ראשי / חוזים והסכמים / חוזה שכירות / הסכם שכירות דירה עם חוזה שכירות באנגלית

הסכם שכירות דירה עם חוזה שכירות באנגלית

    adimage

הסכם שכירות דירה עם חוזה שכירות באנגלית יכול להיות בעיה לא קטנה כאשר אתם לא מכירים את השפה האנגלית על בורייה. גם דוברי אנגלית ברמת שפת אם לפעמים מתקשים להבין מונחים משפטיים שמופיעים בחוזה שכירות באנגלית ולכן הסכם שכירות דירה בשפה שאינכם מכירים מחייבת בעזרה חיצונית של עורך דין דובר אנגלית או אדם שמבין את המושגים השונים שיוכל לתרגם עבורכם את הפירוט המלא של החובות והזכויות שלכם.

הסכם שכירות דירה נחשבת כמקרקעין לכל דבר וככזאת היא מחייבת בחוזה בכתב וכל מה שנאמר בעל פה כלל לא נחשב ולכן גם אם הובטחו לכם דברים רבים ולאחר מכן חתמתם על מסמך כתוב על סמך הבטחות אילו אתם נדרשים לקיים את הכתוב. חשוב לדעת שאינכם חייבים לחתום על חוזה שאינו שפתכם. כלומר, על בעל הדירה החובה להתאים את החוזה אליכם ולא ליהפך וזאת כאמור כדי לשמור עליכם מפני הונאות מצד בעלי הנכסים.

חוזה שכירות באנגלית נדרש לרוב כאשר מתמודדים מול משקיע המתגורר בחו"ל וכאשר שוכרים קרקעות ושטחים מהכנסייה (שטחים רבים בירושלים בבעלות הכנסייה) חוזים אילו מכילים מבחר סעיפים מאתגרים שאסור לכם לקבל במידה ואינכם רוצים בכך. המשקיע בחו"ל לרוב יחזיק בחברת החזקות או איש אמון בישראל שיהיה איש הקשר שלכם.

כאשר אתם מתאמים עם איש הקשר או חברת ההחזקות את תנאי השכירות שלכם חשוב מאוד לבקש הסכם שכירות דירה בעברית כך שתבינו את הנאמר במסמך ותחתמו בלב שלם על הפרטים ובמידה וזה לא ניתן לקחת חוזה שכירות באנגלית לעורך דין מוכר בתחום בחינת מסמכים משפטיים באנגלית או אם תרצו לנוטריון כדי שיעבור אתכם ויסביר את הנאמר במסמך.

עוד על הסכם שכירות דירה עם חוזה שכירות באנגלית

במידה ואתם פונים מרצונכם החופשי לבעל הדירה שידועה לכם כריקה עם הצעה מלאו חוזה שכירות באנגלית אבל רק לאחר שעברתם על הפרטים הקטנים ואישרתם אותם. אם התמזל מזלכם והבעלים מבין עברית תורידו חוזה שכירות בלתי מוגנת שזהו טופס סטנדרטי אשר בו רוב השוכרים משתמשים ושילחו אליו יחד עם נספחים רלוונטיים להסכם שכירות דירה כך שתהיו בטוחים גם בעתיד.

חשוב להדגיש. אסור! ממש אסור! לחייב אתכם לחתום על חוזה שכירות באנגלית או לשם הבהרה אסור להחתים אתכם על מסמך בשפה זרה כאשר אתם לא מבינים את הנאמר בה. בית המשפט יכול לבטל את החוזה כולו בהתברר לו שאחד הצדדים חתם בלא יודעים על מסמך חוזי. אם אתם רוצים בקיומו של החוזה ורוצים להתגורר בדירה זמן רב שימו לב וקחו את החתימה על החוזה בצורה מקצועית אל עורך דין לשם הבהרת ספקות באשר הן.

 
צריכים עזרה? התייעצו עם המומחים של Unadlan ונשמח לעזור! 
  

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שטר חוב שכירות | ייעוץ השקעות נדל"ן | קניית דירה | חוזה שכירות | משכנתא  | משכנתא למסורבים | לפרסום באתר |יצירת קשר: 058-5678901[email protected]   
Uwebsite - אפיון אתרים | WEmanage - ניהול אתרים
הסכם שכירות דירה עם חוזה שכירות באנגלית
4.9 (98.46%) 13