ראשי / עסקאות נדלן / מכירת דירה / איפה לפרסם דירה: איזה לוח דירות למכירה מציג את הביצועים הטובים ביותר?

איפה לפרסם דירה: איזה לוח דירות למכירה מציג את הביצועים הטובים ביותר?

    adimage

שאלת השאלות עבור כל מי שבוחר למכור את הדירה ללא מתווך: איפה לפרסם דירה למכירה? או במילים אחרות, איך אנו גורמים לחשיפה הגדולה ביותר על ידי רוכשים פוטנציאליים? ובכן, בעידן שלנו התשובה נחלקת בין העולם הישן ובין העולם החדש (הרחוב והרשת) כאשר העולמות הללו חייבות לעבוד בצורה מיטבית גם יחד.

איפה לפרסם דירה למכירה

במדריך זה אנו נסביר איך לשלב בין העולם החדש והישן במכירת דירה:

 • פרסום דירה למכירה בשיטה הישנה:
  • תליית שלטי מכירה בקרבת הבית.
  • פרסום מודעות מכירה במקומונים.
 • פרסום דירה למכירה בשיטה החדשה:
  • פרסום הדירה בלוחות המכירה באינטרנט.
  • פרסום הדירה במנועי החיפוש וברשת החברתית.

שילוב השיטות הללו יחד מביא לרוב לתוצאות הטובות ביותר. אך, כדי להשיג תוצאות מושלמות, יש צורך בבחירה נכונה של המקומונים, הלוחות וכל אמצעי עזר נוסף שישמש אותנו לפרסום הדירה לכמה שיותר רוכשים פוטנציאליים. נרחבי על כך כעת,

איזה לוח דירות למכירה / מקומון עובד מיטבית?

במכירת דירה יש משקל רב לקבלת החלטות נכונות. מסיבה זו, כדאי מאוד לבחור נכון:

בחירת מיקומים לתליית שלטי מכירה:

רבים נוטים לזלזל בשיטה הישנה והטובה לפרסום דירה למכירה. בפועל, רבים מרוכשי הדירות מחפשים דירה ממש בקרבת מקום מגוריהם הנוכחי. לכן, במידה רבה, הקהל הרלוונטי ביותר הוא זה שמבקר בבית כנסת, בחנות ואו במרכז הספורט המקומי. אסור לזלזל בתליית שלטי מכירה עבור הדירה, להלן כמה מהמקומות הטובים ביותר לתליית מודעות מכירה:

 • בית כנסת / מקווה מקומי – קהל דתי ומסורתי.
 • מרכול / מרכז מסחרי – קהל מקומי ויומיומי.
 • בבניינים סמוכים לדירה – קהל פוטנציאלי חשוב.
 • על חלונות הדירה – קהל רנדומלי אך מדויק.

במקרים רבים, רכש הדירה יהיה שכן ואו שוכר המתגורר בשכונה ומעוניין להמשיך להתגורר במקום. מסיבה זו, כדאי מאוד להשקיע בהדפסת שלטים פשוטים וברורים ותלייתם בקרבת מקום.

בחירת מקומון / עיתון לפרסום:

במידה ורוצים להרחיב את מעגל החשיפה לדירה שלנו, ביכולתנו להיעזר באמצעי הפרסום הזולים והאפקטיביים שמופצים בסביבה. כך לדוגמה, ביכולתנו לפרסם בעיתון השכונתי / עלון השכונתי. ביכולתנו לפרסם במקומון שיוצא לאור בעיר או בערי הסובבות את הנכס. בצורה זו, אנו מצליחים להגיע לכל מחפשי הדירות באזורים דומים וקרובים שאולי אף ישקלו לרכוש מאיתנו את הנכס במידה והמחיר יתאים.

יש סוגים שונים של עיתונים ומקומונים. ההמלצה הגורפת היא לפרסם בעלונים הקטנים ובמקומונים הבינוניים ולוותר על העיתונים הגדולים והעמוסים בתוכן. העלונים הקטנים מצוינים לקריאה מהירה בעת פנאי או בשירותים ודווקא דרכם מוכרי דירות מצליחים להשיג את התוצאות הטובות ביותר בניגוד גמור למה שיכולנו לחשוב..

בחירת לוח דירות למכירה:

ישנם לא מעט לוחות מכירה באינטרנט. לוחות אלו מתחרות על לבם של מוכרי הדירות ורוכשי הדירות. אך, בשונה מהעולם הפיזי בו יש מקום למספר רב של עיתונים ועלונים, בעולם המקוון יש מקום ללוח אחד או שניים בלבד. לוחות אלו זוכות לכלל הביקושים מצד הרוכשים ולכן על המוכרים להתרכז בהן ולא ביתר הלוחות שאמנם זוכות לחשיפה אך היא משנית ונעשית רק לאחר כישלון בלוחות הגדולים.

בבחירת לוח דירות למכירה, יש להבחין בין שני גישות חיפוש:

 1. גישה ראשונה – חיפוש על השכונה וסביבת הנכס.
 2. גישה שנייה – חיפוש נכס ספציפי ללא הקשר הכרחי לשכונה.

אנו נבקש לנצל את שני הגישות הללו על ידי בחירת הלוחות הבאים לפרסום הדירה באינטרנט:

 1. לוח יד 2 – הלוח המוביל והראשון אליו יכנסו מחפשי הדירות!
 2. לוח מדלן – הלוח הייחודי המציג דירות על בסיס נתוני שכונות!

כל יתר הלוחות והאתרים אינם רלוונטיים לנו ואינם צפויים להציג תוצאות טובות יותר. לכן, מומלץ לחסוך כסף זמן ואנרגיה ולהתמקד בלוחות שאכן עובדים!

פרסום דירה למכירה ברשתות החברתיות ובמנוע החיפוש:

כיום, מומלץ להגדיל ראש ולהשקיע מעט כסף בפרסום הדירה למכירה גם ברשת החברתית פייסבוק ואו במנוע החיפוש גוגל. כלים אלו מאפשרים לנו להגיע ישירות אל הרוכשים הפוטנציאליים אפילו לפני שהם החלו לחפש באופן אקטיבי ומעמיק על נכסים. בעזרת פרסום ממוקד בפייסבוק ובגוגל, ניתן להגיע ישירות לאותן בעלי ממון שמחפשים לרכוש דירה בסביבה בה מצוי הנכס שלכם. בצורה זו, אתם יכולים למכור את הדירה במהירות רבה יותר וללא תחרות מצד יתר הדירות הרבות המוצעות למכירה באותה הסביבה ממש.

לסיכום,

איפה לפרסם דירה? בכל מקום בו ייתכן וימצאו רוכשים פוטנציאליים. איפה לפרסם דירה? באותם מיקומים בהם יש התעניינות גבוהה בנכס שלכם.  איפה למכור דירה? כמה שיותר קרוב פיזית ורעיונות לנכס שלכם. האמנות בשיווק נכסים בכלל ומכירת דירה בפרט היא לא רק לבחור את המיקומים לפרסום הנכס אלא גם באופן בו אנו מציגים את יתרונותיו הרבים ומדחיקים את חסרונות הקיימים.

רוצים עזרה? פנו אלינו ונשמח לעזור לכם!

 
צריכים עזרה? התייעצו עם המומחים של Unadlan ונשמח לעזור! 
  

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שטר חוב שכירות | ייעוץ השקעות נדל"ן | קניית דירה | חוזה שכירות | משכנתא  | משכנתא למסורבים | לפרסום באתר |יצירת קשר: 058-5678901[email protected]   
Uwebsite - אפיון אתרים | WEmanage - ניהול אתרים