פנינת הנדל"ן של הצפון: השקעת הנדל"ן המשתלמת בישראל בפחות מ-50,000 ש"ח

צריכים עזרה בנדל''ן?

השאירו פרטים ונחזור אליכם:

נושאים מרכזיים

שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
משרדים להשקעה: 18,000 ש"ח רווח בשנה על השקעה בגובה 44,000 ש"ח הון עצמי – פרויקט A-TECH בעפולה מציע משרדים מעוצבים לרכישה. כשליש מהפרויקט כבר שווק, הצטרפו עכשיו.

עפולה נמצאת בתנופת בנייה, ומומחים מעריכים כי השלב הבא אליו העיר צריכה לחתור הוא פיתוח של אזורי מסחר ומשרדים. כל אלה מביאים לנהירה של משקיעים וחברות רבות לעיר, המעוניינים לחסוך בעלויות וליהנות מהפריחה הכלכלית הצפויה ומעלית המחירים והביקושים העתידיים. אז כדאי לקרוא את הכתבה הבאה אם אתה מחפש משרדים להשקעה בארץ.

   
  רוצים להשקיע? השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!   פרויקט A-TECH בעפולה בדרך להפוך לאחד מהפרויקטים המבוקשים באזור הצפון. חמישה בניינים שיכללו כ-65,000 מ"ר למשרדים, עוד 15,000 מ"ר למסחר, טרקלין עסקי מפואר, רמת גימור גבוהה, מבנה אדריכלי מרשים ונגישות יוצאת מן הכלל. בפרויקט A-TECH ניתן למצוא משרדים בגדלים שונים. ממשרדי בוטיק בגודל כ-19 מטרים ועד משרדים גדולים יותר המיועדים לפירמות מובילות. הפרויקט נמצא בהליכי רישוי מתקדמים והבנייה צפויה להתחיל במהרה ולהתקדם בקצב מואץ. כעת גם אתם יכולים להצטרף להצלחה ולרכוש משרד בשווי 124,450 ש"ח עם הון עצמי של 43,908 ש"ח בלבד. היתר – עם התקדמות הבנייה.

  18,000 ש"ח הכנסה שנתית

  לפי נתוני אתרי השכרת הנדל"ן , ההכנסה השנתית הצפויה מהשכרת משרד בגודל 19 מ"ר בעפולה מגיעה לכ-18,000 ש"ח בשנה. כלומר, הכנסה חודשית בגובה 1,500 ש"ח על השקעה של כ-44,000 ש"ח הון עצמי. לכל הדעות, מדובר בהזדמנות יוצאת דופן.

  אנליסטים בתחום הנדל"ן צופים זינוק משמעותי בערך הנכסים באזור, ככל שתתקדם התוכנית לפיתוח העיר עפולה. המשמעות היא, שמעבר להכנסה החודשית המכובדת, צפויים רוכשי המשרדים ליהנות גם מעליית ערך משמעותית של עשרות אחוזים.

  למעלה מ-40% משטחי המשרדים נמכרו בתוך זמן קצר – בעיקר למשקיעים שזיהו את ההזדמנות יוצאת הדופן, ולחברות שמתכננות להעביר את משרדיהם לפרויקט A-TECH. כעת, נותר מספר מצומצם של משרדים בגודל 19 מ"ר שמוצעים לרכישה עם הון עצמי של 44,000 ש"ח בלבד.

  היתרונות הגדולים של ההשקעה:

  • הון עצמי נמוך – פחות מ-44,000 ש"ח
  • צפי לתשואה גבוהה ולעליית ערך משמעותית
  • ההשקעה המשתלמת בישראל בפחות מ-50,000 ש"ח
  • תמיכה ממשלתית בפיתוח האזור
  • תהליך הצטרפות פשוט ומהיר
  • פרויקט A-TECH החדשני

   פרויקט ATECH הוא פארק עסקים רב-תכליתי, הממוקם ברובע "יזרעאל" היוקרתי של עפולה. הפארק הנו רב שימושים ומשלב בתוכו מסחר, פנאי ותעסוקה, הפועלים לאורך כל שעות היום.

   מיקום הפרויקט מקנה לו יתרונות רבים. החיבור לכביש 71 שמהווה ציר תחבורה ראשי, הקרבה לתחנת הרכבת של העיר, החיבור בין שתי השכונות העיקריות בעיר והסמיכות לבית חולים "העמק", הם בסיס איתן להצלחתו של הפרויקט.

   פארק העסקים יכלול שטחים ציבוריים ירוקים, בנייה חדשנית, ירוקה וחסכונית באנרגיה, קלה ונוחה לתפעול. יחד עם עירוב השימושים, הכוללים מרכזי פנאי וכמובן משרדים, ייצור הפרויקט סטנדרט חדש של סביבת עבודה חיה, יעילה ותוססת, ראשונה מסוגה בעיר ובאזור כולו.

     
    רוצים להשקיע? השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי!    צריכים עזרה בנדל''ן?

   השאירו פרטים ונחזור אליכם: