שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter

שכונת רמב"ם ראשון לציון: האם להשקיע או להתגורר בשכונת רמב"ם?

צריכים עזרה בנדל''ן?

השאירו פרטים ונחזור אליכם:

נושאים מרכזיים

שכונת רמב"ם ראשון לציון

שתפו:

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter

שכונת רמב"ם ראשון לציון היא שכונה קסומה ויפיפייה ובשכונה זו ניתן למצוא את ההיסטוריה כדוגמת בית היקב שהוקם על ידי הברון מרוטשילד לצד בית הכנסת הגדול והמשופץ ואף בטיול על הכביש ניתן עדיין לראות מעין מוזיאון פתוח בו ישנם חנויות עם חלונות זכוכית בין חנויות אמיתיות שבהם נראה את אורח החיים של בני המקום במאה הקודמת. השכונה הפכה מהפכה שקטה בשנים האחרונות עם ריבוי פרויקטים של תמ"א 38 אך גם השקעה ניכרת של העירייה. בניין העירייה וגן העיר שוכנות אף הן בשכונה המבוקשת דבר שמסייע רבות בקידומה של השכונה ובהגירה חיובית של משקיעים ומשפחות לילדים.

צריכים ייעוץ בנדל''ן?

השאירו פרטים לתיאום פגישה:

אודות דוד – יועץ הנדל"ן הראשי של Unadlan >> לחצו כאן

שכונת רמב"ם ראשון לציון מוקפת בכל מה שזוג צעיר או משפחה צריכים, ניתן להתנייד אל השכונה ובתוכה גם ללא רכב. רחוב הרצל השוכן העובר בצד השכונה מאפשר לתושבים לצאת במהירות לצפון ולהגיע לתל אביב לצד ערים נוספות וכך גם לדרום לערים רחובות ונס ציונה. נוסף לכך, מדרחוב רוטשילד המחודש וקניון רוטשילד לצד המסחר הרב בהרצל מאפשר לתושבי השכונה גישה למקומות עבודה ומוקדי בילוי מובילים.

החינוך בשכונה מעולה! ניתן למצוא גני ילדים ובתי ספר לרוב (ראו למטה) לצד חנויות ומרכז מסחרי פעיל המשרת את תושבי השכונה. למרות הקרבה למוקדי העניינים השכונה שומרת על שקט ובלילות לא ניתן לשמוע את שאון העיר. בשכונה יש מכולות, וסופרמרטים לצד גינות ילדים שמלאים בילדים מתוקים כמעט כל שעות היום.

הבניינים בשכונה כידוע מעט ישנים וזאת מאחר וזוהי אחת השכונות הראשונות שקמו בעיר. היסטוריה ארוכת שנים ניבטת מכל זווית רחוב אך למרות זאת נעשים עבודות תחזוקה ושיפוץ של תשתיות השכונה כך שהחיים בשכונה יהפכו לקלים בהרבה. עבודות חיזוק מבנים ושיפור פני העיר שכוללים את חידוש חזיתות הבניינים והרעש הנלווה להם משתלמים מאחר ומראה השכונה למרות גילה נראה טוב ורק צפוי להשתפר. אחת הבעיות שיש בשכונות וותיקות הן החניות וכך הדבר גם בשכונת רמב"ם אך בלילות ויש חניה בשפע בצמוד למרכז המסחרי של השכונה.

מתחם בילוי הרובע שנמצא מצפון לשכונה מהווה את מקום הבילוי המועדף על צעירי השכונה שיכולים להגיע רגלית לפאבים ולברים המועדפים עליהם ולא לדאוג על הנסיעה חזרה לאחר מכן. במתחם הרובע ניתן למצוא כיום מסעדות יקרות לצד מסעדות עם מזון מהיר. מסעדות איטלקיות לצד ארוחות בוקר מפנקות. פאבים מכל הסוגים ולכל מאפייני האוכלוסייה לצד כמה מועדונים עם ליינים מצוינים בסופי שבוע. ברובע ניתן למצוא גם הפעלות לילדים בחגים ובימי שבת ותושבי שכונת רמב"ם החילונית ברובה נהנים מכך רבות.

למי שכונת רמב"ם מתאימה?

משפחות עם ילדים, זוגות צעירים המתכננים להתגורר למשך שנים בשכונה וצפויים להביא ילדים. מדובר בשכונה כמו פעם. ילדים בכל מקום, רעש והמולה ולא צריך לקחת את הילדים ברכב לחוגים ולפעילויות מאחר והכל נמצא ממש שם בשכונה. משפחות ללא ילדים יתקשו למצוא את מקומם בשכונה ומחירי הדירות שנחשבים כיותר שפויים משאר השכונות החדשות במערב ראשון לציון מאפשרים למשפחות לרכוש דירות ולהשתקע שם כך שמדובר בשכונה בה ילדים נהנים יותר.

גם משקיעים רואים פוטנציאל בשכונה הממוקמת כל כך טוב על צירי התנועה 1,4,44 שמובילים לכל הערים הנכונות. השכונה השקטה והממוקמת לצד מוקדי המסחר והבילוי מבטיחה עניין רב בעיקר על ידי זוגות צעירים ומשפחות עם ילדים שנדרשים לשכור דירה במחירים הגיוניים אך בלי פשרות על חינוך ועל קרבה למוסדות החינוך. משקיעים רוכשים דירות בבניינים מחודשים ובבניינים חדשים שמוקמים בשטחי השכונה וזאת כדי שיוכלו להשכיר את הנכסים למשפחות שיבחרו להתגורר בשכונה שנים רבות.

לפרטים נוספים וליווי בשכונה פנו אליי בטופס בצד התוכן >

שכונות נוספות בראשון לציון:

יתרונות בשכונת רמב"ם ראשון לציון:

 • השכונה ממוקמת קרוב לכל מוקדי התעסוקה והבילוי.
 • התניידות מהשכונה ואליה מהירה ופשוטה באמצעות כביש 4.
 • קרבה לתחבורה ציבורית יעילה לתל אביב ולדרום.
 • מטופחת ושקטה למרות הקרבה לרחוב הרצל.

חסרונות בשכונת רמב"ם ראשון לציון:

צריכים ייעוץ בנדל''ן?

השאירו פרטים לתיאום פגישה:

אודות דוד – יועץ הנדל"ן הראשי של Unadlan >> לחצו כאן

 • השכונה וותיקה והבניינים בה ישנים מאוד.
 • נעשים עבודות תמ"א 38 שמפריעות לשלוות היום.
 • לדירות ללא חניה יש קושי באיתור חניה על הכביש.

השכונה במספרים:

 • בשכונה 36,892 תושבים ב13,354 יחידות דיור כאשר 43.6 מתוכם נשואים.
 • בסביבת השכונה 22 בתי ספר, 13 מהם יסודי, 3 חטיבות ביניים, 7 תיכון, (8 מוסדות לימוד לחרדים ודתיים)
 • בשכונה ממוקמות לא פחות מ55! גני ילדים לכל הגילאים.
 • סך התלמידים בשכונה: 8,328

מחירי הדירות בשכונת רמב"ם ראשון לציון:

 • דירת 2.5 חדרים: 875,000 לערך.
 • דירת 3 חדרים: 1,161,000 – 1,182,000 לדירות חדשות.
 • דירת 3.5 חדרים: 1,198,000 לערך.
 • דירת 4 חדרים: 1,333,000- 1,621,000 בהתאם לשנת בניית הדירה.
 • דירת 5 חדרים: 1,690,000 – 1,881,000 (דירות חדשות ודירות מחוזקות)

*יש הבדלי מחירים בין בניינים בהם יש מעלית לבין בניינים אשר בהן אין מעלית. דירות בקומות הגבוהים בבניינים ישנים ללא מעלית יעלו פחות וזאת משום שמדובר באי נוחות.

לפרטים נוספים וליווי בשכונה פנו אליי בטופס בצד התוכן >

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מגזין הנדל''ן של ישראל

Unadlan-Logo

צוות יונדלן מאחלים לכם שבת שלום :)

האתר נסגר בסמוך לכניסת השבת ויפתח שוב במוצש"ק