שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter

האם להשתמש בעורך דין לחוזה שכירות?

צריכים עזרה בנדל''ן?

השאירו פרטים ונחזור אליכם:

נושאים מרכזיים

עריכת דין

שתפו:

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter

האם להשתמש בעורך דין ליצירת חוזה שכירות? שאלה שרבים מהמשכירים שואלים את עצמם אך מעט מהשוכרים עוסקים בו. רוב משמעותי של משכירי הדירות עושים שימוש בחוזה סטנדרטי שהורד באינטרנט ואינו מגן עליהם מחילוקי דעות ונזיקין. הסיבה המידית והברורה לכך היא הרצון לחסוך כסף מאחר ועורכי דין עולים לא מעט כסף.

צריכים ייעוץ בנדל''ן?

השאירו פרטים לתיאום פגישה:

אודות דוד – יועץ הנדל"ן הראשי של Unadlan >> לחצו כאן

הכסף מדבר ואנשים נוטים לזלזל ביכולותיו של עורך דין בתחום המקרקעין ומוותרים על שירותיו. ניתן להתייחס לעורך דין כאל תעודת ביטוח בה משלמים את מלוא הסכום מראש. המחיר יקר אבל לאחר שיש לכם חוזה שכירות שנוסח בצורה נכונה ועונה על כל הצרכים ההגנתיים שלכם תוכלו לישון טוב בלילה מתוך ידיעה שהדירה שלכם בידיים טובות.

עורכי הדין לוקחים ברמה זו או אחרת הרבה מהאחריות על עצמם. ברגע שיש בעיה בניסוח ובאופן בה נכתב חוזה העורך דין פתוח לתביעות מצד לקוחותיו ולכן הוא ישקיע שעות נוספות כדי לוודא את תקינות והגינות החוזה עבורך ועבורו. כיסוי של כמה שיותר דברים מקנה לכם יותר הגנה ועבורו מדובר בסיכונים נוספים ולכן העלות הנגבית במקרים אילו גבוהים במיוחד.

שימוש בעורך דין לחוזה שכירות משתלם במיוחד עבור המשכיר אך מה עם השוכר? האם הוא יכול לבקש חוזה מוסדר או אולי לבקש זאת מן המשכיר? התשובה לכך כמובן משתנה בין עסקה לעסקה אך במצב של ימינו אדם שיתעקש על חוזה מוסדר יכול למצוא עצמו עם מעט מאוד הצעות על השולחן בגלל האופן בו יקבלו דרישותיו ולכן רוב השוכרים מעדיפים לשתוק ולזרום.

עריכת דין נוצרה ונועדה בסופו של דבר להגן על האדם הפשוט ולעזור לאנשים חסרי ידע להגנה מצד מקרי מרמה והונאות. העלויות היקרות הופכות שירותים אילו למוצר פרימיום שרק אנשים המחזיקים נכסים רבים משקיעים בו את כספם. שוק השכירות מסיבה זו פרוץ לחלוטין ואינו עתיד להשתנות בקרוב ומה שעבד במשך מאות שנים יעבוד גם בעתיד אך אם יש בידיכם היכולת לבצע עבודה סדורה ולקחת עורך דין מקצועי כדאי לכם לשקול זאת בחיוב.

בשונה מעורכי דין לדיני משפחה או עורכי דין לענייני נזיקין, עורכי הדין למקרקעין אינם נהנים מחוזה אותו הם מחברים ואינם משתכרים על בסיס משך הזמן שהתיק נמשך אלא יוצרים את המוצר עבורכם וממשיכים הלאה ולכן זה הוצאה קטנה יותר ממה שנהוג לחשוב אך התשלום שנעשה בפעם אחת בהחלט מקשה על היכולת והרצון של אנשים להשקיע בו כסף.

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מגזין הנדל''ן של ישראל