שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter

הקשר בין יצירות אמנות לשווי נכס הנדל"ן

צריכים עזרה בנדל''ן?

השאירו פרטים ונחזור אליכם:

נושאים מרכזיים

הקשר בין יצירות אמנות לשווי נכס הנדלן

שתפו:

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
הקשר בין יצירות אמנות לשווי נכס הנדלן
הקשר בין יצירות אמנות לשווי נכס הנדלן

זה כבר לא טרנד חולף, כיום יצירות אומנות הפכו לחלק הכרחי מעיצוב הבית, יועצי אומנות וארכיטקטים ואפילו אדריכלים מסייעים וממליצים ללקוחותיהם להוסיף יצירות אומנות שונות לבית, התמונה שתתאים לספה, הפסל לסלון ועוד.
דברים אלו לא רק גורמים לבית להיראות יוקרתי ויפה יותר, אלא מסוגלות אפילו לעלות את שווי נכס הנדל"ן שכולל בתוכו יצירות אומנות.

צריכים ייעוץ בנדל''ן?

השאירו פרטים לתיאום פגישה:

אודות דוד – יועץ הנדל"ן הראשי של Unadlan >> לחצו כאן

לרוב התעסקות בנכסי נדל"ן זה המון ניתוחים כלכליים, דו"חות, תכניות, מהלכים משפטיים ועוד. גופים מקצועיים קובעים את שווי הנכס שיכול להיות יקר או זול בהתאם למספר משתנים, שמעבר לפרמטרים כמו גודל, קומה, חנייה, אזור ועוד. יש פרמטר לא פחות חשוב שעלול לגרום למחיר הנכס לזנק והוא – יצירות אומנות. במיוחד בעבודות בהן האמן ידוע ומוכר לציבור ואנשי המקצוע והמומחים מכירים בו וביצירותיו.

יצירות אמנות בנכסי נדל"ן

בדרך כלל ומניסיון קודם עם פרויקטים שונים של בנייה, לחלק של יצירות אומנות מגיעים בישורת האחרונה, ובישורת זו כבר נגמר הכסף להשקעה הנכונה למה שנקרא הגרנד פינלה של הבית – הטאץ' האחרון שיהפוך את הנכס למושלם.
כיום בחירת פריטי אומנות אינו דבר של מה בכך ובאתר שאפה תוכלו למצוא פריטים מהממים שישדרגו לכם את הבית ביצירות אומנות. בנושא יצירות האומנות בבית הארכיטקטים ומעצבי הפנים מתייעצים עם המומחים הגדולים ביותר בתחום על מנת לבצע את הרכישות המתאימות ביותר לבית הלקוח.

בעבר האדריכלים והארכיטקטים לא למדו לשתף פעולה עם אנשי המקצוע מעולם האומנות,
ויותר מכך אפילו מעצבי הפנים שמודעים לערך של יצירות האומנות הן לא תחליף ממשי לייעוץ מקצועי בנושא יצירת האומנות – מגמה זו השתנתה בקרב האדריכלים והארכיטקטים שלמדו והשכילו להבין כמה הוספת יצירות אומנות נכונות וחכמות יועילו להם בהשבחת מחיר נכס הנדל"ן אותו הם רוצים למכור.
השינוי החל בכך שהמודעות בקרב המעצבים השונים התעצם בעזרת תערוכות שונות שהחלו בארץ של יצירות אומנות לבתים בהם הוצגו יצירות מגוונות כמו: תמונות, פסלים, פריטי אספנות ועוד. באתר שאפה תוכלו למצוא יצירות אומנות מדהימות לביתכם.

יצירות אמנות – חלק מעיצוב הבית

בארץ יש קהילה גדולה של אנשים בעלי יכולות כלכליות שגרים בבתים מעוצבים ברמה הגבוהה ביותר שמבינים שיצירות אומנות בבתיהם הוא חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית, 

ונעזרו באנשי מקצוע בתחום העיצוב לשם כך, ולא רק אנשים מבוגרים שמבינים דבר או שניים בנושא יצירות אומנות אלא גם בחבר'ה צעירים שמבינים שיצירות אומנות בבתיהם מעלה להם את מחיר נכס הנדל"ן שברשותם

בשנות השישים לעומת זאת, אנשים מילאו את הקירות באמנות, בתמונות, ציורים, מדפים עם יצירות שונות, טפטים ועוד. באותה תקופה מה שהיה באופנה היה למלא את חלל הבית בתמונות וציורים והמחירים היו פחותים מה שגרם לאנשים לקנות בלי סוף.

כיום מלבד המחשבה על שימוש ביצירות אומנות לבית עקב ההבנה שמעבר לשדרוג מראה הבית אלא גם שדרוג מחיר הנכס יש גם עלייה בסכומי הכסף הרבים שאנשים משקיעים

בעקבות הוספת יצירות האומנות לבית האמנות ותרבות הפכו לנגישים יותר,  ונחשפים לקהל גדול יותר מבעבר, וכבר לא מדבר רק לקהל עמיד כלכלי אלא גם למיעוט אליטיסטי ולאנשי מקצוע בתחום.

חשוב לזכור! גם לנכסים אפשר להעביר נשמה ותשוקה.

יצירות אמנות משפיעות על שווי נכס הנדל"ן

ששמאי מעריך את שווי הנכס ומתמחר את הנכס, ליצירות אומנות יש משקל כלכלי רב וזה אחד הפרמטרים החשובים ביותר העומדים לנגד עיניו של מעריך שווי הנכס.

היצירות אשר מתואמות לבית ומספרות סיפורים שנוגעים בנשמה של בן אדם המעוניין בנכס או השם של בעל היצירה עלולים להקפיץ את שווי נכס הנדל"ן, וכך הבינו כיום האדריכלים והארכיטקטים שיצירות אומנות בבית זה בגדר חובה.
במידה ותרצו להעלות את שווי הנכס שלכם באמצעות יצירות אמנות תוכלו למצוא מגוון רחב של יצירות מסוג זה באתר שאפה

צריכים ייעוץ בנדל''ן?

השאירו פרטים לתיאום פגישה:

אודות דוד – יועץ הנדל"ן הראשי של Unadlan >> לחצו כאן

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מגזין הנדל''ן של ישראל

Unadlan-Logo

צוות יונדלן מאחלים לכם שבת שלום :)

האתר נסגר בסמוך לכניסת השבת ויפתח שוב במוצש"ק