איפה להשקיע: יש לכם 200 אלף שקל או 300 אלף שקל? מדריך השקעה!

נושאים מרכזיים

איפה להשקיע עד מיליון שקל

איפה להשקיע את הכסף זו כמובן שאלה מאוד מורכבת עליה ננסה לענות במאמר זה. כדי לענות על השאלה איפה להשקיע עלינו לחלק את הסכומים המדוברים לשישה קטגוריות כאשר חלקם עד לגובה חצי מיליון ש"ח ולאחר מכן אחד שמתייחס להשקעה של מיליון ש"ח ומעלה. באתר זה אנו עוסקים בנדל"ן ולכן לא נתייחס להשקעות בבורסה, בניירות ערך או באפיקים אחרים אלא בעיקר באפיקי השקעה סולידיים בשוק הנדל"ן. כמובן שניתן לקרוא אודות השוואה בין השקעה בדירה או בבורסה וכך להבין האם כתבה זו מיועדת לכם. במידה ואתם מחפשים להשקיע את כספכם בנכסי מקרקעין במאמר זה אנו נציג את האפשרויות שעומדות לרשותכם:

איפה להשקיע 100 אלף שקל?

כפי שניתן לראות מעט מורכב לאתר השקעות מניבות בסכום הנמוך מ-100,000 ש"ח וזאת מאחר וסכום זה אינו מספיק להון עצמי למשכנתא עבור דירה ולא משתלם להשקיע בחו"ל או בנדל"ן מסחרי עבור רווחים כה קטנים שניתן להפיק מהשקעה בסדר גודל כזה. בדיוק לשם כך יש לכם אפיק השקעה מצוין שלאחרונה אף זכה להקלות משמעותיות בו אתם יכולים להשקיע סכומי כסף קטנים וליהנות מרווחים נאים על השקעות בנדל"ן מניב. כדי לעשות זאת תוכלו לפנות לקרן ריט בישראל ולבקש מהם להשקיע את כספכם.

תנו למומחים שלנו לעזור לכם

איפה להשקיע 200 אלף שקל?

 • השקעה בקרן ריט.
 • רכישת משרד להשכרה.
 • רכישת חנות קטנה להשכרה.

במידה ויש לכם 200,000 ש"ח פנויים להשקעה אתם כנראה כבר יכולים להשקיע במשרד קטן להשכרה או חנות קטנה מאוד שאותה ניתן להשכיר וליהנות מתשואה יפה. כמובן שגם במקרים אלו מדובר בהוצאות לא גדולות והאמת לא כל כך מומלצות מאחר ועל שטחי מסחר ועסקים יש ארנונה גבוהה יותר וכמובן במידה ולא תמצאו שוכרים לנכס הרי שאתם תיאלצו לספוג את אותן עלויות דבר שפוגע משמעותית בכדאיות העסקה. בסכומים אלו תידרשו לקחת משכנתא או להיכנס בשותפות עם אדם אחר וגם על נקודות אלו יש לחשוב.

איפה להשקיע 300 אלף שקל?

יש לכם 300,000 ש"ח פנויים להשקעה?! אתם כבר בליגה של הגדולים ושלל אופציות נפתחות בפיניכם. כאשר כעת אתם יכולים לרכוש שטחי מסחר וחנות עם ההון שיש לכם ללא בעיה וללא משכנתא ודמי השכירות שתקבלו כבר הופכים למשמעותיים יותר. מעבר לכך תוכלו להיכנס לתחומים חדשים כדוגמת רכישת קרקע חקלאית או מה שמכונה זכות לדירה ובמידה ויש לכם סבלנות תוכלו לעתים בעזרת השקעה נבונה להרוויח מאות אחוזים אך כמובן שיש לבחון את נושא המס ועוד מגוון עניינים נוספים שחלים על רכישת קרקעות. מעבר לכך ביכולתכם לעלות שלב ולהשקיע ברכישת דירה מושלמת במדינה אחרת.

השקעה בדירה בחו"ל יכולה להסב לכם תשואה של מעל 10% בשנה ולעתים אף הרבה יותר והמשמעות היא שהשקעה קטנה יחסית של 300,000 ש"ח ילך דרך ארוכה יותר עבורכם. השקעה בחו"ל יכולה להתבצע בכוחות עצמכם דבר שאינו מומלץ או על ידי חברות ניהול השקעות בחו"ל שרוכשות מתחמים שלמים או בניינים שנרכשים כולן על ידי ישראלים. בכל עסקה מסוגים אלו מומלץ לפנות לחברות מוכרות עם המלצות שילוו אתכם בתהליך כך שתהיו בטוחים שהכסף שלכם מושקע כמו שצריך במקומות הראויים לו ובאפיקים בטוחים וסולידיים עם תשואה גבוהה.

איפה להשקיע 400 אלף שקל?

 • השקעה בקרן ריט.
 • רכישת חנות משמעותית להשכרה.
 • רכישת משרדים להשכרה.
 • השקעה בזכות לדירה (קרקע חקלאית).
 • השקעה בדירה להשכרה בחו"ל.
 • השקעה בדירה להשכרה בפריפריה.

במידה ואספתם הון להון וצברתם 400,000 ש"ח שפנויים להשקעה אתם כבר יכולים לטפוח לעצמכם על השכם ולבחון את מרבית האפשרויות הקיימות בהשקעות נדל"ן. ביכולתכם להשקיע בכל התחומים המופיעים מעלה כמוסבר באתר אך גם למנף את ההון הקיים ברכישת דירה קטנה בפריפריה. כמובן שיש משמעות לכך אם יש לכם דירה נוספת שרשומה על שמכם ומשכך תוכלו לקבל משכנתא עד לגובה 400,000 ש"ח נוספים בלבד או כאשר מדובר בדירה ראשונה ואתם מתגוררים בשכירות תוכלו להגיע אף לעוד 600,000 ש"ח לקניית דירה גדולה ומרווחת יותר בערי הפריפריה בהם הדירות עדיין נמכרות במחירים הגיוניים.

איפה להשקיע 500 אלף שקל?

 • השקעה בקרן ריט.
 • רכישת חנות גדולה להשכרה.
 • רכישת משרדים להשכרה.
 • השקעה בזכות לדירה (קרקע חקלאית).
 • השקעה בדירה להשכרה בחו"ל.
 • השקעה בדירה להשכרה בפריפירה.

חצי מיליון ש"ח להשקעה זה לא מעט כסף! סכום של חצי מיליון ש"ח מאפשר לכם לקחת חברת ניהול השקעות שתבחן לכם את האפיקים השונים ותמליץ לכם על גובה ההשקעה ועל האפיקים בעלי התשואה הגבוהה ביותר וכמובן גם על הסיכון שכרוך בכך. חצי מיליון ש"ח להשקעה יכול לאפשר לכם לקנות דירה נוספת, להשקיע בחו"ל, להשקיע בנדלן מסחרי המכונה נדל"ן מניב ולהפיק תשואות נאות שיכולות להגיע אף ל-10% בשנה. כאשר בוחרים אפיק השקעה בנדל"ן ורוצים לעשות זאת מבלי לקחת מימון בנקאי בדמות משכנתא או כל הלוואה אחרת יש צורך בזיהוי הזדמנויות ובחצי מיליון שקל יש שפע של הזדמנויות השקעה שמאפשרות לכם להרוויח היטב מבלי הצורך לעמוד בהחזרים חודשיים כפי שנדרש בסכומים קטנים יותר.

איפה להשקיע מיליון שקל?

 • השקעה בקרן ריט.
 • רכישת חנויות להשכרה.
 • רכישת משרדים להשכרה.
 • השקעה בזכויות לדירות (קרקעות חקלאיות).
 • השקעה בדירות להשכרה בחו"ל.
 • השקעה בדירות להשכרה בפריפריה.
 • השקעה בדירה להשכרה במרכז הארץ.

הגעה לשולחן עם מעל מיליון ש"ח להשקעה מאפשרת לכם לבנות תמהיל מורכב יותר להשקעה כך שאתם יכולים לפצל את ההון שבידכם בין קרנות ריט, נדל"ן מניב ונדל"ן למגורים. ניתן להשקיע סכומי כסף אלו בארץ ובחו"ל ולהשתמש בחברות ניהול שיעשו עבורכם את העבודה השחורה. כמובן שרוב המשקיעים בוחרים לרכוש דירה במרכז או דירות בפריפריה הרחוקה להשכרה כך שהם שולטים בנכסים שלהם באופן בלתי אמצעי ונהנים מהכנסה פסיבית משכר הדירה שמשולם על ידי השוכרים.

כאשר יש ברשותכם מיליון שקל להשקעה אתם יכולים לפנות אלינו או אל חברות אחרות שמציעות את מכלול השירותים להשקעה בדירה בישראל ובעצם לדרוש את השירות הבא:

ניהול השקעה בנדל"ן בחבילה כוללת

במקרים אלו אתם ניגשים עם ההון שבידכם ואנו בוחנים את האפשרויות שעומדות לכם ובוחנים אפשרויות מימון שונות כך שיתאפשר למנף את ההשקעה בצורה הטובה ביותר. כל לדוגמה ניתן לקחת משכנתא על בסיס נכס קיים וכך בעצם להגדיל את ההון, ניתן לנהל עבורכם את נטילת המשכנתא, איתור הנכס הנכון, איתור השוכרים, ניהול שוטף לדירה או לדירות וכך בעצם אתם נהנים משקט תעשייתי שמאפשר לכם לעשות את מה שאתם יודעים לעשות הכי טוב כאשר מומחי נדל"ן מנהלים לכם את ההשקעה לתוצאות אופטימליות ולתשואה בטוחה וקבועה מהנכסים.

רוצים ליווי מקצועי של מומחי נדל"ן? השאירו פרטים: