שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

איך להפוך את מעבר הדירה לאירוע פשוט ויעיל

איך-להפוך-את-מעבר-הדירה-לאירוע-פשוט-ויעיל

מעבר דירה הוא אף פעם לא קל ובפני האנשים שעוברים תמיד קיימת הדילמה, מתי להתחיל לארוז? האם לבצע את האריזה לאט לאט, חודש מראש? או שלחילופין כדאי לעשות זאת במספר ימים רצופים לפני המעבר? אלו באמת שאלות חשובות. אם נתחיל מוקדם מידי, לא נוכל להשתמש בהמון דברים שאנו צריכים, אך מצד שני נוכל על הדרך לבצע מיון חפצים יסודי ולקחת איתנו רק חפצים שאנו באמת משתמשים בהם. אם נבצע את האריזות מספר ימים לפני המעבר, נסתכן באריזה שאינה יסודית ונעביר יחד איתנו דברים לא נחוצים. אז מה מומלץ לעשות? להזמין הובלת דירות כולל שירותי אריזה ולחסוך את כאב הראש.

איך שירות הובלה ואריזה יכול לעזור לכם?

שירותי הובלות בכל הארץ מציעים כיום שירותי אריזה מתוך צורך שעלה מהשטח. אנשים רבים שעתידים לעבור דירה מסתבכים עם הנושא וצריכים לפנות המון זמן על מנת לבצע את האריזות באופן יסודי וללא לחץ. שירותי הובלה ואריזה פשוט מגיעים אליכם עם ארגזים ומוצרי אריזה, ממיינים את הציוד ואורזים אותו לפי נושאים. שירותי האריזה למעשה חוסכים לכם את ההתעסקות והופכים את המעבר להרבה יותר קל ונעים. נשאלת השאלה, איך המובילים והאורזים ידעו לבצע מיון לחפצים האישיים, איך הם ידעו מה לזרוק ומה לשמור? בעניין זה, אל דאגה! אתם תוכלו להסביר להם מה חשוב לכם לשמור ומה פחות והם יבצעו את פעולות האריזה, שזו כבר עזרה גדולה מאוד שחוסכת מכם מאמץ רב. 

מעבר דירה מיידי, איך עושים זאת?

לפעמים אנו נתקלים במצב שבו אנו חייבים לעבור דירה באופן מיידי, אך עוד לא ארזנו כלום וגם לא מצאנו הובלה. זו אכן בעיה, כי אם יש לנו תאריך יציאה מוגדר, נהיה חייבים לפנות את הדירה בכל מקרה. נכון, רוב חברות המובילים מבקשות קביעת תאריך מוגדר לפחות שבוע-שבועיים מראש, אך אם אתם חייבים הובלה עכשיו או ביום שלמחרת, כדאי לכם לבדוק על חברות מובילים בזמינות מיידית שאיתם תוכלו לבצע מעבר דירה כבר באותו היום. הרבה מהאנשים לא מכירים את האפשרות הזו, אך היא בהחלט קיימת ומאפשרת לכם לעבור בראש שקט. הובלה מיידית היא הובלה מקצועית ויסודית בדיוק כמו הובלה שנקבעת מראש. כמו כן, הנטייה שלנו לחשוב כי משהו מיידי עולה יותר, במקרה זה שגויה. חברת הובלות המספקת באופן ייעודי שירותי הובלה מידיים מספקת במגביל גם שירותי הובלות במחיר משתלם וזה בדיוק מה שאתם צריכים במעבר דירה פתאומי ומהיר. 

אם אני רוצה לארוז לבד, איך הכי נכון לעשות זאת?

אם אתם רוצים לבצע את פעולת האריזה בעצמכם, חשוב שתכירו את השיטה שהכי נכונה לביצוע המשימה. אם יש לכם מספיק זמן מראש, חלקו את הבית לשניים: דברים בשימוש יום יומי ודברים בשימוש לעיתים רחוקות. כעת התחילו את האריזה עם החפצים שאינם בשימוש יום יומי. בפעולה זו תוכלו להתחיל חודש לפני המעבר ולארוז בכל יום קצת. את האריזה של הדברים בשימוש יום יומי תבצעו יום לפני המעבר. כמו כן, חשוב להחליט האם אתם אורזים את הבית לפי נושאים או שאתם אורזים לפי חדרים. בחרו איך לבצע זאת לפי פיזור החפצים בבית החדש. 

לסיכום, מעבר דירה יכול להיות פשוט מאוד אם נעזרים באנשים הנכונים. כאשר משתמשים בשירות אריזה והובלות מקצועי, תוכלו לעבור את היום הזה בקלות, בלי כאבי ראש מיותרים ותגיעו אל הדירה החדשה עם אנרגיות טובות. 

כותב המאמר מוביל מקצועי מחברת המובילים בישראל

אהבתם?

שתפו למי שחשוב לכם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *