שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter

השקעה נבונה בנכס מניב בפולין: אלפי ישראלים משקיעים בוורשה

צריכים עזרה בנדל''ן?

השאירו פרטים ונחזור אליכם:

נושאים מרכזיים

שתפו:

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
השקעת נדל"ן בפולין – דירה חדשה ב330,000 ש"ח בלבד: חברת הנדל"ן הפולנית Ronson זיהתה את מגמת ההשקעות בחו"ל על ידי משקיעים ישראלים, ופתחה כאן סניף. מחזיקים בסכום נזיל? בואו להשקיע ותיהנו מדירה חדשה בוורשה במחיר סופר אטרקטיבי, מתשואה חודשית נאה מהשכרת הנכס ומעליית ערך של עשרות אחוזים בשנה.

בעשור הקודם היתה זו ברלין שהפכה ליעד המועדף על אלפי ישראלים שבחרו להשקיע בנדל"ן באירופה. רבים מהם אף הכפילו ושילשו את השקעתם ונהנים גם כיום מהכנסה חודשית נאה מהשכרת הנכס למקומיים.

בעשור שחלף ברלין מיצתה את פוטנציאל השבחת הנכסים. המחירים הלכו ועלו ודירות שנמכרו לפני למעלה מעשור בכ-50,000 אירו, מוצעות כיום ביותר מ-200,000 אירו.

משקיעים רבים המחפשים הזדמנויות השקעה חדשות באירופה סימנו בשנתיים האחרונות את וורשה, בירת פולין, כיעד אטרקטיבי במיוחד.

   
  רוצים להשקיע? השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!   הכלכלה הפולנית- מהכלכלות המתפתחות בעולם

  הכלכלה הפולנית היא בין הכלכלות המתפתחות בעולם בשנים האחרונות ונחשבת כבר היום לאחת מ-25 הכלכלות החזקות בתבל. פולין מהווה מוקד משיכה לתעשיות השירותים לעולם ההיי-טק, ובשנים האחרונות כל הבנקים המובילים בעולם הקימו בה נציגויות והוקמו בה מרכזים של החברות החזקות בעולם.

  הבנק העולמי ומוסדות האיחוד האירופי מעריכים כי הצמיחה בפולין תעמוד בשנים הקרובות על 3.5-4% בשנה. נתוני האבטלה בפולין הם מהנמוכים בעולם ומסתכמים ב-3.4%, לעומת 6.8% בכלל האיחוד האירופי. כתוצאה מכך יש מגמה בולטת של עלייה בשכר המקומי, מה שמביא להכנסה פנויה גדולה יותר של הפולנים ולעלייה משמעותית ברמת החיים.

  נוסף על כך, וורשה מהווה כיום מוקד משיכה למשקיעים ותיירים מכל רחבי העולם ושוק הנדל"ן בוורשה זוכה לפריחה חסרת תקדים. הביקושים גדולים משמעותית מההיצע ועל כל דירה שמתפנה יש מתחרים רבים.

  בדיוק כמו שמי שהשקיע בברלין לפני כעשור נהנה מעלייה משמעותית בערך הנכס, התזמון כעת להשקעה בוורשה הוא הטוב ביותר. זאת משום שמחירי הנדל"ן בבירה הפולנית עדיין לא הדביקו את הפריחה הכלכלית, והם צפויים לעלות באופן משמעותי בשנים הקרובות.

  דירה חדשה ב- 330 אלף שח בלבד

  חברת הנדל"ן הפולנית הבורסאית Ronson זיהתה את המגמה ופתחה סניף בישראל, שמציע למשקיע הישראלי דירה חדשה, מעוצבת ומרוהטת במיקום מרכזי, ב-330,000 ₪ בלבד.

  מדובר באחת מחברות הנדל"ן הוותיקות והיציבות בפולין שבאמצעות הסניף הישראלי מציעה למשקיע הישראלי הצעה כלכלית יוצאת דופן. החברה מעניקה מעטפת שירותים, במטרה למקסם את התשואה ולמזער את ההתעסקות עם ניהול הנכס.

  המשקיעים הישראלים נהנים כבר היום מדירה חדשה בוורשה במחיר סופר אטרקטיבי, מתשואה חודשית נאה מהשכרת הנכס ומעליית ערך של עשרות אחוזים בשנה, תוך ליווי צמוד של נציג בישראל שיסייע בהליך רישום הנכס, איתור שוכרים ובחירת חברת ניהול מקומית.

    
   רוצים להשקיע? השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!    שיתוף ב whatsapp
   שיתוף ב facebook
   שיתוף ב email
   שיתוף ב linkedin
   שיתוף ב twitter

   כתיבת תגובה

   האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

   מגזין הנדל''ן של ישראל

   Unadlan-Logo

   צוות יונדלן מאחלים לכם שבת שלום :)

   האתר נסגר בסמוך לכניסת השבת ויפתח שוב במוצש"ק