ראשי / מידע נדלן / מידע למשכיר דירה / דירת חדר להשכרה: עיצוב דירת חדר המיועדת להשכרה

דירת חדר להשכרה: עיצוב דירת חדר המיועדת להשכרה

    adimage

דירת חדר להשכרה יכולה לזכות בביקוש ער במיוחד בתל אביב ובסביבה. דירת חדר מתאימה לסטודנטים, רווקים עובדים וכמובן זוגות צעירים בתחילת דרכם הרוצים לחסוך ולהוציא כמה שפחות למחייתם. ישנם יתרונות רבים בדירת חדר על פני דירה סטנדרטית אך כדי להשיג שוכרים יש להציג את היתרונות בפני המתעניינים.

משכירים רבים מחזיקים בדירות קטנות ובדירות חדר וכל מטרתם להשכירם לצעירים. דירות אלו בחלקם פשוט מביכות: קבוצת פייסבוק לדוגמאות לא כך הדבר צריך להיות ויש דרכים בהם אתם ניתן לשפר את הדירות המושכרות ולהרוויח על ידי כך יותר בשכר דירה החודשי – אז איך עושים זאת?

דירת חדר להשכרה: היתרונות

יש יתרונות רבים בדירה קטנה ומזערית. אמנם רובנו לא נשמח להתגורר בדירת חדר ולו רק בגלל הנראות והכבוד העצמי אך כאשר נדרשים לחסוך אפשר לעשות זאת בנוחות ובצורה מכובדת להלן היתרונות שיש להציג לשוכרים בהגיעם לשכור דירת חדר:

  • שכר דירה נמוך משמעותית מדירה רגילה במרכז העיר.
  • עלויות הארנונה מתקזזים משמעותית.
  • הוצאות על חשמל / מים / גז הופכות לשוליות במיוחד.
  • הקרבה למקום העבודה חוסכת החזקת רכב.

יתרונות אלו הן בדיוק מה הזוג צעיר או רווק שעובד קשה למחייתו צריך לשמוע. כאשר הדירה מיועדת ללינה בערבים ותו לא אין בעיה להשכיר את הדירה ורבים יקפצו על המציאה. בתל אביב ובמרכזי הערים בכל רחבי העולם צעירים רבים מבינים שהשכרת דירה וההוצאות הכרוכות בה כה גבוהים שעליהם להתפשר ולחפש פתרון ביניים – אבל מה הוא פתרון הביניים?!

דירת חדר להשכרה: עיצוב הדירה

יש רבים שמאמינים שהפתרון הטוב ביותר לצעירים שמחפשים לשכור דירת חדר הוא לכוון ישירות אליהם ולהכין את הדירה הקטנטנה לפי הצרכים של השוכרים הפוטנציאלים. השוכרים הללו מחפשים דירה שמאפשרת להם לשרוד אך עם זאת הם רוצים לחיות בכבוד ואף לארח אנשים מידי פעם ואם אנו מעצבים את הדירה לטעמם הם יוכלו לשכור את דירת החדר לאורך זמן ובשביעות רצון גבוהה.

דירת 32 מטר שהופכת ל24 חדרים שונים על ידי סידור מודולרי ומחושב:

טוב, אולי דוגמה זו קצת מוגזמת אבל בואו נראה מה ניתן לעשות?

1. סיוד דירה להשכרה עושה את כל ההבדל הנדרש. לא חייבים לצבוע את הדירה בלבן משעמם (למרות שזה גורם לדירה להיראות גדולה יותר) שימוש בצבע קרם על קיר מתוך קירות הבית, צביעת משקוף בדירה בצבע עץ טבעי אף היא יכולה להוסיף אישיות ואווירה משוחררת יותר לדירה הקטנה ולתת תחושת חמימות שנדרשת כדי שהדירה תפתה את השוכרים הפוטנציאליים.

2. וילונות ושטיחים הן דרך מצוינת להסתיר חלונות וסדקים שמסביבם ונמצאים ברוב הדירות הישנות והקטנות שהוזנחו עם השנים. שטיח יכול להסתיר בלטות שבורות ולהכניס צבעים וייחודיות שלא ניתן להוסיף בשום דרך אחרת. מאחר ווילונות ושטיח לא תופסים מקום הרי שהרווחנו הרבה צבע וחיים ללא וויתור על שטח יקר כל כך בדירת חדר להשכרה.

יש נטייה להזניח את שני הסעיפים הבאים וזה פשוט לא יאה. השקעה מעטה יכולה להפוך את הדירה מסתם עוד דירה עליה צוחקים לדירה לגיטימית עליה קופצים רבים:

3. מטבח חשוב מאוד לגברים ונשים כאחד. עיצוב מטבח לא חייה להיעשות בעלות גבוהה, כיום ישנם מטבחים קטנים שניתן להזמין מאיקאה. מטבחונים אלו מאפשרים לכם לספק את משטח העבודה המינימלי שנדרש כדי להכין מעט אוכל לארוחת ערב טובה לאחר יום עבודה מעיק. אם השוכרים חוזרים לאכול ולישון הרי שזהו אחד המקומות החשובים ביותר בדירת החדר שברצונכם להשכיר.

4. מקלחון נוח יהיה הפתעה נעימה לאחר כל אותם תמונות וסרטונים בהם רואים דירות מבישות שבהם השוכרים מתקלחים מעל לאסלה. מקלחת תופסת מטר רבוע אחד ומאפשרת את הרגיעה הנדרשת לפני המעבר למיטה לשינה טרופה והכנה לקראת הבוקר שלמחרת. השקעה במקלחת לא חייבת להיות יקרה מידי והאינסטלציה יכולה להיעשות בו זמנית עם עבודות לעיצוב המטבח.

אסלה לא תופסת יותר מידי מקום, לא חייבים אסלה תלויה או אסלה מוסתרת אלא פשוט אסלה במצב תקין שעובדת ונראית בסדר גמור עם כיור לשטוף ידיים וידית למגבת.

אם משווים את השיפוץ המתואר הרי שיש לנו מטר רבוע למקלחת, מטר רבוע לשירותים, 2 מטרים רבועים למטבחון בו יש מקום למקרר. וכל שאר החדר או הדירה הקטנה פנויים למיטה וארון בגדים כך שגם דירת חדר להשכרה שגודלה 30 מטר רבוע תהיה מרווחת ונעימה.

עלות השקעה בשיפוץ חד פעמי של דירה קטנה עומדת על 10,000 ש"ח לערך – לא מדובר בסכומי עתק אך התמורה מתקבלת יחסית מהר על ידי שכר דירה הגבוהה מעט בזכות השיפוץ ועל ידי שוכרים שנשארים זמן ארוך יותר בדירה.

דירת חדר להשכרה לא חייבת להיות פתרון גרוע. אך יש לסייע לשוכרים להבין את יתרונות השכירות בדירה קטנה וקומפקטית. עושים זאת בכל העולם וכך יהיה גם בעתיד. משקיעים שמעוניינים ברווחיות גבוהה על השקעה קטנה יחסית יכולים לרכוש דירות קטנות במיקומים אסטרטגיים ולעצבם בצורה סבירה וכך לזכות בהכנסה פסיבית ועקבית בכל חודש משכר הדירה.

לכתבה אודות עיצוב דירה שכורה

סרטונים נוספים למחיה בדירה מודולרית:

תיהנו 🙂

 
צריכים עזרה? התייעצו עם המומחים של Unadlan ונשמח לעזור! 
  

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שטר חוב שכירות | ייעוץ השקעות נדל"ן | קניית דירה | חוזה שכירות | משכנתא  | משכנתא למסורבים | לפרסום באתר |יצירת קשר: 058-5678901[email protected]   
Uwebsite - אפיון אתרים | WEmanage - ניהול אתרים
דירת חדר להשכרה: עיצוב דירת חדר המיועדת להשכרה
5 (100%) 3