שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter

עורך דין מקרקעין מומלץ: איך לבחור עורך דין מקרקעין לעסקת מקרקעין?

צריכים עזרה בנדל''ן?

השאירו פרטים ונחזור אליכם:

נושאים מרכזיים

עורך דין מקרקעין מומלץ

שתפו:

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter

רבים מחפשים עורך דין מקרקעין מומלץ וזאת מתוך שוק הולך ומתרחב של עורכי דין צעירים ורעבים לעבודה אך לא בהכרח טובים במיוחד. כאשר אנו מתקדמים אל עבר עסקת מקרקעין ומשקיעים כסף רב אנו נחפש עורך דין מקרקעין מומלץ שיבטיח לנו את ההגנה הטובה ביותר בכל המישורים. במאמר זה אנו ננסה לענות על השאלה איך מוצאים עורך דין מקרקעין מומלץ. כלומר, עורך דין הבקי במקרקעין ובעל ניסיון עשיר בעסקאות מהסוג שנדרש עבורנו.

צריכים ייעוץ בנדל''ן?

השאירו פרטים לתיאום פגישה:

אודות דוד – יועץ הנדל"ן הראשי של Unadlan >> לחצו כאן

עורך דין מקרקעין מומלץ

כיום ניתן להתמקח עם עורכי דין בדיוק כפי שניתן להתמקח בשווקים אחרים. הבעיה הולכת ומחמירה בשנים האחרונות עם התרבות עורכי הדין שעוסקים במגוון תחומים מתוך ניסיון להשיג כמה שיותר לקוחות וזאת בכדי להתפרנס בכבוד בשוק תחרותי כל כך. ניתן למצוא כיום עורכי דין שיסכימו לייצג אתכם בעסקת מקרקעין בתמורה לאלפי שקלים בודדים וזאת במחיר הנמוך משמעותית ממחירי השוק אך לצערנו במקרים רבות החיסכון המהיר והמידי שממנו נהנים בעלי העסקה אינו בהכרח חיסכון כלל. אנו רואים עוד ועוד פניות של בעלי עסקאות מקרקעין שנדרשים לעורך דין מנוסה שיוציא אותם ממגוון בעיות שלא קיבלו את ההתייחסות הנדרשת במהלך העסקה עצמה.

כאשר עורך דין מקרקעין לא מבצע את עבודתו נאמנה הרי שהוא פוגע בראש ובראשונה בלקוחות שלו והם יידרשו לשלם כסף רב לאחר מכן בתיקון ליקויים שונים בהתנהלות מול הרשויות ובשלב זה השירותים שנדרשים יקרים בהרבה מאלו שהיינו משלמים בעבור שירותיו של עורך דין מקרקעין מומלץ ומומחה בתחומו מלכתחילה.

למה עורך דין מומלץ עדיף על עורך דין זול ולא מוכר?

עסקאות מקרקעין מטבען אינם זהות זו לזו. ישנם עסקאות פשוטות לביצוע ואחרות שמורכבות הרבה יותר. ככזה, עלינו לחפש עורך דין מקרקעין מומלץ. עורך דין שיש לו רזומה עשיר של ליווי עסקאות מקרקעין מוצלחות בתחום הנדרש לכם. חשוב מאוד שעורך הדין שבחרנו יהיה בקיא בכל הפרטים הקטנים ואכן יעשה את מה שמוטל עליו בצורה מקצועית וללא פשרות ולא יפספס נקודות חשובות שיעלו לכם ביוקר לאחר מכן.

דוגמאות לנקודות חשובות בליווי עורך דין:
  • בדיקת מצב הנכס בטאבו אך גם מול הרשויות לאיתור חריגות בניה.
  • מעבר על חוזה מכר דירה ותיקון מלוא הסעיפים הנדרשים לכך.
  • דיווח נכון ומדויק לרשויות המס בכל הקשור לשומת מס שבח
  • מעקב ובדיקה שהעברת הבעלות נעשית בפרק זמן סביר כמוסכם.

במידה ועורך הדין לא עשה עבודתו נכונה, האחריות לתיקון הליקויים נופלת על כתפי הלקוחות (יכולים לתבוע את העורך דין לאחר מכן..) ועליהם לקבל שירותי עורך דין לייצוג מול הרשויות במידה וישנם חריגות בניה ואו מול רשויות המס בכדי לקבל החזר מס שבח במידה ושילמו מס גבוהה מידי כתוצאה מחישוב לא נכון של העורך דין בשומת המס שהוגשה. מדובר בהוצאות של עשרות אלפי שקלים לרוב ומדובר בהוצאה שלא נרצה לספוג.

מעבר לבעיות בדיווח או בבדיקת הנכס. יש מקרים בהם חוזה המכר אינו מגן כהלכה על הקונים ואינו קובע תוקף להעברת הבעלות על הנכס ואו יש סעיפים שמגבילים את הקונה בטענות על ליקויים שהתגלו בעתיד. במידה ועורך הדין אינו עובר כשורה על החוזה ואינו דורש את תיקון הסעיפים הללו, הקונים ימצאו עצמם עם נכס פגום מבלי שום יכולת להגן על עצמם ויהיה עליהם לספוג את עלויות התיקונים או לדרוש ייצוג משפטי חדש להוכחת הסתרה או חוסר תום לב בחוזה המכר ומדובר בהוצאות גבוהות במיוחד על שירותים משפטיים.

איך לבחור עורך דין מקרקעין לעסקת מקרקעין?

לא רוצים לעבוד עם עורך דין לא מוכר? לא רוצים לקחת סיכונים מיותרים? בדיוק לשם כך כדאי לאתר עורך דין מקרקעין מומלץ. עורך דין אשר שמו הולך לפניו ככזה שאינו משאיר קצוות פתוחים ומכיר את החוקים הנדרשים בצורה הטובה ביותר ובכך מגן על לקוחותיו. כמובן שעורך דין מקצועי ומומלץ יעדיף להשקיע שעות נוספות בכל תיק בכדי להגן בצורה המיטבית על לקוחותיו ולכן המחיר עבור השירות צפוי להיות יקר יותר.

טיפים לבחירת עורך דין מקרקעין מומלץ:
  • בחירת עורך דין מקרקעין המוכר לכם מעסקאות קודמות.
  • בחירת עורך דין מקרקעין עליו קיבלתם המלצות מחברים ובני משפחה.
  • בחירת עורך דין מקרקעין עליו קיבלתם המצות מאנשי מקצוע אמינים.
  • בחירת עורך דין מקרקעין על סמך ניסיונו והתמחותו בתחום המקרקעין הנדרש.
  • בחירת עורך דין מקרקעין על סמך המלצות עבר של לקוחותיו בתחום הנדרש.

אמנם עורכי דין צעירים מתקשים להשיג לקוחות אך עלינו להתמקד באינטרסים שלנו ולחפש עורכי דין וותיקים יותר ובעלי המלצות משלל לקוחות בתחומים דומים לשלנו. כך לדוגמה, במידה ואנו מוכרים דירה להשקעה (דירה שניה) המחויבת במס שבח. עלינו לחפש עורך דין המתמחה לא רק בעסקאות מקרקעין אלא גם במיסוי מקרקעין וכך בעצם אתם תדעו שחישוב מס שבח ייעשה בצורה הטובה ביותר ובסופה יהיה עליכם לשלם מס מינימלי ותצאו מרווחים.

במקרים מסוימים ניתן להיעזר בשירותיו של עורך דין אשר מוכר לכם אישית (כדוגמת בן משפחה) ומתוך ידיעה שהוא ישקיע את הזמן הנדרש בכדי להגן עליכם בצורה הטובה ביותר וזאת למרות שאולי זהו אינו תחום התמחותו. בפועל, עורך דין מקצועי לא צפוי לקחת תיק אשר אינו יכול לטפל בו בצורה הטובה ביותר והתמחור צריך להיות בהתאם. כלומר, במידה ועורך דין מסרב לקחת את התיק. מוטב שכך. ובמידה ועורך דין דורש עמלה נמוכה מידי בעבור השירות (מחירון שירותי עורך דין מקרקעין) הרי שהדבר מחייב הדלקת נורה אדומה וזהירות יתרה שהרי חייבים להחשיב את שעות העבודה הנדרשות ובמידה והצעה זולה מידי ייתכן והעורך דין לא צופה עבודה רבה מצידו ומכך ההגנה עליכם חלשה יותר.

רוצים שנפנה אתכם לעורך דין מקרקעין מומלץ? השאירו פרטים:

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מגזין הנדל''ן של ישראל

Unadlan-Logo

צוות יונדלן מאחלים לכם שבת שלום :)

האתר נסגר בסמוך לכניסת השבת ויפתח שוב במוצש"ק