שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter

איפה לקחת משכנתא: איפה כדאי לקחת משכנתא? באיזה בנק לקחת משכנתא?

צריכים עזרה בנדל''ן?

השאירו פרטים ונחזור אליכם:

נושאים מרכזיים

איפה לקחת משכנתא - סימני שאלה וקריאה?!

שתפו:

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter

איפה לקחת משכנתא? אתם בוודאי שואלים באיזה בנק לקחת משכנתא? זוהי שאלה מצוינת. בישראל פועלות שמונה בנקים למשכנתאות ואכן, כל אחת מהן תציע לכם משכנתא בתנאים שונים בהתאם לאופן בו הם מבצעים את הערכות הסיכונים ביחס למצבכם האישי והכלכלי. במאמר זה אנו נעזור לכם להבין איפה הכי משתלם לקחת משכנתא בהתאמה אישית אליכם.

צריכים ייעוץ בנדל''ן?

השאירו פרטים לתיאום פגישה:

אודות דוד – יועץ הנדל"ן הראשי של Unadlan >> לחצו כאן

איפה לקחת משכנתא

אתם קונים דירה בשעה מוצלחת ונדרשים להלוואת משכנתא, זהו שלב מעט מבלבל מאחר ויש כל כך הרבה מסלולים, אנשי מקצוע, בנקים שמעניקים את השירות. כתוצאה מכך, רבים ניגשים הישר אל המוכר והטוב, לסניף בנק בו הם מנהלים את חשבון העובר ושב. זו כמובן טעות חמורה מאחר וייתכן ותנאי המשכנתא ייגרמו לכם לשלם הרבה יותר מידי כסף על אותו מוצר פיננסי שניתן לקבל בכל שמונת הבנקים בישראל (ועוד 4 בנקי משנה). במידה והגעתם למאמר זה, אתם חכמים בהרבה ומבינים שיש משקל לבחירה נכונה של הגורם המלווה ואנו נעזור לכם לעשות זאת..

מדריך לנטילת משכנתא חדשה:

אתם מחזיקים בחשבון בנק. אתם מקבלים שירותים מבנק. אתם ככל הנראה משלמים לא מעט עמלות על מגוון רחב של פעולות בסיסיות כמשיכת כסף מכספומט ואו העברת כסף לאחרים.. הבנקים אינם חברים שלנו, אלא עסקים פיננסים שמרוויחים כסף רב מידי שנה ורווחים אלו מגיעים מאיתנו, הלקוחות שצורכים שירותים שונים. כלומר, הבנק אינו שש להעניק שירותים בחינם ואו להעניק לנו את התנאים הטובים לנו אלא דווקא לטובת הבנק. לכן, קשה עד בלתי אפשרי לסמוך על יועצי המשכנתאות של הבנקים ואנו נאלצים לפנות ליועץ משכנתאות פרטי שיעזור לנו להתמקח עם הבנק ולקבל תנאים אופטימליים.

כעת שהבנו את מקומנו, עלינו לשאול 2 שאלות:

  1. איפה כדאי לקחת משכנתא?
  2. באיזה בנק לקחת משכנתא?

ניתן לשלב שאלות אלו יחד אך אנו בוחרים לחלק את הנושא לשני חלקים בכדי לוודא שהעברנו את המסר בצורה הטובה ביותר ולמנוע מצבים בעייתיים. מוכנים? יצאנו לדרך:

איפה כדאי לקחת משכנתא?

שאלה זו אינה נכונה! שאלה זו מטעה ובעייתית מאוד! עליכם להחליף את השאלה בזו הבאה:

איך כדאי לקחת משכנתא?

לא ניתן לשאול איפה כדאי לקחת משכנתא לפני שיודעים מה אנו צריכים. כלומר, יש תהליך מסודר שיש לעבור בכדי שנוכל לענות על שאלה זו כהלכה. התהליך יבוסס על השלבים הבאים:

  1. הגדרת יעדים – גובה המשכנתא הרצויה על ידכם.
  2. הגדרת יכולות – גובה ההכנסה, חיסכון, התחייבויות שיש לכם.
  3. הגדרת רצונות – ניסיון להתקרב ככל הניתן לרצונות שלכם.
  4. חיבור השלבים יחד – בניית תמהיל משכנתא על בסיס ההגדרות שלנו.

משכנתא, הנה מוצר פיננסי שהתמורה בו זהה אך העלות בו בהחלט ניתנת לשינוי. כלומר, במידה ושני אנשים שונים ניגשים לאותו הבנק בבקשה לקבל הלוואה על סך 600,000 ש"ח. שניהם צפויים לקבל את אותו התמורה באותו מוצר הפיננסי. אך, שני האנשים יקבלו תנאים שונים ובפועל ישלמו על השירות סכומים שונים לגמרי..

כאשר אתם מעוניינים בהלוואת משכנתא, רצוי מאוד שתשקפו את מצבכם בצורה ראלית והגיונית ובהתאם למצבכם האישי והכלכלי תוכלו לקחת הלוואה מותאמת אישית שתתאים לצרכים שלכם אך כמובן גם תתאים ליכולת הקיימת לכם. כדי לקבל תמונת מצב טובה ומדויקת, מומלץ לפנות ליועץ משכנתאות פרטי שידאג לאינטרסים שלכם ולא לאינטרסים של הבנק.

באיזה בנק לקחת משכנתא?

כעת שאנו יודעים מה אנחנו צריכים ויכולים לקבל, עכשיו שאנו יודעים בדיוק מה דרוש לנו ומה התנאים שמתאימים לנו, ניתן לענות על 2 השאלות גם יחד.

בשלב הקודם הגדרנו את המבוקש לנו ואת התנאים שבהם נרצה לקבל את המשכנתא. ביכולתנו לפנות לכל הבנקים ולבחון באילו ריביות הם יציעו לנו את ההלוואה. כעת המשימה הופכת לקלה במיוחד, אנו נבחר בנק למשכנתאות לפי העלות של השירות..

צריכים ייעוץ בנדל''ן?

השאירו פרטים לתיאום פגישה:

אודות דוד – יועץ הנדל"ן הראשי של Unadlan >> לחצו כאן

לתהליך זה קוראים "מכרז משכנתאות". אנו מכינים את כל המסמכים למשכנתא שיאפשרו לבנק להכיר אותנו ולבצע את החישובים בכדי להעניק לנו הצעה מותאמת אישית. כאשר ניגשים בצורה מקצועית לבנק עם כל הפרטים מוכנים והם מבינים שיש ליווי מקצועי לצד קבלת הצעות מחיר מכל יתר הבנקים, עליהם להתגמש מעט ולהציע הצעה אטרקטיבית במידה והם רוצים לזכות בנו כלקוחות ולכן נהנה מתנאים טובים יותר מבמקרים בהם פשוט ניגשנו לסניף הקרוב וליועצי המשכנתאות בבנק ברור שלא נבצע השוואת מחירים וניתן לנעול אותנו בתנאים טובים לבנק אך לא לנו..

  • איפה לקחת משכנתא? – בבנק שמוכן להציע את הריביות הנוחות ביותר.
  • איפה לקחת משכנתא? – בבנק שמוכן להציע את התנאים הנוחים ביותר.
  • איפה לקחת משכנתא? – בבנק שמוכן להעניק פטורים מעמלות מיותרות.

לסיכום,

במידה ואתם עומדים לקנות דירה חדשה ואינכם מעורים היטב בעולם הפיננסים. כדאי לכם להצטייד בליווי מקצועי שיעזור לכם לסדר את אותן הנתונים הנכונים לגביכם בצורה נוחה ומדויקת בכדי שתוכלו להבין מהו מצבכם הכלכלי האמיתי ומה המשכנתא האופטימלית ליכולת שלכם.

ליווי בעסקאות פיננסיות ניתן לקבל מכלכלנים ואו יועצי משכנתאות שעוסקים בעסקאות אלו במשרה מלאה ומכך יש להם ניסיון רב בכדי לעזור לכם להגיע ליעד שהגדרתם לעצמכם. מומלץ לפנות לחברות ייעוץ משכנתא ואו יועצי משכנתאות פרטיים רק לאחר שקיבלתם המלצות ואו לאחר שביצעתם אימות לכך שהם עוסקים במקצוע מספיק שנים ומכוחם לחסוך לכם כסף רב ברמת וודאות גבוהה.

רוצים לפנות ליועץ משכנתאות לקבלת ליווי בנטילת משכנתא? השאירו פרטים ונעזור לכם:

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מגזין הנדל''ן של ישראל