שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
31°C
Few clouds
22/09/2021 15:11
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

השקעה בטוחה: היכן ניתן למצוא השקעה בטוחה עם תשואה גבוהה?

נושאים מרכזיים

השקעה בטוחה - לתת לכסף לעבוד

שתפו:

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter

השקעה בטוחה וסולידית היא משאת לבם של כלל המשקיעים. מי לא היה רוצה להשקיע את כספו בבטחה? ולמרות זאת אנו חיים שעולם של הבלתי נודע ואין לנו שליטה על מרבית אפיקי ההשקעה. הדרך לחזות השקעה טובה או גרועה נעשית לרוב תוך הסתכלות אחורה אל ההיסטוריה ולמרות ששיטה זו עובדת לא רע בכלל בעולם החדש והטכנולוגי ההיסטוריה הרלוונטית הולכת ומתקצרת.

צריכים ייעוץ בנדל''ן?

השאירו פרטים לתיאום פגישה:

השקעה בטוחה

השקעה בטוחה היא השקעה שכאשר הולכים לישון בלילה לא צריכים לדאוג מכך שלמחרת בבוקר כל הונינו יעלם כלא היה. בעבר השקעות בבורסה במקרים רבים היו נחשבות בטוחות אך כיום ברגע שיש שינוי ואף הקטן ביותר חברות אלגו-טריידינג כלומר חברות שמריצות תכנות / רובוטים שמשקיעים את הכסף מגיבים הרבה קודם למשקיע הטוב ביותר בעולם והם עושים זאת במאית השנייה כאשר כל יתר המשקיעים נוטים להפסיד מכך והנזק יכול להיגרם במהירות וכך הדבר באפיקים כלכליים נוספים.

כאשר מדבר על השקעה בטוחה מתייחסים לרוב לנדל"ן, אחד התחומים בהם עוד לא מרגישים את הקדמה וזאת מאחר ואין תחליף לקורת גג ולשיטות הבנייה העתיקות. (אמנם כבר כיום יש אפשרות להדפיס בית שלם אך זה עדיין מעט רחוק) בנדל"ן כידוע החשיבות הגבוהה ביותר היא לקרקע (מיקום מיקום מיקום) ומאחר וקרקע לא ניתן להחליף הרי שמדובר בהשקעה בטוחה לאורך שנים רבות.

הבעיה בהשקעות נדל"ן נובע מכך שיש צורך בידע וביכולת תחזית מדויקת ככל האפשר לגבי ערך הקרקע במיקום בו אתם רוכשים דירה. כאשר רוצים השקעה בטוחה לרוב הדבר יבוא על חשבון הרווח וזאת מאחר וככל שהסיכון גדול יותר כך נוטים להרוויח יותר. אך בנדל"ן ניתן לגשר על פער זה ולהרוויח מצוין מעסקאות בטוחות על ידי שימוש נבון בנתונים שונים שמוצגים לציבור אך רובנו מתעלמים מהם:

השקעה בטוחה בנדל"ן

ניתן לומר על נדל"ן הרבה דברים, ניתן לומר שזהו אחד התחומים האהובים על משקיעים ישראלים, ניתן לומר שמדובר בהשקעה מוחשית ופיזית בשונה מהשקעות על הנייר וכן ניתן לומר שיש בו מן הצורך עבור אותם שרוצים לראות עתיד ברור באופק. השקעה בנדל"ן בהחלט משנה את המשחק ומשפחות שמחזיקות בנכסי נדל"ן יכולים לבצע מינוף לנכסים שברשותם וכך בעצם לאפשר גם לדור הבא לחיות טוב ומעבר לרמה הנורמטיבית אך כמובן העלות של צבירת אותן נכסים אינה קטנה וזהו רף שמשקיעים רבים מתקשים לעבור.

כאשר אנו בוחרים להשקיע את כספינו בנדל"ן ובפרט בישראל נעשה זאת בצורה מחושבת ואחראית ונתבסס לא רק על העבר אלא גם על העתיד. תכניות ממשלה, תכניות פיתוח, התפתחות העסקים בסביבה וכמובן איכות האוכלוסייה המקומית משחקים תפקיד חשוב מאוד בהערכת שווי דירה ובמחירה העתידי – להלן דוגמאות:

השקעה בטוחה בנדל"ן בדרום הארץ

דרום הארץ עוברת מהפכה בשנים האחרונות שצפויה להזניק את מחירי הדירות לגבהים חדשים. בעיר באר שבע החלו לטפח יזמות וחברות רב לאומיות במה שזוכה לכינוי "סיליקון וואדי" בחיבור ישיר לאוניברסיטאות ולמכללות באזור. מעבר לכך מעבר בסיסי צה"ל דרומה בהחלט צפוי להכניס מעט יותר תנועה בכבישים ולהפוך את הדרום למקום ראלי יותר עבור רוב תושבי מדינת ישראל שיידרשו לעבור בדרום הרבה יותר מבעבר. פרויקט עיר הבה"דים של הצבא יחד עם פרויקטים נוספים בהחלט צפויים להשפיע על הערים דימונה, ירוחם, באר שבע ועוד.

השקעה בנדל"ן בדרום הארץ צפויה לקבל חיזוק משמעותי עם המשך פיתוח תחבורה ציבורית משמעותית שתשנה את התמונה. כיום מתוכננים המשך מסלול הרכבת עד לאילת (ייקח עוד שנים) ומעבר לכך עובדים במרץ על בנייתו של נמל פרטי שיתחרה בנמל אשדוד וחיפה שיגביר את התנועה לערי הדרום. על כל אלו דרומה יותר צפוי להיפתח בפסח 2017 שדה תעופה תמנע שישמש כשדה תעופה בין לאומי חדש שתקרא על שם האסטרונאוט אילן רמון ז"ל וצפויה לאפשר את כניסתן של מאות עד אלפי טיסות בשנה.

השקעה בטוחה בנדל"ן במרכז הארץ

השקעה במרכז הארץ הייתה ותישאר ההשקעה בטוחה והרלוונטית ביותר וזאת כאמור בגלל הביקוש הקשיח למגורים במרכז העניינים. יש שיאמרו שמעל 52% מהמשרות במדינה מרוכזות במרכז הארץ והשכר הגבוהה מוצע במרכז הארץ דבר שמאלץ תושבים מהפריפריה לעבור להתגורר דווקא במרכז במידה והם רוצים לגדול ולהתפתח ולהצליח בחיים. כאשר הביקוש כה גדול ויש בעיה אמיתית בהרחבת היצע הדירות הרי שמדובר בהשקעה חכמה ובטוחה מאוד.

השקעה במרכז הארץ אמנם בטוחה וחכמה מאוד אך מחייבת אתכם בהון לא קטן וזאת מאחר ומחירי הדירות במרכז הארץ גבוהים ואף כפולים מבכל שאר חלקי הארץ ומסיבה זו מעטים המשקיעים שיכולים להחזיק בנכס בבעלותם בערים הגדולות במרכז הארץ. כאשר מחפשים השקעות במרכז הארץ יש להשים דגש משמעותי על מערך התחבורה הציבורית ועל הקרבה לנתיבי תחבורה עיקריים שיאפשרו לכם מרחב תמרון קל יותר ויהפכו את ההשקעה לזמינה עבור יותר אנשים.

צריכים ייעוץ בנדל''ן?

השאירו פרטים לתיאום פגישה:

השקעה בטוחה בנדל"ן בצפון הארץ

צפון הארץ מנמנמת ויפה מתמיד. האיום מצפון הולך ונעלם עם התרסקותו של אסד ועם התערבבות חיזבאללה בבוץ ממנו יהיה קשה לו לצאת. שנים רבות של שקט הפכו את צפון הארץ למקום נעים וחמים בו כולנו אוהבים לטייל וכמובן שבשקט בשקט חולמים לגור בו אך מאחר ויש מיעוט מקומות עבודה קשה מאוד להיקלט באזורים אלו וכך נוצר מצב שבדומה לדרום הארץ רבים מתושבי הצפון נדרשים לנהוג בכל יום מספר שעות לערים הגדולות בכדי לעבוד. כאשר משקיעים בצפון הארץ יש לעשות זאת במקומות בהם הנגישות גבוהה והאוכלוסייה איכותית וזאת כדי לשמור על ערך ההשקעה.

ולמרות זאת, יש הזדמנויות חדשות לאחרונה להשקעה בצפון הארץ כך השקעה ביקנעם שנמצאת על כביש 6 הופכת למשתלמת יותר ויותר וכך השקעה בערים עפולה, בית שאן, ובמגדל העמק הופכים לאטרקטיביים מאוד עם התקדמות הפיתוח של רכבת העמק החדשה שתחבר בין הערים לחיפה ומשם למרכז הארץ בנוחות מקסימלית. ברגע שעיר בה אין מקומות עבודה מחוברת בנוחות ובמהירות לעיר הגדולה חיפה בה יש היצע עבודות מכובד הדבר מאפשר לרבים לבחור להתגורר בערי לוויין אלו ולשלם יותר על הדירה ומכך מחירי הדירות עולים.

בשורה התחתונה. מחפשים השקעה בטוחה וחכמה? חשוב מאוד שתבחנו את התשתיות התחבורה ואת התכניות הלאומיות שעתידות להשפיע על העתיד הלא רחוק ובעצם על ידי היערכות מסוג זה ניתן להגיע לרווחים משמעותיים עם סיכון די נמוך וזאת כאמור מבלי להתפשר בשום שלב אך כדי לעמוד בדרישות אלו יש להתייעץ עם מומחי השקעות נדל"ן ואנשים שמכירים את המכרזים של מנהל מקרקעי ישראל, קק"ל, משרד השיכון והבינוי וכן הלאה..

רוצה השקעה בטוחה בנדל"ן? פנה אלינו ונעזור!

צריכים ייעוץ בנדל''ן?

השאירו פרטים לתיאום פגישה:

אהבתם?

שתפו למי שחשוב לכם

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

חדשות Unadlan