עם השקת שיווק הקרקע במתחם 1202 בהוד השרון – שמאים מעריכים כי הרווח הפוטנציאלי על ההשקעה, יגיע לכ-1 מיליון ₪

קליימקס משרדים
במתחם 1202 בהוד השרון , נמצאת אחת מעתודות הקרקע המבוקשות ביותר בישראל. כעת, עם התקדמות התוכניות להפשרת הקרקע במתחם , הערכות השמאים היא שהרווח הפוטנציאלי למשקיעים , יגיע לכמיליון ₪. חברת קליימקס נדל"ן מציעה כיום למכירה יחידת קרקע תמורת 229,000 ₪ בלבד.
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

מעוניינים לבחון השקעה מניבה בנדל''ן וקרקעות?

השקעות נדל"ן – השקעה בקרקע באמצעות הסכם שיתוף חזק

חברת קליימקס נדל"ן הודיעה כי תעמיד במהלך השבועות הקרובים את הקרקע למכירה תמורת סכום חסר תקדים של 229 אלף ₪ בלבד. הערכת שמאות מחמירה, על פי תקן 22, מעריכה כי עם אישורה הסופי של הקרקע , הרווח הפוטנציאלי למשקיעים עשוי להגיע לכמיליון ₪, ויהווה , למעשה , תשואה חסרת תקדים בגובה של כ- 400% על סכום ההשקעה.

הקרקע, אינה זמינה לבנייה מיידית אך נמצאת בהליכי הפשרה מתקדמים ועברה אישור של הוועדה המקומית והוועדה המחוזית. הצפי הוא כי בתוך שנים ספורות תתחיל במתחם בנייתם של 4,000 יחידות דיור יחד עם שטחי תעסוקה בהיקף של כ- 270,000 מ"ר. זוהי תוכנית הדגל של הוד השרון , השואפת להכפיל את אוכלוסייתה בעשורים הקרובים. עיריית הוד השרון מקדמת במרץ את התוכניות המפורטות להקמת שטחי תעסוקה ומסחר חדשים בהוד השרון , אשר יספקו מענה לביקוש העצום מצד תושבי האזור.

מתחם 1202 ממוקם בקרבת צירי תנועה מרכזיים והגישה אליו נוחה במיוחד ובסמוך למתחם קיימת תחנת רכבת.

הרווח מקרקעות בא לידי ביטוי בהתקדמות בתהליכים

גורמים בשוק צופים שהקרקע תופשר בהקדם לאור העובדה שהיא שינתה את ייעודה מקרקע חקלאית לקרקע לבנייה. כלומר, הקרקע נמצאת בשלב אל חזור ומכאן ואילך היא מתקדמת בהליך התכנוני . זהו מצב אופטימלי למשקיעים אשר רוכשים כעת את הקרקע , בשלב שבו הסיכון כבר לא קיים , הייעוד כבר נקבע, והרווח הצפוי גבוה במיוחד.

קרקע פוטנציאלית בהוד השרון

ההשקעה בקרקע היא באמצעות הסכם שיתוף חזק, שגיבש משרד עורכי דין מוביל בתחום הנדל"ן. הסכם השיתוף נועד להבטיח את מימוש הזכויות למשקיעים . כל תהליך הרכישה הוא בליווי של משרד עורכי הדין וכולל פתיחת חשבון נאמנות אישי על שם המשקיע וליווי עד רישום הקרקע בטאבו .

בשנים האחרונות , עם ההתקדמות בשלבי ההפשרה של קרקעות רבות באזור , אלפי משקיעים הרוויחו מעליית שווי הקרקעות שרכשו כאשר קיבלו היתרי בנייה, והצפי הוא כי ההשקעה במתחם 1202 תהפוך ליהלום שבכתר, בכל הנוגע להשקעות מוצלחות בנדלן באזור השרון.

מעוניינים לבחון השקעה מניבה בנדל''ן וקרקעות?