ראשי / השקעות בנדלן / השקעות בחו"ל / השקעות נדלן בארצות הברית: כל הסיבות בעד ונגד השקעות נדלן בארצות הברית!

השקעות נדלן בארצות הברית: כל הסיבות בעד ונגד השקעות נדלן בארצות הברית!

    adimage

האם השקעות נדלן בארצות הברית אכן משתלמות? האם השקעות נדלן בארצות הברית מתאימות לכולם? זהו נושא מורכב במיוחד מאחר וכמו לכל אפיק אחר יש יתרונות וחסרונות שיש לקחת בחשבון. אך קשה לבצע חישוב קר בעד או נגד ביצוע השקעות נדלן בארצות הברית ללא ידע מקיף ומבוסס במספר רבדים שונים. על כך אנו ננסה לעזור לכם להתגבר במאמר זה:

השקעות נדלן בארצות הברית

השקעות נדלן בארצות הברית כבר מזמן אינם רק נחלתם של המשקיעים הגדולים. כיום, כל משקיע קטן ובינוני שמבקש תשואה הגבוהה מ-8% יכול לפנות להשקעות בארצות הברית בכוחות עצמו ואו בעזרת חברות תיווך וקרנות נדל"ן שזהו התמחותן. אך, לצד ההזדמנויות הענקיות שקיימות בהשקעות נדלן בארצות הברית, יש לא מעט סיכונים ומגבלות שיש להכיר טרם קבלת החלטות בעניין. כעת, נציג את הפרטים הבאים:

 • סיבות בעד השקעות נדלן בארצות הברית.
 • סיבות נגד השקעות נדלן בארצות הברית.

5 סיבות בעד ו-5 סיבות נגד השקעות נדלן בארצות הברית!

להלן רשימת היתרונות והחסרונות בהשקעות נדל"ן בארצות הברית:

סיבות בעד השקעות נדלן בארצות הברית:
 1. מגוון ענק של נכסים מסוגים שונים ומיוחדים.
 2. מגוון ענק של נכסים במחירים משתנים.
 3. מגוון ענק של נכסים הניתנים להשבחה.
 4. עלויות כניסה נמוכות ביחס לישראל.
 5. ניתן להשיג נכסים עם תשואה גבוהה.
סיבות נגד השקעות נדלן בארצות הברית:
 1. מדובר בשוק פרוץ עם הונאות ועוקצים רבים.
 2. עלויות מימון גורמים מתווכים בין המשקיע לנכס.
 3. עלויות החזקה של נכס בשלט רחוק על חברת ניהול.
 4. עלויות החזקה של נכס המחייב תחזוקה שוטפת.
 5. לא ניתן לקבל מימון בנקאי כדוגמת משכנתא לנכס.

כעת נרחיב על הסיבות בעד ונגד ונסביר למה הן כל כך חשובות לנו,

הסיבה שאנו בוחרים להשקיע הרחק מן הבית היא כמובן הרצון לתשואה גבוהה. אך כידוע, אין ארוחות חינם. כאשר משקיעים רחוק מהבית, יש סיכונים חדשים שנובעים מחוסר ידע ואו מחוסר יכולת לעקוב מקרוב אחר הנכס. כך, עצם הסיכון שברכישת הבית כפול מזה שהיה נוטל על עצמו משקיע אמריקאי מקומי וכאן בדיוק טמונה המלכודת.

מצד אחד, מדובר בשוק השקעות מפתה במיוחד! יש אפשרות להשקיע סכומים נמוכים שנעים החל מ-100,000 ש"ח בלבד. ולמרות זאת, לבחור מבין שפע של נכסים מסוגים וערכים שונים. נכסים אלו במקרים רבים ניתנים להשבחה בעלות סבירה ולרווחיות גבוהה מעבר לדמי השכירות שהמשקיע מתכנן לגבות. בסופו של דבר, מדובר בשוק מזמין ופתוח לכל ובהחלט יש סיבה טובה לשחק בו.

מצד שני, העובדה שיש שוק עם השקעות טובות אינה בהכרח אומרת שעלינו לשחק בו. תושב מקומי בהחלט יכול לבצע עסקאות וליהנות מפרות ההשקעה. אך מה קורה כאשר אדם מגיע מן החוץ ואינו חשוף למגוון הרחב של הגורמים שיכולים להשפיע לטובה ואו לרעה על ערכי הנכסים? מה קורה כאשר אדם רוכש נכסים בעזרת גורמים מתווכים שאינם ישרים? הרי שאז השקעה נהדרת יכולה להפוך בן רגע לכזו המסוכנת מידי בכדי להשקיע.

אז איך כדאי להשקיע בנדל"ן בארצות הברית?

כדי לבצע השקעות נדלן בארצות הברית, יש למצוא את האיזונים הנכונים בין היתרונות והחסרונות הבולטים שהוצגו מעלה. כלומר, עלינו לפעול בצורה הבאה:

 • לבדוק שאכן, כדאיות ההשקעה בחו"ל גבוהה מבישראל!
 • לחפש נכס להשקעה בעזרת גורמים אמינים!
 • לחפש נכס בו נטל הניהול יורד מכם ועובר לאדם אחר!
 • לחפש נכס שניתן להשביח ובזול אך לא לתחזוקה שוטפת!
 • לחפש נכס בתקציב הקיים לבד ואו יחד עם משקיעים אחרים!

אחריותו של המשקיע לקבל החלטות נכונות ומושכלות. אחריותו של המשקיע לדאוג שכספו מושקע ומנוהל על ידי גורמים מוכרים ואמינים. אחריותו של המשקיע לבצע השוואות בין אפיקי ההשקעה הקיימים בכדי לבחור את זו המתאימה עבורו. חלק מהמשקיעים מחזיקים בסט כלים שמאפשר להם לבצע בדיקות ולאמת את הנתונים המוצגים להם (בדיקת כדאיות השקעה) ולכן, אין סיבה להימנע מהשקעות נדלן בארצות הברית. אך, במידה והנכם משקיעים מתחילים ואו משקיעים קטנים למדי, הרי שעליכם לפעול באחת מהדרכים הבאות:

 1. לבקש ליווי השקעות נדל"ן על ידי איש מקצוע מנוסה.
 2. להצטרף לקרנות השקעה בנדל"ן שמשקיעות בחו"ל.

משקיעים קטנים ובינוניים יעדיפו להשקיע דווקא באמצעות קרנות השקעה שיבחרו עבורם את ההשקעה, יבצעו בדיקות נאותות, ינהלו את הנכסים, ישביחו את הנכסים ולבסוף ימכרו ברווח. קרנות השקעה יכולות להיכנס לפרויקטים גדולים במיוחד של מאות יחידות דיור בעזרתם של עשרות ואף מאות משקיעים קטנים שמצטרפים יחד לחברה מקומית שתוקם לצורך ההשקעה ואף להשיג מימון נוסף מבנק אמריקאי לצורך מינוף ההשקעה. ניתן לקרוא על אפשרויות אלו בכתבה שהכנו על מולטי פמילי – multi family..

משקיעים בינוניים וגדולים ישקלו השקעות עצמאיות וקניית בתים בארצות הברית. השקעות אלו, מחייבות ידע מקיף ומגוון רחב של בדיקות לצד ליווי מקצועי אך הן מאפשרות למשקיע להחזיק במושכות של ההשקעה ולא להיות תלוי בחסדם של אחרים. יש הזדמנויות להשקעה בבתים בסביבות הזוכות להגירה של אוכלוסייה איכותית ואו באזורים בהם מוקמים חברות ועסקים שמציעים מגוון רחב של משרות חדשות. בנוסף, יש משקיעים שרוכשים דירות להשקעה במרכזי הערים הגדולות בהם הביקושים דומים לאלו הקיימים בישראל..

לסיכום,

נגענו בהשקעות נדלן בארצות הברית בקצרה והצגנו את היתרונות והחסרונות הקיימים באפיק זה. לעתים משתלם להשקיע בארצות הברית, לעתים לא משתלם להשקיע בארצות הברית. כדאיות השקעה נבחנת לפי מגוון רחב של פרמטרים שעליהם ניתן לקרוא במאמרים אחרים באתר. אך, אנו בהחלט יכולים להמליץ לכם על ליווי צמוד של איש מקצוע "מנוסה". איש מקצוע מנוסה, הנו אדם אשר ביצע עסקאות דומות בעבר ולכן יודע לחזות את הצפוי לקרות וביכולתו להגן עליכם מפני טעויות שהוא עשה ואו מי מלקוחותיו עשה..

רוצים ליווי מקצועי? רוצים עזרה בבחירת קרן השקעות? רוצים להתייעץ בחינם? השאירו פרטים ונעזור לכם:

 
צריכים עזרה? התייעצו עם המומחים של Unadlan ונשמח לעזור! 
  

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שטר חוב שכירות | ייעוץ השקעות נדל"ן | קניית דירה | חוזה שכירות | משכנתא  | משכנתא למסורבים | לפרסום באתר |יצירת קשר: 058-5678901[email protected]   
Uwebsite - אפיון אתרים | WEmanage - ניהול אתרים