ראשי / FAQ/ איך לכתוב הצעת מחיר?

איך לכתוב הצעת מחיר?

    adimage

איך לכתוב הצעת מחיר?

כתיבת הצעת מחיר יכולה לקחת שעות על גבי שעות של עבודה. לא סתם משקיעים כל כך הרבה בהצעת המחיר, עושים זאת כדי להפוך את המעבר משלב הצעה לשלב חוזי בכמה שפחות שינויים והפתעות. כלומר, עדיף להשקיע מאמץ בהצעת המחיר ולסגור עסקה על פני חיפוף בהצעת המחיר אך בלקיחת סיכון של איבוד לקוח.

כתיבת הצעת מחיר נחלקת לכמה שלבים:

  1. הקדמה
  2. פרטי הצדדים
  3. ההצעה
  4. סיומת וחתימה

כדי להבין איך ובמה להשקיע את האנרגיה כנסו לקישור הבא:

איך כותבים הצעת מחיר?

הצעת מחיר בעברית ובאנגלית שונים במעט אבל עליהם להכיל את אותם הפרטים שיאפשרו ללקוח שלכם להמשיך אתכם צעד אחד קדימה ויבחר בכם כגורם הטוב ביותר והאמין ביותר מבין ההצעות שיקבל. כדי לעשות זאת יש צורך בהרבה כבודה והשקעה שהרי זהו חלון הראווה אל בית העסק שלכם ובמידה ותוכיחו את עצמכם כרציניים בשלב הצעת המחיר סבירות לסגירת עסקה עולה משמעותית!.

איך לכתוב הצעת מחיר?

שימו בצד את כל מה שחשבתם וידעתם עד היום וחישבו טוב טוב מהו הצעת המחיר הטובה והמכובדת ביותר לטיב העסקה. כלומר בדומה לאופן בה אתם יכולים לשלוח קורות חיים ולהתאים כל מסמך לגורם המקבל עם התיאור המדויק והבלטה של התכונות הנכונות תוך העלמת החסרונות כך עליכם לעשות בכל הצעת מחיר שאתם מגישים.

יש כמה שלבים חשובים שעליכם להכיר כדי לכתוב הצעת מחיר מדויקת:

  1. מי הוא הלקוח?
  2. מה הלקוח צריך מכם?
  3. מה הסכום הממוצע במשק לשירות זה?
  4. מהו פרק הזמן האמור להספקת השירות?
  5. האם יש לכם יכולת לעמוד בסעיפים הקודמים?

במידה ואינכם יודעים את התשובה לאחת מהשאלות מעלה, כדאי שתלבנו אותם ותקבלו תשובות על כך מאחר וללא פרטים אילו קשה מאוד לפנות בצורה הנכונה ועם הצעת המחיר המתאימה עבור בית העסק או האדם אותו תרצו כלקוח.

כתיבת הצעת מחיר מבלי להבין מי הוא בעל העסק וללא יכולת אמיתית להתחרות עם האחרים מבחינת זמן או יכולת תגביל אתכם משמעותית ובמרבית הפעמים עדיף לא להגיש הצעת מחיר במקרים בהם אתם יודעים שלא תעמדו ביעדים מאחר וזה פוגע בשם הטוב שלכם.

 

 
צריכים עזרה? התייעצו עם המומחים של Unadlan ונשמח לעזור! 
  

שטר חוב שכירות | ייעוץ השקעות נדל"ן | קניית דירה | חוזה שכירות | משכנתא  | משכנתא למסורבים | לפרסום באתר |יצירת קשר: 058-5678901[email protected]   
Uwebsite - אפיון אתרים | WEmanage - ניהול אתרים
איך לכתוב הצעת מחיר?
4.5 (90%) 2