שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
31°C
Few clouds
22/09/2021 15:00
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

איך לעשות כסף: 3 שלבים הכרחיים להרוויח כסף גדול וליהנות מהכנסה פסיבית!

נושאים מרכזיים

איך לעשות כסף? - מטבעות ושטרות

שתפו:

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter

איך לעשות כסף? אחת מאותן שאלות מהותיות כל כך בחיינו במאה העשרים ואחת. השאלה, איך לעשות כסף? נשאלת לרוב מתוך מקום של מוטיבציה ואו ייאוש. רוב מוחלט של בני האדם רוצים ליהנות מיציבות והכנסה גבוהה ובטוחה עליה ניתן להסתמך אך באותה מידה כמעט כולם אינם מוכנים לעשות את מה שנדרש בכדי להגיע לרווחה כלכלית.

צריכים ייעוץ בנדל''ן?

השאירו פרטים לתיאום פגישה:

השאלה, איך לעשות כסף? מתייחסת ליציבות הכלכלית כאל משימה קלה שעליה ניתן לענות בקלות ולהגיע לתוצאות מהירות. אך, המציאות הכואבת מוכיחה שברוב מוחלט מהמקרים, מדובר בתהליך ארוך ומסודר שמתבסס על עבודה קשה ומפרכת ורק לאחר מכן הגעה למנוחה והנאה מכל הטוב שיצרנו לעצמנו. במאמר זה אנו נתווה את הדרך לאילו שרוצים לעשות כסף ומוכנים לעבוד לשם כך..

איך לעשות כסף בשלשה שלבים

כידוע, כסף אינו גודל על העצים ואינו צפוי לנחות בכיסכם במידה ולא תעבדו קשה. הבעיה היא, שכיום לא מעט אנשים עובדים קשה מאוד למחייתם ובמקום להגיע לאיזה נקודת יציבות ואו חיסכון, הם עוסקים כל הזמן בהישרדות ובעצם לא רואים אפשרות לעשות כסף וליהנות מהכנסה פסיבית בעתיד.

הבעיה נעוצה לרוב בכך שאין התוויה של דרך. כולם עוברים מסלול די דומה של בית ספר יסודי, תיכון, שירות צבאי או לאומי, תואר ראשון, תואר שני וכן הלאה.. כאשר ברגע שיוצאים לעולם האמיתי בו צריך לעבוד אין יותר דרך ואין יותר הכוונה ורבים נבלעים בעבודה יומיומית קשה ומעיקה שאינה צפויה להביא לכדי רווחה כלכלית..

אך, יש דרך בה ניתן לענות על השאלה: איך עושים כסף?!

דרך זו מבוססת על שלושה שלבים עיקריים:

  1. שלב ראשון – עבודה קשה .
  2. שלב שני – יזמות ועצמאות.
  3. שלב שלישי – מינוף והשקעות.

3 שלבים הכרחיים להרוויח כסף גדול וליהנות מהכנסה פסיבית!

שלבים אלו שהצגנו הן עיקר הדרך. מאין סדר פעולות שכדאי להכיר ולזכור תמיד כך שיהיה לכם שאיפה לעלות ולהגיע לשלב הבא. אך, ככל שהשלבים הללו נראים כפשוטים, הם אינם פשוטים כלל ועיקר ויש צורך בעבודה קשה לא רק לצורך הכנסה אלא עבודה קשה על הצרכים והרצונות שלכם. כעת נעבור שלב שלב ונסביר את משמעותם:

שלב ראשון – עבודה קשה:

בין אם נולדתם למשפחה ענייה ובין אם נולדתם למשפחה עשירה. לרוב, יהיה עליכם לעבור שלב עבודה קשה בה תכירו את השטח מלמטה ותעבדו שעות נוספות בכדי לצבור אי אילו חסכונות. שלב זה אפקטיבי בעיקר כאשר אנו צעירים ועדיין לא מחויבים להוצאות גבוהות על בית ומשפחה. רווקים צעירים שבוחרים להשקיע את מלוא מרצם וכוחם בעבודה קשה וממשיכים להתגורר בבית הוריהם בהחלט יכולים לצבור סכומי כסף גדולים במיוחד שישמשו אותם לצורך השלבים הבאים.

ככל שהנך צעיר יותר, ככל שהנך חסר אחריות למשפחה משלך, זה הזמן לתקוף את המטרה הראשונה ולצאת למלחמה על הכסף. כלומר, ניתן להיות יצירתיים בשלב זה ולעבוד במגוון משרות בכל תחום אפשרי בהתאם לצורך ולרצון האישי שלכם. בשלב זה, כדאי לתרגל ולהתרגל לכך שמוציאים רק את המינימום הנדרש ומנהלים את הכסף כמו שצריך וזאת מאחר וההבדל בין עשיר לעני בסופו של דבר מסתכם במילה אחת "רוצה" או "צריך" אדם אני רוכש מה שהוא רוצה, אדם עשיר רוכש מה שהוא צריך.

שלב שני – יזמות ועצמאות:

במידה וחסכתם די הרבה בשלב הראשון, יש לכם רשת הגנה לקחת פרק זמן מעבדות מודרנית אצל מעסיקים ולהקים עסק משלכם. כן, כיום כבר לא ניתן ליהנות מהכנסה גבוהה כשכירים ויש צורך לקחת את הגורל בידיים על ידי כך שיוצאים לדרך עצמאית ויזמית בה ניתן כבר להגיע לתוצאות טובות ולהכנסות גבוהות בהרבה. זהו שלב קשה אף יותר מהשלב הקודם מאחר וכעת עליכם יהיה להתמודד עם מערכת הביורוקרטיה הישראלית ולקוות שלא תיכנסו לסטטיסטיקה של עסקים שנכשלו.

במידה ויש לכם חסכון יפה, ניתן להיכנס ליזמויות רווחיות במיוחד כאשר בתחום שלנו, הנדל"ן יש שפע רחב של אפשרויות מיזמים קטנים שעוסקים בשיפוצים ובהשבחת נכסים ועד יזמי נדל"ן גדולים שמתחרים על מכרזי נדל"ן ממשלתיים ומצליחים לגרוף לכיסם סכומי עתק בתוך פרקי זמן קצרים למדי. לבסוף, הכסף שחסכתם בעמל רב בשלב הקודם משמש אתכם להקמת עסק וכמקפצה אל העולם של העסקים הבינוניים והקטנים וזאת לעתים אף מבלי צורך בסיוע במימון של בנקים וגופי ממשלה.

שלב שלישי – מינוף והשקעות:

יש לכם עסק מצליח. יש לכם הכנסה הנמצאת בשליטתכם המלאה. אתם מצליחים ליהנות מהכנסות נאות. זה הזמן לעלות לשלב האחרון והחשוב מכולם. כידוע, בני אדם מוגבלים בטבעם וזאת מאחר ויש לנו רק 24 שעות ביממה וגם אותן אנו לא מנצלים עד תום. לפי כך, אנו בפועל מפסידים הזדמנויות ורווחים מידי ואין לנו יותר מידי אפשרויות להתמודד עם הדבר. לכן, אין מנוס מהשקעה בעבודתם של אחרים. כלומר, במידה ואנו יכולים להשקיע כסף בנכס מקרקעין ואו במניה של חברה פעילה ורווחית, הרי שיש אנשים אחרים שעובדים בפועל עבורנו גם כאשר אנו ישנים ואו נהנים מזמן איכות עם המשפחה.

צריכים ייעוץ בנדל''ן?

השאירו פרטים לתיאום פגישה:

במידה ואנו מחזיקים בנכסים ואו בעסקים מניבים אחרים, יש לנו כסף נזיל אך ערכו נשחק והיכולת להעבירו לדור המחר אינה פשוטה במיוחד. במקום זאת, עלינו למנף את הנכסים ולהשקיע את כספנו ביזמות של אחרים ואו במגוון אפיקי השקעה אחרים שמבטיחים לנו לשמר את ערך הכסף ויציבות גם בעוד שנה שנתיים ואו בעשורים הקרובים.

אז, איך לעשות כסף?

הממון הנו אמצעי למותרות העולם הזה. כסף הנו אמצעי לתחושת ביטחון ויציבות. כסף הנו אמצעי להשגת מטרות רבות וחשובות בחיים. אך במידה ועושים כסף מהיר ומידי ואנו לא מכינים את עצמנו להכלה של הכסף, הרי שכסף זה לרוב יגרום רק עגמת נפש ולא יוסיף דבר לחיינו. לעומת זאת, במידה ואנו שואלים איך לעשות כסף מתוך רצון לבנות את עצמנו ולהצליח בחיים במכלול רבדים, הרי שהדרך חשובה לא פחות מהכסף שהרווחנו בתהליך. בשלבים אלו למדנו איך לבנות כישורים ועצמאות, איך להתנהל עם הכסף בצורה נכונה וראויה. וכמובן איך לגרום לכסף לעבוד בשבילנו ומשכך אנו צפויים ליהנות מההכנסות שנים רבות ומאושרות.

לסיכום, ברור לנו שכל מי ששואל: איך לעשות כסף? מכוון לדרך הקלה והמהירה. ברור לנו עוד, שמעטים מאוד הגיעו לשלב הסיכום של הכתבה מאחר ותשובה זו לא עומדת בציפיות שלהם. במידה וכן הגעתם עד לשלב זה במאמר, זכרו זאת, הדרך היא המקור לכסף ולא היעדים שהוגדרו. כלומר, במידה ועשיתם דרך שהביאה להצלחה פעם אחת, ניתן לחזור על דרך זו פעם אחר פעם. לחזור על הדרך עם סכומים גדלים והולכים. כך, הכלים שרכשתם שווים ממון רב ומאפשרים לכם לדעת שתמיד תוכלו לעשות עוד כסף ולדאוג לרווחתכם ולרווחת משפחתכם.

רוצים לדבר עם יועצי ההשקעות שלנו? השאירו פרטים:

צריכים ייעוץ בנדל''ן?

השאירו פרטים לתיאום פגישה:

אהבתם?

שתפו למי שחשוב לכם

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

חדשות Unadlan