חיפוש של חוזה שכירות להדפסה מעיד על גמירות דעת ולכן לא נעצור בעדכם ממציאת התשובה לשאלתכם אך בכל זאת נחזור ונזהיר שחוזה שכירות שהודפס מהאינטרנט אינו משתווה בשום צורה שהיא לחוזה שנכתב ונבדק על ידי עורך דין מוסמך שמכיר את התחום ויודע לוודאות שלא תפגעו כתוצאה מהשכירות.

חוזה שכירות להדפסה

כדי להדפיס את חוזה השכירות שמתאים לכם כל שעליכם לעשות:

 1. בחירת גרסה של חוזה שכירות להדפסה.
 2. פתיחתו בדפדפן או הורדה של החוזה למחשב.
 3. לחיצה על מקש CTRL יחד עם האות P במחשב.
 4. בחירת כמות עותקים ואישור הדפסה.

הארכת חוזה שכירות

הארכת חוזה שכירות דומה מאוד לחוזה שכירות ראשונית. הארכת חוזה שכירות לרוב מוסכמת על הצדדים ולכן לא עושים שימוש בחוזה חדש אלא מוסיפים עוד שורת חתימות עם פרק זמן חדש שמאושר על ידי השוכר והמשכיר.

במידה ורוצים לחדש כנדרש תמיד אפשר לחתום על חוזה שכירות להדפסה כפי שמופיע למעלה וגומרים סיפור בכמה דקות. במקרים בהם יש קשר טוב בין הצדדים יכול להיווצר מצב שיש הארכת שכירות ללא חתימה על מסמכים או כל דבר אחר אלא על בסיס אמון בלבד.

שימו לב, הדפסה של חוזה שכירות היא רק תחילתו של תהליך. אנו ממליצים לבצע שינויים קלים והתאמות -גם אם אינכם מבינים דבר במשפט, עשו שימוש בהיגיון הבריא והוסיפו כנספח או באופן ידני את ההשלמות שנראות לכם כחסרות בחוזה השכירות.

12 תגובות

 1. האם העובדה שאני מוריד חוזה שכירות באינטרנט הופכת את החוזה לפחות טוב? או בעצם אתם באמת חושבים שיש משמעות לחוזה שכירות שהותאם אישית?

 2. שלום,
  אני משכיר נכס של קרובים מחו"ל מזה שנים רבות.
  הפעם פנתה אלי חברה שרוצה לשכור את הנכס עבור עובדים זרים שלה.
  האם יש הבדל בחוזה שעלי לחתום מול החברה, לעומת חוזים שעשיתי בעבר עבור אנשים פרטיים?
  איזה דגשים חשובים במקרה כזה?
  איזה סיכונים?
  תודה,
  רומן

 3. היו לי בדירה 2 בחורים שותפים,אחד יצא לפני הזמן מהדירה והבין שעליו לשלם עד הסוף את דמי השכירות, ועכשיו הוא מתחמק ולא משלם לי את 3 החודשים האחרונים . הבחור השני שגר עד הסוף מתבכיין שאין לו וכבר מספר חודשים דוחה אותי כל פעם ומבטיח לשלם אבל ת'כלס אין לו כסף ויש לו חובות נוספים.
  מה עלי לעשות, כדי לקבל את כספי.
  תודה מראש

  1. לטעמי צריך ללחוץ אותם חשלם או לשלוח מכתב רישמי שהם ימצאו דירה חלופית עם ץ
   תאריך.יעד
   מה לגבי ציק ביטחון יש לך?

 4. האם עפ"י התיקון לחוק השכירות יכול משכיר הדירה להוסיף סעיף ולהתנות שלא יתקן את המזגן במידה ויתקלקל בתקופת השכירות או לכל הפחות שהשוכר ישתתף עימו בהוצאות ?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *