ראשי / חוזים והסכמים / חוזה שכירות / האם חייבים עורך דין מקרקעין לחוזה שכירות?

האם חייבים עורך דין מקרקעין לחוזה שכירות?

    adimage

העיסוק בעריכת דין מצריך אחריות רבה מצד הפרקליט ולכן עורכי הדין וגם הטובים שבהם נדרשים בבחירת תחום התמחות ובמקרים בהם נבחרים יותר מתחום אחד לרוב יהיו בין הנבחרים קשר ודמיון מספקים. מערכת המשפט רחבה מאוד ומתעדכנת בהתאם לצורך ועורכי הדין עוקבים בדריכות רבה אחר מקרים בהם נוצרים פסקי דין או הלכות חדשות בהתמחותם.

האם חייבים עורך דין מקרקעין לחוזה שכירות או עסקת נדל"ן? ברור שצריך. ישנם עורכי דין שייקחו כל עבודה במיוחד אילו שעוד חדשים בתחומם ומהם מומלץ להיזהר. עדיף לשכור את שירותיו של עורך דין מנוסה המתמחה במקרקעין על פני כל עו"ד אחר מאחר וכאשר אנו משקיעים כסף על גיבוי והגנה משפטית נרצה שזאת תעשה בצורה טובה ביותר וללא חששות.

עורך דין המתמחה במקרקעין מכיר ויודע את החוקים הנוגעים אליכם בצורה הטובה ביותר, הגנתו של עורך דין מקצועי תחסוך לכם עגמת נפש ובעיות צפויות שאותן הוא יכול לצפות מראש כחלק מניסיונו האישי מול לקוחות אחרים. יתרה מזאת מומלץ לשכור את שירותיו של עו"ד מקרקעין מקומי כלומר כזה המתגורר בסביבת הנכס ומעורב בנעשה באזור ומכיר בעיות מקומיות שעליהם כלל לא ידעתם.

חוזים כידוע זוכים להגנה ובנדל"ן מחויבים בחתימות על מסמך מסודר וכתוב וזאת כדי למנוע רמייה והטיה שנפוצה בכל מקום בו מדובר על כסף גדול. נוכלים ידעו למצוא פתרונות שונים לגרום לכם לחתום על הסכמים שלאחר מכן תצטערו על כך ועורך דין מצידו ינסה להגן עליכם מפני אילו.

מקרה שהתרחש בתל אביב בשנה החולפת ממחיש היטב את האופן שבה הדברים פועלים:

אדם החזיק בדירה בקומה הראשונה בניין דירות תל אביב ממוצע וסטודנטים רבים התפתו למחיר נמוך במעט מן הנורמלי באזור וחתמו על הסכם שכירות אך עד מהרה הם הבינו את המצב אליו הם נקלעו כאשר בעל הבית התברר כאדם רע על גבול המשוגע שגרם לשוכר אחר שוכר לברוח תוך וויתור על התשלום הראשוני של שלושת החודשים הראשונים.

מעבר לעגמת הנפש ולהיטלטלות של החפצים ממקום למקום וההפסד הכספי יש כאן פספוס אדיר של זמן ושל אנרגיה שניתן היה לחסוך בהליכה לעו"ד מקומי שהיה יודע להגיד לכם מראש להתרחק ככל הניתן מדירה זו או לחלופין היה מגן עליכם משפטית מפני אותו אדם והייתם זכאים לסעד מתאים מבית המשפט.

עורך דין המתמחה במקרקעין ידע את כל התשובות לשאלות שתשאלו וגם את אילו שלא. אל תזלזלו ותאמרו יהיה טוב – שיכרו עו"ד ותהיו רגועים.

 
צריכים עזרה? התייעצו עם המומחים של Unadlan ונשמח לעזור! 
  

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שטר חוב שכירות | ייעוץ השקעות נדל"ן | קניית דירה | חוזה שכירות | משכנתא  | משכנתא למסורבים | לפרסום באתר |יצירת קשר: 058-5678901[email protected]   
Uwebsite - אפיון אתרים | WEmanage - ניהול אתרים