שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
29°C
Scattered clouds
22/09/2021 13:50
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

איך מתעשרים מעסקאות נדל"ן – איך הופכים עסקאות נדל"ן למקצוע?!

איך מתעשרים מעסקאות נדל"ן - רכב ספורט יוקרתי

שתפו:

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter

אנו חיים בעולם חומרי בו יש ערך גבוהה לכסף. בעולם זה, אין בושה לשאוף גבוהה ולרצות לבחון דרכים להתעשר ולחיות את המקסימום שניתן לקבל. במאמר זה אנו לא נכנסים לפסיכולוגיה שדוחפת אנשים לשאוף להיות עשירים, במקום זאת, אנו מציגים התשובה לשאלה החשובה: איך מתעשרים מעסקאות נדל"ן.

צריכים ייעוץ בנדל''ן?

השאירו פרטים לתיאום פגישה:

איך מתעשרים

לפני שעונים על השאלה בכותרת המאמר, עלינו להבין למה אנשים מסוימים הופכים לעשירים ואחרים נותרים מאחור בתנאי הישרדות תמידיים..

ישנם מכנים משותפים שניתן לזהות בבירור באנשים עשירים:

  • זיהוי והגדרה של יעדים ברורים להשגה.
  • יכולת התמדה ודחף עצום להשגת היעדים.

הלכתם במסלול שקבעו לכם הוריכם? יש לכם תואר אקדמי? אתם עובדים בעבודה יציבה ובטוחה? ככל שאתם כן ליותר מהשאלות הללו, כך המרחק שלכם מהתעשרות גדל. העובדה שלמדתם באוניברסיטה רק הבטיחה שאתם יודעים מה שרבים אחרים יודעים, עבודתכם כשכירים מגביל אתכם ביכולת לראות את התמונה המלאה ולהיפתח להזדמנויות חדשות וכ"ו..

במידה ואתם יושבים וקוראים מאמר זה, עליכם להבין שבכדי להגדיר יעדים יהיה עליכם לקחת סיכונים שונים כאשר המשמעותי מביניהם יהיה לוותר על היציבות והביטחון שלו אתם זוכים כשכירים ואו כעצמאים בתחום מאוד מוגדר. זאת משום שלא ניתן להתעשר בשוק בו אינכם ייחודיים ובו אינם מביאים ערך מוסף לשולחן.

כלומר, עליכם לעשות "התחלה מחדש" לחייכם העסקיים ולבחור בתחום בו סיכוייכם להתעשר גדולים יותר:

איך מתעשרים מעסקאות נדל"ן

לאחר שהבנו שעלינו לקחת את עצמנו בידיים ולפתוח בקריירה שנייה בכדי להתעשר, עלינו לבחור תחום עיקרי בו אנו עוסקים. במאמר זה אנו מתייחסים לשוק החשוב ביותר בעיננו וזהו שוק הנדל"ן. בתוך שוק זה יש מגוון רחב של נישות בהם ניתן לפעול ולהתמקצע עד לכדי פיצוח הנוסחה הנכונה לרווחיות גבוהה ולאחר מכן ביכולתנו לשכפל שיטה זו עד להתעשרות מנדל"ן.

השלבים שיש לעבור בכדי להתעשר מנדל"ן:

  1. היכרות עם שוק הנדל"ן על מאפייניו.
  2. בחירת נישה בה תרצו לפעול בתחום הנדל"ן.
  3. זיהוי מקורות הרווחיות בנישה הנבחרת.
  4. עבודה בשטח ויצירת תשתית קשרים וצבירת ניסיון.
  5. הרכבת העסקה האולטימטיבית לרווחיות מקסימלית.
  6. חזרה על העסקה הנבחרת פעם אחר פעם.. 

אין קיצורים בדרך להתעשרות. יתרה מזאת, יש צורך להגדיר יעדים ברורים ולהתאזר בסבלנות רבה. חישבו על הדרך להתעשרות בדומה לאופן בו אנו חושבים על עסק. עלינו לבנות תכנית עסקית לעושרנו הפרטי, עלינו לבנות תכנית עבודה לעשרות שנים קדימה ולהתאים את התכניות בהתאם למצב השוק בכל פעם מחדש בכדי להצליח.

נעבור כעת על השלבים בקצרה:

1. היכרות עם שוק הנדל"ן על מאפייניו:

אם הוכשרתם לעבוד בתחום מקצועי אחר מלבד נדל"ן, אין לכם את הכלים להבין את שוק הנדל"ן שאינו דומה לכל שוק אחר. בשלב ראשון, עליכם ללמוד אודות שוק הנדל"ן הישראלי והבינלאומי. עליכם להבין מה הגורמים שמשפיעים על מחירי הנכסים ואיך אנו יודעים לזהות אותם עוד טרם היווצרותם בשטח. ככל שאנו מכירים את שוק הנדל"ן בצורה טובה יותר, כך סביר להניח שנוכל להרוויח יותר בשלבים מאוחרים יותר. כדי להכיר את שוק הנדל"ו עלינו ללמוד בקורס שיעניק לנו רקע מתאים:

2. בחירת נישה בה תרצו לפעול בתחום הנדל"ן:

שוק הנדל"ן מרתק. יש בו נישות שונות לפעילות משקיעים ויזמים. אנו לא רוצים להתמחות בשוק כולו ברמת הכלל. במקום זאת, נרצה לצלול פנימה לנישה מסוימת בה אנו מרגישים שיש עבורנו מקום בשוק. כך לדוגמה, יהיו אנשים שיבחרו להשקיע את מרצם בשוק הנדל"ן למגורים, אחרים ישקיעו את מרצם בשוק הנדל"ן המניב על מאפייניו הייחודיים. הדרך המהירה ביותר להתעשרות תהיה זהה לרוב, זיהוי אותה נישה חדשה ואו לא מנוצלת והתמחות בו טרם כניסתם של יתר אנשי המקצוע בשוק..

צריכים ייעוץ בנדל''ן?

השאירו פרטים לתיאום פגישה:

תחומים בהם רבים מתעשרים:

3. זיהוי מקורות הרווחיות בנישה הנבחרת:

בחרתם נישה וצללתם פנימה? זהו השלב הקריטי ביותר, עליכם לזהות את מקורות הרווחיות בענף זה. כדי להתעשר, עלינו לזהות איך זמננו שווה הכי הרבה כסף. לעתים ביכולתנו לזהות טווח פעילות אשר מעטים יודעים לבצע כנדרש ואל תוכו אנו נכנס בכל הכוח. ברגע שזיהינו נישה מספיק צרה אך רווחית בהתאמה, הרי שעלינו ללמוד אותה היטב ולבנות תכנית בה זמננו מנוצל בצורה הטובה ביותר.

4. עבודה בשטח ויצירת תשתית קשרים וצבירת ניסיון:

אנו כבר בשטח, אנו יודעים את העבודה. למרות זאת, אין חכם כבעל הניסיון. לכן, אנו נפעל בתחום הרצוי תחת אחרים ונלמד את המורכבויות שעולות מן השטח. אילו הכלים שמבדילים בין איש מקצוע סביר לבין איש מקצוע מעולה שיוכל למנף את הידע בעתיד להתעשרות מהירה. מעבר לעובדה שאנו לומדים לבצע את אותן עבודות בצורה הטובה ביותר, עלינו לפתח עוד ועוד קשרים בחלונות הגבוהים כך שניחשף להזדמנויות הטובות ביותר ראשונים. כך, רבים מנהלים קשרים מעולים במשרדים הנכונים ברשויות המקומיות..

5. הרכבת העסקה האולטימטיבית לרווחיות מקסימלית:

מכירים את השוק, מכירים את הנישה, יודעים את העבודה ומקושרים היטב? מצוין! זה הזמן לשבת ולבנות את עסקת הנדל"ן האולטימטיבית. עסקה אשר מחייבת מינימום וחושפת אתכם למינימום סיכון אך במקביל מציגה הזדמנות לתשואה משמעותית. כך לדוגמה, ייתכן ותיכנסו לענף עסקאות הקומבינציה ובה תגלו שיטת עבודה לזיהוי הסתברויות השבחה ועם הקשרים הנכונים תוכלו להזיז מספר גבוהה של עסקאות נדל"ן כגורם מתווך ואו כבעל אופציות נדל"ן תוך גריפת רווחי ענק.

6. חזרה על העסקה הנבחרת פעם אחר פעם.. 

השיטה עבדה? הרווחתם סכומים גבוהים על עבודות בשטח, על נכסים של אחרים, הרי שאתם בדרך להתעשרות מנדל"ן. כל שעליכם לעשות, לבצע את אותה נוסחה שפיצחתם פעם אחר פעם ובתדירות גדולה ובכך אתם גורפים רווחים גדולים בכדי להניע תהליכים משמעותיים יותר בטווח הארוך. בשלב מסוים תוכלו להשתלט על עוד ועוד שלבים בעסקה ולבסוף לבצע את העסקה כולה ברווחיות אדירה עבור עצמכם. כפי שניתן להבין, הדרך מעלה כרוכה בעבודה קשה אך משתלמת ויש צורך בחתירה למטרה וסבלנות רבה..

לסיכום,

חושבים שאתם בנויים להפוך עסקאות נדל"ן למקצוע? מאמינים שיש בכוחכם להניע תהליכים ארוכי טווח? הרי שמדריך זה ענה לכם על השאלה: איך מתעשרים מעסקאות נדל"ן. כל שעליכם לעשות כעת, לדבר איתנו לגבי השלבים הראשוניים ואו לצלול עם הראש קדימה אל תוך עולם היזמות והשקעות הנדל"ן בתקווה שתצליחו להתמודד עם הקשיים והטעויות ולהצליח להפוך לעשירים!

להתייעצות עם יועץ נדל"ן מומחה ואו לרישום ללימודים מתאימים, השאירו פרטים:

צריכים ייעוץ בנדל''ן?

השאירו פרטים לתיאום פגישה:

אהבתם?

שתפו למי שחשוב לכם

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

חדשות Unadlan