שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
32°C
Few clouds
21/09/2021 14:29
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

בנקים למשכנתאות: צריכים בנק למשכנתאות? להלן רשימת בנקים למשכנתאות!

בנקים למשכנתאות - כסף

שתפו:

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter

בישראל פועלים 8 בנקים למשכנתאות. כאשר אדם מעוניין לקבל הלוואת משכנתא ביכולתו לפנות לכל אחת מהבנקים שברשימת הבנקים למשכנתאות בבקשה להלוואה. הלוואת משכנתא היא הלוואה רגילה לכל דבר ועניין אך בתמורה להלוואה אותם הבנקים למשכנתאות דורשים מכם משכון דירה לטובתם. אנו ריכזנו את כל המידע שנחוץ לכם כדי לקבל החלטה למי מהם לפנות:

צריכים ייעוץ בנדל''ן?

השאירו פרטים לתיאום פגישה:

רשימת בנקים למשכנתאות

להלן רשימת בנקים למשכנתאות שחשוב להכיר.

 1. בנק לאומי למשכנתאות 
 2. בנק הפועלים (משכן) למשכנתאות
 3. בנק הבינלאומי למשכנתאות
 4. בנק מזרחי-טפחות למשכנתאות
 5. בנק דיסקונט (מרכנתיל) למשכנתאות
 6. בנק איגוד למשכנתאות
 7. בנק יהב למשכנתאות
 8. בנק ירושלים למשכנתאות

ישנם בנקים נוספים ברשימה שפועלים באמצעות בנקים אחרים:

 1. בנק פועלי אגודת ישראל (פאג"י) למשכנתאות – משויך לבנק הבינלאומי
 2. בנק אוצר החייל למשכנתאות – משויך לבנק הבינלאומי
 3. בנק מסד למשכנתאות – משויך לבנק הבינלאומי
 4. בנק ערבי ישראלי למשכנתאות – משויך לבנק לאומי

ישנם גם חברות למשכנתאות חוץ בנקאיות:

 1. משכנתא כלל מימון

כעת נעבור על רשימת הבנקים למשכנתאות בניסיון להסביר על ההבדלים ביניהם והאופן שבו ניתן לפנות אליהם:

בנק לאומי למשכנתאות 

בנק לאומי הנו אחד הבנקים הגדולים והוותיקים בישראל. הבנק מציע את כל סוגי המשכנתאות האפשריים במגוון מסלולים ותנאים בהתאם ללקוח. בבנק לאומי למשכנתאות ניתן לקבל הלוואת משכנתא בהצמדה למדד, משכנתא בריבית קבועה, משכנתא בריבית משתנה, משכנתא בהצמדה למטבעות חוץ וכן הלאה.. ניתן לפנו לבנק בטלפון, באתר האינטרנט ובכל סניפי הרשת. הבנק מחזיק במוקד מיוחד שמוקדש כולו למשכנתאות וניתן אף להירשם על ידי מילוי טופס מיוחד באתר הבנק ונציג חוזר אליכם במהירות מפתיעה.

פניה לבנק לאומי למשכנתאות: טלפון – 3200* | אתר אינטרנט | הגעה לכל סניפי הבנק


בנק ערבי ישראלי למשכנתאות

בנק ערבי ישראלי אינו מציע משכנאות באופן ישיר מאחר והוא משויך לבנק לאומי. כאשר תושבי הכפרים והערים הערביים נדרשים להלוואת משכנתא ביכולתם לפנות לכל סניפי בנק לאומי הפזורים בכל רחבי הארץ ולבקש הלוואה בדומה לכל אזרח במדינת ישראל.

פניה לבנק ערבי ישראלי למשכנתאות: טלפון – 3200* | אתר אינטרנט | הגעה לכל סניפי הבנק


בנק הפועלים (משכן) למשכנתאות

בנק פועלים הנו הבנק הגדול והמוכר ביותר בישראל. בנק פועלים למשכנתאות פועל באמצעות זרוע ייחודית של הבנק שנקראת "משכן" הייחודיות של בנק משכן היא להתאים לכם את המשכנתא הנוחה והטובה ביותר מבין מבחר סוגי משכנתאות ומסלולים מותאמים אישית. הבנק מציע מבחר מסלולים כאשר המוכרות שבהם יהיו משכנתא בריבית קבועה לתקופה קצרה או ארוכה, משכנתא חצי קבועה לתקופות שונות וכמובן ניתן להתאים את פריסת החזרי המשכנתא בהתאם ליכולת הכלכלית שלכם. כדי לקבל משכנתא מבנק הפועלים ניתן לפנות בעזרת שאלות ייחודי בעל ארבע שלבים בלבד לבנק ולקבל מענה מהיר ומקצועי בתוך פרק זמן קצר.

פניה לבנק הפועלים למשכנתאות: טלפון – 2408* | אתר אינטרנט | הגעה לכל סניפי הבנק

צריכים ייעוץ בנדל''ן?

השאירו פרטים לתיאום פגישה:


בנק הבינלאומי למשכנתאות

בנק הבינלאומי למשכנתאות, בנק וותיק ומקצועי שפועל תחת מותגים שונים ומציע משכנתאות במגוון תנאים ומסלולים. בין היתר ניתן לבקש הלוואת משכנתא בריבית קבועה לאורך כל חיי המשכנתא והמשמעות היא שניתן לחזות מראש את גובה ההחזרים עד לסילוק יתרת המשכנתא. כאשר ניגשים לסניפי הבנק של רשת הבנקים של הבינלאומי למשכנתאות יציעו לכם שבעה סוגים ייחודיים של משכנתאות שתוכננו עבור צרכים של אוכלוסיות הלווים השונות זו מזו. מעבר להלוואת משכנתא רגילה הבנק מציע גם הלוואות גישור, הלוואת בלון ושפע של הצעות משלימות שיעזרו לכם לעמוד בהצלחה בהחזרי המשכנתא החודשיים.

פניה לבנק הבינלאומי למשכנתאות: טלפון – 3533* | אתר אינטרנט | הגעה לכל סניפי הבנק


בנק פועלי אגודת ישראל (פאג"י) למשכנתאות

בנק פאג"י למשכנתאות הנו זרוע הפעילות של בנק הבינלאומי במגזר החרדי. בנק פאג"' פועל במישור אחר מיתר הבנקים כחלק מההתמודדות עם ההלכה ועם צרכים ייחודיים של המגזר החרדי. הסניפים של בנק פאג"' למשכנתאות ממוקמות כולן בתוך השכונות והערים החרדיות והיחס והשירות בהם ניתן לפי התנאים המחמירים של הצניעות ובהתאמה לאורח החיים החרדי. כחלק מהדבר יש להם נציגי שירות שונים והתנהלות מול גופים שאחראים ומספקים מענה למגזר החרדי.

פניה לבנק פאג"י למשכנתאות: טלפון – 3360* | אתר אינטרנט | הגעה לכל סניפי הבנק


בנק אוצר החייל למשכנתאות

בנק אוצר החייל למשכנתאות מספק מענה לאנשי כוחות הביטחון ובני משחותיהם. בנק אוצר החייל מציע 6 סוגי משכנתא נוחים בדומה לאלו המוצעים בבנק הבינלאומי. לקוחות הבנק יכולים לגשת לכל אחד מהסניפים של הרשת ולבקש מענה בהקשר למסלולים השונים ולקבלת משכנתא במסגרת "אוצר משכנתא"

פניה לבנק אוצר החייל למשכנתאות: טלפון – 3390* | אתר אינטרנט | הגעה לכל סניפי הבנק


בנק מסד למשכנתאות

גם בבנק מסד מציעים את אותם מסלולי המשכנתא שמוצעים בכל אחת מחברות הבת של קבוצת בנק הבינלאומי. מסלולי משכנתא נוחים ומשתלמים אך אין הבדל בין אם ניגשים לסניף זה או אחר של אחד מהבנקים ברשת הבינלאומי. בנק מסד נותן שירות לעובדי המדינה, מורים ועובדי הוראה כך שניתן לקבל בהם תנאים נוחים על סמך היציבות במקום העבודה.

פניה לבנק מסד למשכנתאות: טלפון – 3533* | אתר אינטרנט | הגעה לכל סניפי הבנק


בנק מזרחי-טפחות למשכנתאות

בנק טפחות למשכנתאות מוכר מאוד בגלל מהלכים פרסומיים אגרסיביים במיוחד בטלוויזיה. הבנק מציע ללקוחותיו אפשרויות מימון שונות במסגרת הלוואת משכנתא ובהתאם ליכולותיהם הכלכליים ובהשוואה לגובה המימון שנדרש להם. הבנק מציע שורה של יועצי משכנתאות ומומחים שיעזרו לכם לבנות תמהיל משכנתא נוח ויעיל עבורכם לאורך זמן. כדי לקבל משכנתא בבנק טפחות למשכנתאות עליכם להציג לבנק רשימת מסמכים למשכנתא שיוכיחו שאכן מדובר בעסקה טובה ושיש לכם את היציבות הראויה במקום העבודה ובגובה ההכנסה כדי לעמוד בהוצאות החודשיות של החזר המשכנתא. בנק מזרחי טפחות מציע מבחר רחב מאוד של משכנתאות לכל מטרה ולא רק לרכישת דירה.

פניה לבנק מזרחי טפחות למשכנתאות: טלפון – 8860* | אתר אינטרנט | הגעה לכל סניפי הבנק


בנק דיסקונט (מרכנתיל) למשכנתאות

בנק דיסקונט למשכנתאות יחד עם בנק מרכנתיל למשכנתאות שהתמזגו יחד הפכו לבנק השישי בגודלו בישראל. בנק מרכנתיל בעצם שייכת לבנק דיסקונט ובשני המותגים מוצעים הלוואות משכנתא במבחר תנאים ומסלולים בהתאם ליכולותיו של הלווה. הבנק מיתג עצמו עם השנים כבנק של המשפחה ובעצם אפשר ליטול בו משכנתאות בתנאים ייחודיים. כך לדוגמה ניתן לקחת "משכנתא עם גב הורים" בהם ההורים משתתפים ועוזרים לילדים להחזיר בכל חודש את הסכום הנדרש וכן יכולים ההורים למשכן את דירתם לטובת הון עצמי לילדיהם. בבנק רואים חשיבות רבה לפתח את הקר עם לקוחותיהם הפרטיים וזאת מאחר ופעילותם הגדולה ביותר נמצאת בשוק העסקי מול חברות גדולות.

פניה לבנק דיסקונט או מרכנתיל למשכנתאות: טלפון – 6111* או 3477* | אתר דיסקונט או אתר מרכנתיל | הגעה לכל סניפי הבנק


בנק איגוד למשכנתאות

בנק אגוד למשכנתאות אף הוא מציע מבחר רחב של משכנתאות ללקוחותיו וכמובן מתאים אותם בהתאם לגובה המשכנתא וליכולת ההחזר של הלקוח. בין יתר השירותים שמציע הבנק ניתן לקבל משכנתא לכל מטרה ולא רק לרכישת דירה בהכרח. בבנק אגוד למשכנתאות יש מרכז שירות מיוחד למשכנתאות בו יושבים נציגים ויועצים שנותנים שירות למתעניינים בנטילת משכנתא. בעוד ישנם בנקים בהם מוצעות מבחר קטן מאוד של מסלולים מהם ניתן לבחור בבנק אגוד יש מספיק מסלולים כך שבוודאות תמצאו את המסלול שמתאים לכם ובמידת הצורך גם ניתן ליטול הלוואת משלימות שיעזרו לכם להגיע ליעד בבטחה ובבנק ישמחו לעזור לכם בכך.

פניה לבנק איגוד למשכנתאות: טלפון – 03-5191555 | אתר אינטרנט | הגעה לכל סניפי הבנק


בנק יהב למשכנתאות

בנק יהב אמנם מציע משכנתאות אך הוא עושה זאת באמצעות בנק טפחות למשכנתאות. בנק יהב מתחייבים לתפור עבורכם את המשכנתא הנכונה והנוחה ביותר עבורכם כאשר הם מתאימים את גובה ההחזרים ליכולת הכלכלית שלכם ובודקים שאכן אתם תוכלו לעמוד בהם. לקוחות בנק יהב למשכנתאות מקבלים תנאים ייחודיים בבנק טפחות כך לדוגמה הלוואות ארוכות של עד 30 שנה ואו גמישות רבה יותר בלוח התשלומים (לוח סילוקין) כדי לקבל משכנתא בבנק יהב ניתן לפנות לסניפים של בנק יהב בהם יושבים נציגים של טפחות שייתנו מענה מקיף אך יש לתאם ולבדוק באילו סניפים יושבים נציגים אלו מאחר והם נמצאים רק ב13 סניפים בלבד בערים הגדולות.

פניה לבנק יהב למשכנתאות: טלפון – 8860* | אתר אינטרנט | הגעה לכל סניפי הבנק


בנק ירושלים למשכנתאות

בנק ירושלים למשכנתאות שמתמחה בהשקעות, נדל"ן ושוק ההון מחזיק ב-24 סניפים בלבד יחד עם סניפים טכנולוגיים בהם ניתנים שירותים ייחודיים וחדשניים מרחוק. הבנק מציע מגוון מסלולי משכנתאות כאשר כל אדם יכול למצוא את סוג המשכנתא שנוח עבורו בין אם מדובר בהצמדה למטבע חוץ ובין אם מדובר בהלוואה צמודה או לא צמודה לריבית ולמדד המחירים לצרכן. בבנק מציעים הלוואות משכנתא לשיפוץ, לקניית דירה ולכל מטרה אחרת בתנאי שיש נכס שניתן לשעבד לטובת הבנק. כמו ביתר הבנקים, גם בנק ירושלים למשכנתאות מציע תנאים נוחים שמותאמים טוב ככל האפשר לצרכים שלכם כדי שתצליחו לעמוד בהחזרי המשכנתא בכבוד.

פניה לבנק ירושלים למשכנתאות: טלפון – 076-8095115 | אתר אינטרנט | הגעה לכל סניפי הבנק


משכנתא כלל מימון

כלל מימון היא אולי החברה המוכרת ביותר בתחום המימון. כלל ביטוח מציעה מגוון סוגי מימון, הלוואות, משכנתאות לכל מטרה. בין היתר כלל מימון ידועה בכך שהיא מציע משכנתא הפוכה לבני 60 ומעלה שנדרשים לכסף כדי להתקיים בכבוד. חברת כלל מימון מציעה תנאי משכנתא טובים מאוד עבור אלו שנדרשים לסכומים קטנים עד בינוניים לצורך שיפוץ ביתם, בנייה עצמית של דירה וכן לכל מטרה אחרת בהתאם ליכולותיו הכלכליות של הלווה ובהתאם לגובה ההלוואה הרצויה. למרות שחברת כלל אינה בנק היא מציעה הלוואות ארוכות טווח עד לשלושים שנה וזאת עם כל התנאים המוכרים בבנקים של פריסת תשלומים, גרירת משכנתא, מיחזור משכנתא וכן הלאה..

פניה לכלל מימון: טלפון – 1-700-700-488 | אתר אינטרנט 


כל רשימת בנקים למשכנתאות שמוצגות בעמוד זה אינם פועלים מתוך אהבה או התנדבות ומטרתם להרוויח מעצם ההלוואה. כפי שאתם רוצים משכנתא בתנאים אופטימליים גם הבנק רוצה להרוויח עליכם כמה שיותר כסף עם השנים וככזה יועצי המשכנתאות בבנקים מוגבלים ביכולת לדאוג לכם לטווח הארוך. כאשר ניגשים ומתייעצים עם יועץ משכנתאות בבנק ייתכן ותקבלו מענה אמיתי שמתאים לכם אך באותה הצורה על אותו יועץ למכור לכם מוצר ולכן פעמים רבות ואולי רבות מידי אתם מקבלים מידע שאינו נכון והלוואה בתנאים שאינם אופטימליים.

אז מה עושים? איך לוקחים משכנתא אופטימלית?

ניתן לגשת לסניף הבנק בו אתם מנהלים את חשבון הבנק שלכם. או שביכולתכם לבחון מי מבין הבנקים מציע את העסקה הטובה ביותר. כדי להבין מי מציע עסקה טובה עליכם לדעת מעט על משכנתאות ואו להצטייד ביועץ משכנתאות פרטי שתפקידו לדאוג לצרכים שלכם. אמנם זה עולה מעט כסף אך בטווח הארוך זה בהחלט משתלם מאוד. יועץ משכנתאות שמכיר ומבין את כל הניואנסים הקטנים ביותר יוכל לבחון את מצבכם הכלכלי, לבנות עבורכם תמהיל משכנתא אישי ולאחר מכן לגשת לכמה וכמה בנקים בניסיון להוציא מהם את התנאים הטובים ביותר. כאשר הבנקים רואים יועץ משכנתאות הם מבינים שמי שמציע את ההצעה הטובה ביותר יזכה בלקוח ולכן נאלצים להתפשר כבר מהרגע הראשון.

במידה ובחרתם ללכת וליטול הלוואת משכנתא בכוחות עצמכם. וודאו שאתם בודקים בשלשה בנקים לפחות ומשווים את התשובות וההמלצות שקיבלתם. נסו לראות האם התשובות תואמות או שאולי מענה של בנק אחד סותר המענה בבנק אחר ובמידה ויש חפיפה בתשובות בצעו השוואה ביניהם לראות אצל מי כדאי לכם לקחת את הלוואת המשכנתא לטווח הקצר, לטווח הבינוני ולטווח הארוך. בהצלחה.

צירפנו את טבלת הבנקים מאתר בנק ישראל בו יש כתובות להנהלת החברה, טלפונים ומספרי פקס לנוחיותכם:

בנקים מסחריים
קוד הבנקשםכתובתמיקודטלפוןפקס
13בנק אגוד לישראל בע"מאחוזת בית 6-8, ת"ד 2428, תל אביב6102403-519111103-5191274
14בנק אוצר החייל בע"מ (בנילאומי)מגדל איילון5252103-755600003-7556007
11בנק דיסקונט לישראל בע"מיהודה הלוי 23, ת"ד 456, תל אביב6513603-514555503-5153263
68בנק דקסיה ישראל בע"מהמגדל התיכון6473903-764760003-6868336
12בנק הפועלים בע"משד' רוטשילד 50, תל אביב6688303-567333303-5607028
4בנק יהב לעובדי המדינה בע"מירמיהו 80, ת"ד 36333, ירושלים9446702-500966602-5385869
54בנק ירושלים בע"מהרברט סמואל 2, ירושלים9102202-670621102-6770415
10בנק לאומי לישראל בע"מיהודה הלוי 24-32, ת"ד 2, תל אביב6100003-514811103-5148360
30בנק למסחר בע"מ (לבנק מונה מפרק זמני)לילינבלום 33, ת"ד 1992, תל אביב6101903-795988803-7959874
20בנק מזרחי טפחות בע"מז'בוטינסקי 7, רמת גן5252003-755900003-7559913
46בנק מסד בע"מ (בינלאומי)שד' רוטשילד 80, ת"ד 2639, תל אביב6102503-564133303-5602384
17בנק מרכנתיל דיסקונט בע"מאלנבי 103, ת"ד 1292, תל אביב6101203-564733303-5647205
34בנק ערבי ישראלי בע"מ (לאומי)בר יהודה 48, ת"ד 207, נשר3660104-820522204-8205250
52בנק פועלי אגודת ישראל בע"מ (בינלאומי)אחד העם 9, ת"ד 29741, תל אביב6129703-519665003-5196785
31הבנק הבינלאומי הראשון לישראל בע"מאחד העם 9, ת"ד 29036, תל אביב6129003-519611103-5100316
26 יובנק בע"מ (הבינלאומי)שד' רוטשילד 38, ת"ד 677, תל אביב6688303-564564503-5645210
בנקי חוץ
27Barclays Bank PLCרחוב הארבעה 21 בנין פלטינום, תל אביב6473903-623860003-6238666
25BNP Paribas Israelויצמן 4 בית אסיה, תל אביב6423903-697050003-6970555
22Citibank N.Aרח' הארבעה 21, בנין הפלטינום, תל אביב6473903-684242403-6842401
23HSBC Bank plcשד' רוטשילד 74, תל אביב6578503-710110003-7101130
39SBI State Bank of Indiaזבוטינסקי 3 ר"ג בורסת היהלומים בנין שמשון5252003-756540403-6005377
בנקים למשכנתאות
90בנק דיסקונט למשכנתאות בע"מסמטת בית השואבה 16-18, ת"ד 2844, תל אביב6581403-710733303-5661708
77בנק לאומי למשכנתאות בע"ממונטיפיורי 31-37, ת"ד 69, תל אביב6520103-564844403-5648334

צריכים ייעוץ בנדל''ן?

השאירו פרטים לתיאום פגישה:

אהבתם?

שתפו למי שחשוב לכם

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

חדשות Unadlan