יציעו את השירות במחיר יקר יותר.
  • חברות ייעוץ משכנתא נעזרות בשכירים שלא תמיד נותנים את כל הלב.
  • חברות ייעוץ משכנתא חשופות לסיכונים בתקופות שפל בשוק המשכנתא.

האמת היא, שרבים היתרונות על החסרונות כאשר מדובר בחברת ייעוץ משכנתאות. אך, מאחר וחברה נדרשת לעובדים רבים, משרדים, רכבים ומגוון רחב של הוצאות קבועות נוספות, הוצאות אלו מגולגלות בסופו של תהליך אל עבר לקוח הקצה. כלומר, אתם. המשמעות היא שככל הנראה תשלמו יותר בקבלת שירותי חברה על פני יועץ משכנתאות פרטי..

יועץ משכנתאות פרטי – יתרונות וחסרונות:
 • יתרונות:
  • יועץ משכנתאות פרטי חייב לשמור על שמו הטוב.
  • יועץ משכנתאות פרטי ידאג להעניק לכם שירות אישי וחם יותר.
  • יועץ משכנתאות פרטי חייב לכם אחריות אישית ולא של חברה.
  • יועץ משכנתאות פרטי יכול להיות זול בהרבה משירותי חברה.
 • חסרונות:
  • יועץ משכנתאות פרטי אינו מחזיק בכוח ובקשרים של חברה.
  • יועץ משכנתאות פרטי מחזיק בידע מוגבל אף אם רב.
  • יועץ משכנתאות פרטי אינו בהכרח בעל ניסיון מספק.

כאשר עצמאי מוכר מוצרים, ביכולתו להיות לא נעים, בעייתי ואף מעצבן. כאשר עצמאי מוכר שירות, כלומר את עצמו. עליו להשקיע את מלוא המרץ, מלוא המאמצים ומלוא תשומת הלב לכל לקוח ולקוח אחרת שרשרת הלקוחות תקטע ולא תהיה לעצמאי פרנסה. כך בדיוק הדבר אצל יועצי משכנתאות, יועץ משכנתאות פרטי חייב לכפות על מגבלות שונות על ידי הענקת ליווי אישי על כל המשתמע מכך ולהשקיע את מלוא האנרגיה בכדי שהלקוח יצא מרוצה ואף ימליץ לאחרים..

אז מה עדיף? חברת ייעוץ או יועץ פרטי?

על השאלה בכותרת מאמר זה ניתן לענות בשתי דרכים:

 1. בקצרה: עדיף יועץ משכנתאות פרטי על חברות ייעוץ משכנתא!
 2. באריכות: הנושא מעט מורכב יותר…

נסביר,

במידה והצלחנו לאתר יועץ משכנתאות פרטי אשר מגיע עם המלצות מחברים קרובים ואו אנשים עליהם אתם סומכים, לכו עם אותו יועץ משכנתאות וזאת מאחר ומובטח לכם שירות זול יותר אך לא פחות טוב מהשירות שמעניקים בחברות ייעוץ המשכנתאות.

במידה ואינכם מכירים יועץ משכנתאות פרטי, אינכם מחזיקים המלצות על יועץ משכנתאות שבעניין, הרי שישנם סיכונים שהוא יועץ שנמצא בתחילת דרכו ועלול לפגוע בכם מבלי משים כתוצאה מחוסר ידע ואו מרשלנות ואיננו רוצים זאת. לכן, נעדיף לפנות דווקא לחברת ייעוץ משכנתא שתעניק לנו ליווי לפי כללים ידועים מראש ותתחייב לנו לתוצאות טובות על ידי כך שמנהלי החברה משגיחים ומנהלים את עובדי החברה בצורה מקצועית מלמעלה..

מפחדים לקבל החלטות לבד?

רבים פונים אלינו מבולבלים לגמרי. הם אינם מבינים מה המשמעות של ייעוץ משכנתאות על אף שהם מבינים את הצורך בשירות מחבריהם. יתרה מזאת, הם מוציאים לא מעט כסף על מגוון שירותים מסביב ואין להם רצון להוציא עוד על שירות ייעוץ בנטילת המשכנתא..

צריכים ייעוץ בנדל''ן?

השאירו פרטים לתיאום פגישה:

רבים מפחדים לבצע פעולות לבד פשוט מאחר ויש הרגשה שמאבדים שליטה על הכסף ועל היכולת לשלוט במצב.. משום כך, החלטה זו הופכת לקשה שבעתיים. במידה ואתם נמצאים במצב דומה, במידה ואתם מרגישים שאיבדתם שליטה וברצונכם לקבל עזרה בבחירה נכונה של יועץ משכנתאות ואו חברת ייעוץ משכנתאות שתתאים לצרכים וליכולת שלכם, השאירו פרטים ונשמח לעזור לכם בחינם:

צריכים ייעוץ בנדל''ן?

השאירו פרטים לתיאום פגישה:

אהבתם?

שתפו למי שחשוב לכם

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

חדשות Unadlan