ראשי / עסקאות נדלן / דירה לדוגמא: איך להתכונן וממה להיזהר בביקור בדירה לדוגמא?

דירה לדוגמא: איך להתכונן וממה להיזהר בביקור בדירה לדוגמא?

    adimage

רוצים לקנות דירה חדשה מקבלן? מצוין. ביכולתכם לרכוש דירה מוכנה במחיר גבוהה ואו לרכוש דירה על הנייר (דירה שאינה בנויה) במחיר נמוך בעשרות אחוזים. לכן, רוב רוכשי הדירות החדשות מקבלן עושים זאת בשלבים ראשוניים ועוד בטרם החלו עבודות הבניה בפועל. אך, איך מקבלים החלטות על רכישת דירה מבלי שזו קיימת? ובכן, בעזרת דירה לדוגמא ועזרים נוספים ועל כך במאמר זה.

דירה לדוגמא

כאשר קונים דירה שאיננה בנויה, אין לנו הרוכשים יותר מידי כלים להבין מה בדיוק אנו רוכשים. כך לדוגמה, אנו לא יודעים איזה נוף ישקף מחלוננו, אנו לא יודעים אילו רעשים נשמע מהרחוב למטה, אנו לא יודעים מי יהיו שכננו וכן הלאה.. אך אילו דברים שקשה מאוד לדעת בטרם הבניין בנוי ומאוכלס. לעומת זאת, ישנם לא מעט דברים שניתן להבין אפילו כאשר בית איננו בנוי:

  • מיקום הדירה.
  • גודל הדירה.
  • מאפייני הדירה.
  • עיצוב וסגנון הדירה.
  • רמת הגימור בדירה.
  • ועד..

כידוע, בכל פרויקט בניה יש יתרונות וחסרונות. היזמים מנצים להדגיש לנו, הרוכשים, את כל היתרונות ובמקביל להסתיר את כל החסרונות וזאת על ידי גירוי החושים שלנו בשלל עזרים שיווקיים שיקהו את חושינו ויגרמו לנו להתמקד רק באותן פרמטרים בהם היזם רוצה שנתמקד.

העזרים הבולטים:

  • הדמיה ממוחשבת.
  • דירה לדוגמא.

רוכשי דירות שיגיעו מוכנים לקראת ביקור בדירה לדוגמא יוכלו לקבל החלטות טובות בהרבה מאלו שיבואו ללא הכנה מקדימה,

איך להתכונן וממה להיזהר בביקור בדירה לדוגמא?

השלב הראשון שרוכשי דירות עוברים עוד בטרם הם רואים דירה לדוגמה הנו צפייה בהדמיה ממוחשבת ובפרסומים אודות פרויקט הדירות. במפתיע (או שלא..) הדמיות אלו מחמיאות מאוד לפרויקט. כך לדוגמה, הפרויקט טובל בירוק, לכל החצרות והמרפסות יש גגונים וצמחיה נהדרת, הרחוב ריק ממכוניות והולכי רגל מטיילים להנאתם בדרכם לפארק סמוך.. כל אלו, לצד פרמטרים נוספים מוטמעים בכוונה תחילה במצגות ובהדמיות בכדי להתחבר לרגשות שלנו ולהציג לנו את התגשמות החלום שאנו כה רוצים!

בין היתר, אנו נראה שרטוטים של הדירות השונות. שרטוטים אלו יציגו לנו את חדרי הדירה בכל קומה וקומה, שרטוטים אלו יציגו לנו את הסלון, המטבח, חדרי השירותים והשינה ואילו כמובן יוצגו כמרווחים מאוד. פעמים רבות, היזם אף מפעיל מניפולציות שאינם ניכרות לעין כדוגמת הקטנת מידות רהיטים שונים בשרטוט בכדי שיראה כאילו יש יותר מיקום לתנועה בדירה. עלינו להכיר בכך שמטרתו של איש המכירות לבצע עסקה ולכן כל המטרות כשרות ואנו חייבים לעמוד על שלנו ולאמת כל פרט ופרט שיימסר לנו!

ביקור בדירה לדוגמא:

במידה ובחרנו להתקדם מעט, בוודאי נרצה לראות את הסביבה בה הפרויקט נבנה. בשלב זה, יהיה עלינו לרדת לשטח ולבקר בקרבת אתר הבניה. כבר בבואנו נשים לב לכך שהקשר בין ההדמיות והפרסומות מקרי בהחלט ומדובר בסך הכל בבניין נוסף ברחוב עמוס לעייפה בדירות וברכבים קיימים. בכדי לסגור עסקה, על איש המכירות של הפרויקט להרשים אותנו בתככי הפרויקט כלומר – דירה לדוגמא.

דירה לדוגמה תעוצב על פי הסטנדרטים המחמירים והעדכניים ביותר. הריהוט יוקרתי, הסגנון מלכותי והגימור מושלם. זאת, בכדי להתחבר בשנית לחלום שלכם בדירת מגורים מושלמת למשפחה. חשוב מאוד לזכור שדירה לדוגמה איננה בהכרח מייצגת את הדירה שתימסר לכם בהשלמת הפרויקט ומה שקובע איך יראה הדירה ורמת גימורה יהיה חוזה המכר עליו תחתמו בסופו של דבר.

לפיכך, חשוב מאוד לשאול כל שאלה (לא להתבייש!) בניסיון להבין האם מה שאנו רואים יהיה גם בדירה שלנו. תשאלו האם הריצוף בדירה לדוגמה יהיה גם בדירה שתרכשו, תשאלו האם מערכות התאורה והמיזוג יהיו בדירה שתרכשו, תשאלו כמה שיותר שאלות וכך תקבלו את התמונה המלאה והמדויקת ביותר!

לסיכום,

דעו את מקומכם. אתם הלקוחות ולכן מגיע לכם השירות הטוב ביותר. זכותכם המלאה לבקש ולשאול כל שאלה בכדי להגיע למסקנות והחלטות נבונות. זכרו! מה שלא נכנס לחוזה הראשון עליו אתם חותמים, לא יתווסף לאחר מכן. לכן, זה הזמן להתמקח ולבקש בקשות שונות ואף ללמוד על רעיונות נוספים שיהיו בדירה שלכם מהדירה לדוגמא כי מה שטוב ליזם טוב גם לנו.

רוצים עזרה בבחירת דירה? מעוניינים שאיש מקצוע ילווה אתכם בביקור בדירה לדוגמה או בכל שלב אחר בתהליך קניית דירה? השאירו פרטים והתייעצו עמנו! בהצלחה 🙂

 
צריכים עזרה? התייעצו עם המומחים של Unadlan ונשמח לעזור! 
  

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שטר חוב שכירות | ייעוץ השקעות נדל"ן | קניית דירה | חוזה שכירות | משכנתא  | משכנתא למסורבים | לפרסום באתר |יצירת קשר: 058-5678901[email protected]   
Uwebsite - אפיון אתרים | WEmanage - ניהול אתרים