שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter

המלצות על ייעוץ משכנתאות: מחפשים יועץ משכנתאות מומלץ? כנסו למדריך!

צריכים עזרה בנדל''ן?

השאירו פרטים ונחזור אליכם:

נושאים מרכזיים

המלצות על ייעוץ משכנתאות - מסמכים

שתפו:

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter

אם אתם מחפשים המלצות על ייעוץ משכנתאות הגעתם למקום הנכון. במאמר זה נבין האם יש צורך בייעוץ משכנתאות? האם להשתמש ביועץ משכנתאות של הבנק או יועץ משכנתאות פרטי? איך מפרידים בין יועץ משכנתאות מתחיל ובין יועץ משכנתאות וותיק ומנוסה שאכן יחסוך לכם כסף רב. קבלת המלצות על ייעוץ משכנתאות בהכרח נחשב כצעד חשוב ומשתלם!

צריכים ייעוץ בנדל''ן?

השאירו פרטים לתיאום פגישה:

אודות דוד – יועץ הנדל"ן הראשי של Unadlan >> לחצו כאן

המלצות על ייעוץ משכנתאות

רבים שואלים אותנו האם יש צורך ביועץ משכנתאות בקניית דירה? האם אנו ממליצים על שירות זה? ובכן. התשובה בקצרה, בהחלט כן. אך עליכם לקבל תשובה מבוססת יותר שתסביר לכם למה אנו ממליצים זאת ואילו השלכות יש לייעוץ משכנתאות על הכיס שלכם..

כאשר מתייחסים להמלצות על ייעוץ משכנתאות, יש לחלק את השאלה לשני חלקים:

 1. המלצות על ייעוץ משכנתאות כשירות.
 2. המלצות על ייעוץ משכנתאות ברמת היועץ.

כדי להבין נושא זה לעומק המשיכו לקרוא את ההסבר המלא בהמשך המאמר,

המלצות על ייעוץ משכנתאות – המדריך המלא!

קניית דירה, תהיה ככל הנראה העסקה הגדולה ביותר שתעשו בחיים. מחייבת במרבית המקרים במימון חיצוני בדמות הלוואת משכנתא. הלוואה זו, ניתן לקחת במגוון מסלולים וריביות בהתאם לאופן בו אתם מציגים את עצמכם לבנקים למשכנתאות ובהתאם ליכולת הכלכלית שלכם. הצורך בייעוץ משכנתאות הגיעה מהציבור הרחב שמצא עצמו משלם פעמים רבות סכומי כסף גדולים במיוחד לחינם וזאת מחוסר ידע בעולם הפיננסים שלא אפשר התמקחות נכונה ואו בחירת מסלול העונה על הצרכים של הלווה.

כעת ננסה להסביר אודות נושא זה לעומק:

המלצות על ייעוץ משכנתאות כשירות:

בשלב ראשון, עלינו להבין האם אנו בכלל צריכים את השירות של יועצי המשכנתאות. התשובה על שאלה זו היא כן. אנו בהחלט חייבים לקבל ליווי של איש מקצוע מנוסה בהתנהלות מול הבנק ובנטילת הלוואה שתיפרס על פני עשרות שנים קדימה. ייעוץ משכנתאות מאפשר לנו לחסוך עד מאות אלפי שקלים עם השנים וזאת על ידי מספר פעולות חשובות:

 1. עבודת רקע מקדימה.
 2. בניית תמהיל משכנתא מותאם אישית.
 3. הגשת הבקשה במסגרת מכרז משכנתאות.
 4. מיקוח נכון יותר מול בנקים למשכנתאות.
 5. נטילת המשכנתא האופטימלית.

יועץ משכנתאות חייב לדאוג בראש ובראשונה לאינטרסים של לקוחותיו. המשמעות היא, שעליו לבדוק כל דרך אפשרית בה ניתן להוזיל עלויות ללקוח ואו להתאים את תנאי המימון ליכולותיו הכלכליות האמיתיות של הלקוח וזאת כדי להבטיח שאכן יתאפשר לעמוד בהחזרים גם שנים רבות קדימה.

תפקידו של יועץ משכנתאות לתשאל את הלקוח שלו ולהבין מה הם הקשיים עמם הוא מתמודד. ביכולתו של יועץ משכנתאות לסדר את הנתונים בצורה טובה יותר עבור הבנק ולהציג את אותו אדם כלווה מסוכן פחות ובכך כבר ניתן להוזיל עלויות. אך יועץ משכנתאות ממשיך הלאה ומחלק את ההלוואה לחלקים. כך שבכל שלב, הלווה משלם על השירות את המינימום הנדרש ויכול לבצע מה שמכונה מחזור משכנתא בעת הצורך ולשדרג את תנאי ההלוואה בהתאם לתנאי השוק. לבסוף, יועץ משכנתאות מבצע מכרז בין הבנקים השונים ובוחר עבור הלקוח את התנאים הטובים ביותר בעבור אותה ההלוואה בדיוק.

המלצות על ייעוץ משכנתאות ברמת היועץ:

בשלב השני, עלינו להבין איך בוחרים יועץ משכנתאות. התשובה על שאלה זו מורכבת מעט יותר. אמנם אנו יודעים שאיננו רוצים את יועץ המשכנתאות בבנק שבסופו של דבר משמש כאיש מכירות השומר על אינטרסים של הבנק, אך אנו לא יודעים איך לבחור יועץ משכנתאות אמין ומקצועי שאכן יבטיח לנו את החיסכון המקסימלי?!

יועץ משכנתאות מתחיל צפוי לעשות על התיק שלכם לא מעט טעויות. כן, לניסיון בהתנהלות מול הבנקים יש משמעות רבה באופן בו מתקשרים עמם ובאופן בו ניתן להציג אתכם כעסקה בטוחה עבר הבנק. ככל שמדובר ביועץ משכנתאות עם רקע טוב יותר, כך ככל הנראה יש ביכולתו לתפוס את השוק כיום ואת השוק בעתיד בצורה טובה ולכן ביכולתו לבנות לכם תמהיל משכנתא שיהיה נכון למועד נטילת ההלוואה. אך חשוב לא פחות מכך, גם נכון לשנים רבות לאחר מכן..

איך בוחרים יועץ משכנתאות מומלץ?

יועץ משכנתאות מומלץ, יהיה לרוב אדם בעל רקע בעולם הפיננסים ובדגש על רקע בעולם המימון באחד מהבנקים למשכנתאות בישראל. מדובר באדם אשר מכיר את סט השיקולים הפנימי בבנקים ומכיר את אופן קבלת ההחלטות ויכולת הוויתור הקיימת בבנק. ככל שיש ליועץ משכנתאות מקורות מידע מדויקים יותר וחיבור טוב יותר עם מנהלי סניפים בבנקים השונים, כך סביר להניח שהוא צפוי להשיג עבורכם תוצאות טובות יותר. הבעיה היא שאין אנו יודעים אי אילו קשרים יש ליועץ משכנתאות בבנקים ולא תמיד הם יספרו לנו זאת..

צריכים ייעוץ בנדל''ן?

השאירו פרטים לתיאום פגישה:

אודות דוד – יועץ הנדל"ן הראשי של Unadlan >> לחצו כאן

הדרך לזהות יועץ משכנתאות עמו נרצה לעבוד תתבסס על ההגדרות הבאות:

 • רקע בעולם הפיננסים – נשאל את היועץ איזה רקע יש לו בעולם הפיננסים.
 • וותק בעולם הפיננסים – נשאל את היועץ כמה שנים הוא פעול בתחום הפיננסים.
 • וותק בעולם המשכנתאות – נשאל את היועץ כמה שנים הוא מלווה משכנתאות.
 • לקוחות מרוצים – נבקש מהיועץ שמות ומספרי טלפון של לקוחות ממליצים.
  • לקוחות מרוצים וממליצים מהשנה החולפת.
  • לקוחות מרוצים וממליצים משנות הפעילות הראשונות.

כדאי מאוד לתשאל את יועצי המשכנתאות על עברם גם אם מדובר בתשאול לא כל כך נעים. כאשר מגיע לכסף שלנו, אנו רוצים לדעת שאנו משלמים ומפקידים את החלטותינו עם הטובים ביותר. לכן, נבקש המלצות מהשנה החולפת שמספרות לנו על אישיותו של היועץ והיחס שהוא מעניק ללקוחותיו אך נוסף על כך נבקש המלצות של לקוחות עבר שיוכלו כבר לבסס את המלצותיהם על תוצאות בשטח – כלומר, להצדיק את פעילותו של היועץ גם שנים רבות לאחר עבודתו ככזה החוסכת להם כסף מידי חודש..

אינכם רוצים לחפש המלצות על ייעוץ משכנתאות אך יש לכם צורך ביועץ משכנתאות פרטי ומומלץ? השאירו פרטים ונשמח לחבר אתכם עם יועצי המשכנתאות הטובים ביותר עמם אנו פועלים:

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter

מגזין הנדל''ן של ישראל