שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter

הסכם סודיות nda: הסכם סודיות ואי תחרות להורדה והדפסה חינם!

צריכים עזרה בנדל''ן?

השאירו פרטים ונחזור אליכם:

נושאים מרכזיים

nda הסכם סודיות ואי תחרות

שתפו:

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter

הסכם סודיות או מה שקרוי nda נדרש פעמים רבות בחיינו. יש לנו מוצר חדש, רעיון, פטנט, שיטה, אפליקציה או תכנה ואנו רוצים להציג את הנתונים שיש בידינו למשקיעים ולחברות שאולי ישתפו עמנו פעולה אך בו זמנית חוששים שהם ינצלו את כוחם לרעה ופשוט ייקחו לנו את הרעיון. בדיוק בשביל זה יש הסכם סודיות nda. הסכם זה בעצם מגדיר סודיות ואי תחרות מצד מקבל המידע כך שבמידה והוא חתם על המסמך שאתם מגישים לו ולאחר מכן הלך וניצל זאת לרעה תוכלו לפנות לקבלת סעד משפטי מבית המשפט דבר שנדרש לעתים קרובות לצערנו.

צריכים ייעוץ בנדל''ן?

השאירו פרטים לתיאום פגישה:

אודות דוד – יועץ הנדל"ן הראשי של Unadlan >> לחצו כאן

הסכם סודיות nda להורדה והדפסה:

אז מה יש בהסכם סודיות שהופך את המסמך הנ"ל לכל כך חשוב. במסמך זה אנו בעצם יוצרים הסכם על כל מידע אותו אנו נעביר בעל פה או בכתב, בדיונים או בהתכתבות ומגבילים את החשיפה של התכנים לכך שרק אלו שחתמו על המסמך יוכלו להיחשף אליהם. ישנם מקרים בהם יש תאריך תפוגה להסכם סודיות ופעמים אחרות לעולם לא (כל עוד הפרטים לא נחשפו לציבור הרחב) והמשמעות היא שביכולתכם להציג את הנתונים שבידכם בצורה די חופשית ומתוך ידיעה שיהיה לכם גיבוי משפטי במידה ותדרשו לכך ותקבלו את המגיע לכם.

התרגום המילולי של nda הוא non-disclosure agreement שמשמעו הסכם אי גילוי. מדובר בהסכם שיכול להיכתב בשפת אדם, בשפה משפטית ובמגוון דרכים כאשר המכנה המשותף להם שהדברים יהיו ברורים לשני הצדדים ושניתן יהיה להסיק מתי חתמו הצדדים על ההסכם ושהם אכן ידעו על מה הם חותמים כך שהם חייבים לעמוד בנאמר בהסכם שאתם מגישים להם. אין צורך בהסכם ייחודי להצגת אפליקציה, תכנת מחשב, שירות ואו כל רעיון אחר מאחר וחלק זה אתם ממלאים בכתב יד כך שיהיה ברור על מה מדובר והפרה של ההסכם באופן ישיר או עקיף לרוב ניתנת להוכחה די בקלות בבית המשפט ולכן מדובר בהגנה טובה מאוד.

הסכם סודיות ואי תחרות בין עובד למעסיק ניתן למצוא באתרים אחרים ואנו בחרנו שלא להביא להורדה מסמך מורכב השייך לעולם העבודה בו כל מעסיק דורש דברים שונים מעובדיו בהתאם לאופי העבודה ולשכר שמוצע להם. הסכם סודיות רגיל יכול לשמש גם מעסיקים שרוצים לחשוף מידע לעובדיהם מבלי לחפש הסכם ייחודי על ידי כך שיירשמו בכתב יד את מהות העסקים והמידע החסוי שאליו נחשף העובד במהלך עבודתו.

אין לראות במסמכים אלו ייעוץ משפטי, ניתן לפנות אלינו לחיבור הסכם סודיות מותאם אישית על ידי עורך דין:

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מגזין הנדל''ן של ישראל