שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter

הלוואה חוץ בנקאית: מתי כדאי לקחת משכנתא חוץ בנקאית?

צריכים עזרה בנדל''ן?

השאירו פרטים ונחזור אליכם:

נושאים מרכזיים

הלוואה חוץ בנקאית - בניינים וכסף

שתפו:

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter

הלוואה חוץ בנקאית או אם תרצו, משכנתא חוץ בנקאית. הנה הלוואה שניתנת לרוב בתנאים מעט פחות טובים מאלו של הבנקים המוסדיים. הצורך בהלוואה חוץ בנקאית יכול לנבוע ממגוון רחב של סיבות כאשר בכולם בסופו של דבר הבנק אינו מעוניין להציע לכם הלוואה בתנאים רגילים. במאמר זה ננסה להבין מתי נדרשים לקחת הלוואה חוץ בנקאית וחשוב מכך, מתי למרות התנאים המורכבים כדאי לקחת משכנתא חוץ בנקאית?!

צריכים ייעוץ בנדל''ן?

השאירו פרטים לתיאום פגישה:

אודות דוד – יועץ הנדל"ן הראשי של Unadlan >> לחצו כאן

הלוואה חוץ בנקאית

הלוואה חוץ בנקאית יכולה להיות שימושית ונדרשת וזאת כאשר הבנק שלכם ובנקים אחרים אינם מוכנים להעניק לכם את ההלוואה הרצויה לכם. כאשר רוצים להגשים חלום אך כולם עומדים מנגד ואינם מוכנים לעזור לכם בכך, תוכלו תמיד לנסות לפנות למערכת החוץ בנקאית.

להלן מספר סיבות לקחת הלוואה חוץ בנקאית:

  • הלוואה חוץ בנקאית לאחר שעברתם את המסגרת בבנק.
  • הלוואה חוץ בנקאית לאחר שכבר לקחתם הלוואה בבנק.
  • הלוואה חוץ בנקאית לסגירת חובות שהצטברו בבנק עצמו.
  • הלוואה חוץ בנקאית למחוסרי יציבות תעסוקתית (עצמאים).
  • הלוואה חוץ בנקאית לבעלי רישום BDI שלילי.

כאשר אנו מדברים במאמר זה על הלוואה חוץ בנקאית, חשוב להבדיל בין שני סוגי הלוואות:

  1. הלוואה חוץ בנקאית.
  2. משכנתא חוץ בנקאית.

ההבדל בין הלוואה חוץ בנקאית ומשכנתא חוץ בנקאית הנה בסוג ההלוואה. כלומר, הלוואה חוץ בנקאית תהיה לרוב קטנה יותר ותשמש אותנו לרכישת רכב, סגירת חובות ודברים דומים. לעומת זאת משכנתא חוץ בנקאית נלקחת לרוב בעבור קניית דירה ואו כהלוואה כאשר הדירה שברשותנו משמשת כמשכון / ביטחונות להלוואה.

מתי כדאי לקחת משכנתא חוץ בנקאית?

זהו לא סוד שתנאי ההלוואות והמשכנתאות בבנקים למשכנתאות ניתנים בתנאים מעט נוחים יותר מאלו של חברות האשראי החוץ בנקאיות. ולמרות זאת, רבים מאוד נוטלים הלוואות חוץ בנקאיות בהתאם לצורך וזאת כאשר לא נותרה ברירה אחרת ואו כאשר מדובר בהלוואה גמישה ונוחה יותר בעבורם. ישנם מקרים בהם אנו נתקלים באנשים בעלי הכנסה גבוהה מאוד שאינם יכולים ליטול הלוואה בבנקים המוסדיים מסיבות שונות והם יבחרו בהלוואה חוץ בנקאית על פני ההלוואה בבנקים ואנו ננסה להבין כעת למה לעשות זאת ובאלו תנאים אכן מדובר בעסקה משתלמת.

להלן פירוט המקרים בהם כדאי לקחת הלוואה חוץ בנקאית:

אין מקרים בהם כדאי לקחת הלוואה חוץ בנקאית. אנו לוקחים הלוואה חוץ בנקאית מתוך אילוץ שנוצר כתוצאה מהתנהגות רשלנית בעבר. מומלץ לקחת הלוואות חוץ בנקאיות כאשר ברצונכם לרכוש דירה וזוהי הדרך היחידה להגיע לכך, או כאשר אתם רוצים לרכוש סחורה / רוצים להתפתח ואינכם יכולים לעשות זאת ללא מימון חיצוני וזוהי האפשרות היחידה שעומדת עבורכם. במידה ויש לכם נכס מקרקעין שביכולתכם למשכן, הרי שמדובר בהלוואות בתנאים נוחים בסך הכל ויש צורך בליווי אך בהחלט ניתן לקבל מימון נוח לצרכים שלכם. להלן דוגמאות למצבים בהם אין ברירה מלבד הלוואה חוץ בנקאית:

עצמאים / אנשי עסקים

אנשי עסקים ועצמאים מכירים עליות ומורדות בחייהם העסקיים. כולם חווים תקופות לא קלות וכתוצאה מכך מתקשים לעמוד בהחזרי ההלוואות שניטלו מהבנקים המוסדיים ואו אינם מצליחים לשלם על סחורה / שירותים לחברות וספקים. אותם האנשים לעתים קרובות חוזרים לעמוד על הרגליים ואף מצליחים רבות בעסקיהם ומכניסים שכר גבוהה במיוחד אך כאשר הם יבקשו הלוואה מהבנק, הם יזכו לסירוב וזאת מאחר ונרשמה על שמם הערת אזהרה בדמות רישום BDI דבר שמגביל אותם ומאלץ אותם לפנות לגורמים חוץ בנקאים שיקבלו החלטות לגבי ההלוואה הרצויה על סמך נתוני אמת בלבד.

שכירים / אנשי פרטיים

אמנם אין לנו שליטה על כך, אבל מספיקות מספר עיכובים בתשלומי חשבונות ואו החזר צ'קים בכדי להכניס אדם נורמטיבי שנהנה מעבודה יציבה והכנסה קבועה לרשימה השחורה של הבנקים המוסדיים. כאשר אותו אדם נדרש להלוואה ואו למשכנתא לרכישת דירה הוא יזכה לסירוב עיקש ובלתי הפיך לשנים רבות מצד הבנק. במקרים אלו אין ברירה מלבד נטילת הלוואת משכנתא חוץ בנקאית שאמנם תעלה מעט יותר אך תאפשר לאדם הנורמטיבי להגיע ליעד הרצוי לו.

הלוואה לסגירת חובות

יש לכם מגוון רחב של הלוואות בבנק? לא ממש עומדים במסגרת שנקבעה עבורכם בבנק? רוצים לסגור את מלוא החובות תחת חוב אחד גדול ובפריסה נוחה? באפשרותכם ליטול משכנתא חוץ בנקאית על סמך הדירה הקיימת לכם וזאת כמשכון להלוואה הרצויה. ניתן בקלות לקבל סכום כסף משמעותי מהמערכת החוץ בנקאית שתסדר את החשבון בנק שלכם ותביא לכם שקט נפשי מצד הבנקאים ואוויר לנשימה כאשר את ההלוואה אתם תחזירו בנוחות רבה יותר באופן קבוע אחת לחודש וזאת בתנאים טובים יותר מאחר וההלוואה ניתנה כנגד נכס מקרקעין בעל ערך עבור חברת האשראי.

איך לוקחים הלוואה חוץ בנקאית?

בכדי לקבל הלוואה חוץ בנקאית יהיה על הלווה להוכיח על ידי הצגת אישורים שונים שאכן יש ברשותו את היכולת לעמוד בהחזרי ההלוואה עם הריביות המבוקשות על ידי החברה המלווה. במקרים ואכן יש יכולת כלכלית מסוימת בדמות דירה או נכס מקרקעין בבעלות ואו הכנסה גבוהה מעסקים פרטיים, הרי שהחברות הללו ישמחו להעניק לכם הלוואה על סכומים לא קטנים בכלל וזאת מבלי לערב את הבנק שלכם בכך.

צריכים ייעוץ בנדל''ן?

השאירו פרטים לתיאום פגישה:

אודות דוד – יועץ הנדל"ן הראשי של Unadlan >> לחצו כאן

כדי לקחת הלוואות חוץ בנקאיות מומלץ להיעזר באנשי מקצוע או ביועץ משכנתאות וזאת בכדי שתוכלו לקבל את אותה ההלוואה בתנאים הטובים ביותר. לעתים התנאים בחברות החוץ בנקאיות אינם גרועות מאלו של הבנק וזאת במידה ואכן אתם לא מהווים סיכון גבוהה מידי בעבור החברה המלווה. כדאי מאוד לאפשר לאיש מקצוע לאסוף את המסמכים עבורכם ולהגיש אותם בשמכם לחברה המלווה וזאת בכדי שניתן יהיה לקבל את הסכום הגבוהה ביותר בתנאי החזר נוחים אשר בהם תצליחו לעמוד בכבוד.

רוצים לקחת הלוואה חוץ בנקאית? בעיות עם הבנקים? השאירו פרטים:

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מגזין הנדל''ן של ישראל

Unadlan-Logo

צוות יונדלן מאחלים לכם שבת שלום :)

האתר נסגר בסמוך לכניסת השבת ויפתח שוב במוצש"ק