שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

איך ניכיון צ'קים מסחריים יכול להציל את תזרים המזומנים בעסק שלך

איך ניכיון צ'קים מסחריים יכול להציל את תזרים המזומנים בעסק שלך
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

כל בעל עסק מכיר את התקופות המאתגרות יותר שבהן תזרים המזומנים חלש וצריך לחשוב על דרכים יצירתיות ליצור מזומנים בקופה יש מאין. בעזרת שירות מקצועי של ניכיון צ'קים מסחריים – זה אפשרי, מקובל וכמובן חוקי. לא צריך לעצור את הפעילות של העסק ובוודאי שאין צורך לבצע שינויים בהתנהלות הכלכלית. בזכות שירות זה צ'קים דחויים יהפכו למזומן מיידי ונזיל.

איך מתבצע ניכיון צ'קים מסחריים?

אין כמעט לקוחות של עסקים שלא משלמים בצ'קים דחויים חברת FINANCE PRO המספקת שירותי ניכיון שיקים מסחריים. נותר מצב שכאן ועכשיו חסר כסף מזומן בקופה אך בכספת שוכבים צ'קים דחויים שבעל העסק לא יכול להשתמש בהם. הפתרון – פדיון הצ'קים הדחויים על ידי חברה מקצועית שמתעסקת בניכיון צ'קים דחויים וקבלת מזומן על המקום. ברוב המקרים יהיה מדובר בסכומים גדולים שיירשמו כחלק מהמחזור המזומן ויעזרו לבעל העסק להתנהל פיננסית בצורה נכונה ויעילה.

מי יכול לתת שירותי ניכיון צ'קים מסחריים?

חשוב מאד לדעת אל מי לפנות בתחום הזה. כיום ישנן לא מעט חברות שעוסקות בדיוק בזה ובשל הביקוש מצד לא מעט עסקים – נפח העבודה הולך וגדל וכמובן יש הסדרה של התחום על ידי הרשויות. ניכיון צ'קים מסחריים הוא פעולה פופולרית, נוחה מאד וכזאת שאפשר לבצע בכל רגע. גם אם משולמת עמלה לחברה (בתמורה לפדיון דחוי שלה של הצ'ק) הרי שמדובר בעסקה כדאית שמביאה לכדי מזומנים באופן מיידי לעסק.

כמה זה עולה?

בעת הניכיון הצ'ק הדחוי בעצם עובר מבעלותו של העסק לבעלותה של חברת הניכיון. בעל העסק יקבל מהחברה מזומן ויעביר לידיה את הצ'ק כך שכשיגיע מועד פדיון הצ'ק – החברה תפדה אותו לזכותה. עבור השירות ישלם בעל העסק עמלה שהגובה שלה יהיה בדרך כלל שיעור מסוים באחוזים מסכום הצ'ק אך כאמור – עבור הערך הלא יסולא בפז של מזומן מיידי ונזיל – יהיה כדאי לו לשלם את העמלה הזאת ולהמשיך להפעיל את העסק בצורה תקינה ושגרתית.

החשיבות של תזרים מזומנים תקין בעסק

אף בעל עסק לא רוצה להיתפס ללא כסף מזומן בשום מועד של החודש או השנה. להיעדר המזומן יש השלכות ועלול להיווצר מצג של התנהלות פיננסית קלוקלת. יש בעלי עסקים שהפכו ניכיון צ'קים מסחריים לחלק שגרתי ורגיל במחזור הכספים שלהם ובזכות היותו של השירות נפוץ ומוסדר – הם יכולים לקבל צ'קים דחויים מלקוחות ולדעת שאין חובה להמתין למועד הפדיון כפי שהוא מופיע על גבי הצ'ק.

לא מפסידים כסף ושומרים על העסק בפעולה!

גם העסק שלך יכול לשמור על רמה קבועה של מזומנים בקופה, בזכות שירות מקצועי של ניכיון צ'קים דחויים. אין צורך להתאכזב אל מול קבלת צ'ק דחוי ולא צריך לוותר על לקוח שמשלם בצ'קים דחויים. הצ'קים הדחויים שלך יהפכו במהרה למזומן!