ראשי / השקעות בנדלן / איך להתעשר מנדל"ן: איך מתעשרים על ידי השקעות נדל"ן חכמות?

איך להתעשר מנדל"ן: איך מתעשרים על ידי השקעות נדל"ן חכמות?

    adimage

האם אתם מרגישים שמהלך חייכם לא יביא אתכם להיות עשירים? האם אתם מבינים שהתעשרות אינה מבוססת מזל בלבד? במאמר זה אנו ננסה להסביר בראש ובראשונה, מיהו עשיר. אך מעבר לכך, אנו נסביר איך להתעשר מנדל"ן. כמובן שיש לציין שמדובר בתהליך ארוך שיש להתחיל בגיל צעיר ככל הניתן בכדי להצליח בו..

איך להתעשר מנדל"ן – מדריך

לפני שנוכל לגעת בפרקטיקה של השקעות נדל"ן, עלינו להבהיר נקודה חשובה מאוד: מיהו עשיר?!. זו שאלה חשובה מאחר ועלינו להבין באיזה שלב ניתן לכנות אדם עשיר:

  • מיהו עני – כל אדם שהוצאותיו עולות על הכנסותיו. (ללא סיוע אוברדראפט)
  • מיהו אמיד – כל אדם שהכנסותיו עולות על הוצאותיו.
  • מיהו עשיר – כל אדם שהכנסותיו והונו גבוהים במידה ניכרת מהנדרש לו.

כדי לחדד הגדרה זו מעט יותר, נסביר:

ישנם אנשים שמשתכרים משכורת בגובה 50,000 ש"ח בחודש. אך, בד בבד הם מוציאים 51,000 ש"ח בחודש. על אף העובדה שהם מרוויחים שכר נאה, הם חיים על הלוואות שילכו ויגדלו עם השנים וכתוצאה מכך הונם הולך ומתכווץ ולא נותר דבר בסופו של תהליך. לעומת זאת, אדם שלמד לחיות עם משכורת בגובה 8,000 ש"ח בחודש ומוציא רק 7,000 ש"ח בחודש. על אף הכנסותיו הנמוכות, ניתן לכנותו אמיד מאחר וחסכונותיו גדלים עם הזמן ויציבותו נוחה למדי.

אז מיהו עשיר?

עשיר יתחיל את דרכו לרוב כאדם אמיד, כן. כדי להצליח להגיע לעושר רב, יש צורך במידה מסוימת של יציבות. יציבות זו מקנה אפשרות לקחת סיכונים משתנים, אפשרות להשקיע חסכונות בנכסים ובשוק ההון ועוד. במידה ותרצו להיות עשירים, יהיה עליכם בראש ובראשונה לעלות שלב לסטטוס אמיד.

הגדרת "עשיר" הנה אינדיווידואלית. האחד יראה עושר במיליוני שקלים בבנק, השני יראה עושר במיליארדי שקלים בבנק,  השלישי יראה עושר בהחזקת די נכסים להבטחת רמת חיים גבוהה ליתרת חייהם. כעת עלינו להתייחס לשאלה בכותרת המאמר:

איך להתעשר מנדל"ן?

במאמר זה לא נספר לכם איך הופכים למיליונרים ואו למיליארדרים. זאת, מאחר וגם אנחנו לא יודעים איך עושים זאת!. למרות האמור, אנו כן יכולים לספר לכם איך להיות עשירים ברמה סבירה בתוך פרק זמן של כמה עשורים ובכך להבטיח ביטחון כלכלי לכם ולמשפחתכם ליתרת חייכם.

איך מתעשרים על ידי השקעות נדל"ן חכמות?

כדי לשמור על סדר, נציג את תהליך היעדים שעלינו להגדיר לעצמנו:

  1. הסתגלות לאורח חיים בריא ותקין (כלכלית).
  2. צבירת חסכון חודשי בגובה 15% מהשכר שלנו.
  3. למידה אודות ביצוע השקעות נדל"ן בארץ ובעולם.
  4. רכישת נכס נדל"ן ראשון ומינופו ברמת האפשר.
  5. חזרה על פעולות אילו שוב ושוב ושוב..

נסביר כעת את הלוגיקה בתהליך זה,

1. הסתגלות לאורח חיים בריא ותקין (כלכלית):

כולנו עובדים למחייתנו. חלק כשכירים, חלק כעצמאים, אך כולנו נאלצים לעבוד. ערך זמננו מוגדר וקבוע לרוב וקשה עד בלתי אפשרי להעלות את השכר בתדירות גבוהה. לכן, במקום לצפות ולחלום להעלאת שכר או להצלחה פתאומית בעבודה (אם כי, גם זה אפשרי..), עדיף שנתרכז בכוח שנמצא בידינו. המס הגבוהה ביותר שכל משק בית בישראל מוציא, אינו בהכנסתו אלא דווקא בהוצאתו!! כן, ככל שנצמצם את ההוצאות האישיות שלנו על מותרות ופנאי – כך סביר להניח שיישאר בכיסנו יותר כסף ומסיבה זו גם יותר יציבות בחיים שתאפשר לנו לפעול נכון גם בעתיד..

2. צבירת חסכון חודשי בגובה 15% מהשכר שלנו:

כדי להתחיל לשאוף קדימה, לא חייבים לשבות משמחה ומפנאי, אפשר להמשיך להתקיים ברמת חיים זהה לזו שבה אנו חיים אך לקצץ הוצאות מיותרות שאינם מביאות אותנו לידי סיפוק בשיעור של 15% מגובה הכנסותינו. במידה ופועלים נכון, ניתן לזהות מגוון רחב של הוצאות שאינם מצדיקות עצמן. את הכסף שאנו חוסכים מידי חודש בחודשו נוכל להפקיד לקופת חיסכון ואו להשקיע בשוק ההון (בדגש על תעודות סל ואו אגרות חוב בטוחות) כך שערכן יעלה בעוד מספר אחוזים עם הזמן.

3. למידה אודות ביצוע השקעות נדל"ן בארץ ובעולם:

אף אחד לא נולד עם תודעת עושר. כדי להצליח להגיע אל היעדים שהגדרנו, יהיה עלינו לעבור איזו שהיא הכשרה שתעניק לנו את הכלים הבסיסיים ואת ההבנה הנדרשת בכדי לבצע עסקאות פשוטות ומורכבות בכוחות עצמנו ובהצלחה. ישנם מגוון רחב של קורסים בנדל"ן שניתן לעבור, אך אנו ממליצים לדבוק בקורסים שמועברים על ידי אנשי מקצוע מעולים שאכן עוסקים בשטח ומוכנים ללוות אתכם במידת הרצוי גם לאחר תום הלימודים. כלומר, אין לימודים טובים כליווי של איש מקצוע שזהו תחום עיסוקו העיקרי..

4. רכישת נכס נדל"ן ראשון ומינופו ברמת האפשר:

צברנו די הון, היכרנו את שוק הנדל"ן כנדרש, זה הזמן לקחת את עמלנו וזמננו היקר ולהשקיע אותו בנכס מקרקעין ראשון. זו יכולה להיות דירת המגורים שלכם ואו דירה להשקעה. זו יכולה להיות נכס בישראל או נכס בארצות הברית, אין לדבר סוף כל עוד מבינים ויודעים מה עושים.. נכס זה הנו נקודת הזינוק שלנו, מאחר וכעת ניתן לחסוך כסף נוסף לצורך מינופו בשנית לנכס נוסף. נכסים אלו יחדיו ינפיקו לנו תשואה תזרימית קבועה לשמירה על רמת חיינו אך במקביל ישביחו עם זמן והונכם האישי יגדל בהתמדה.

5. חזרה על פעולות אילו שוב ושוב ושוב..

לא רבים יודעים זאת, אך יש מכנה משותף לאנשים עשירים! כולם ביצעו עסקה ואו השקעה מסוימת וראו כי טוב. כתוצאה מגילוי זה, הם חזרו על אותה הפעולה פעם אחר פעם והונם הלך וגדל בהתמדה עד להפיכתם לאנשים עשירים. כלומר, ברגע שתפרצו את המחסום ותבינו ותפנימו (שני דברים שונים..) את מהלך הדברים, הרי שחזרה על הצלחה הרבה מאוד פעמים תביא אתכם עם הזמן לעושר ויציבות גבוהה לאין שיעור מכל תהליך אחר שכולל המצאת הגלגל מחדש..

לסיכום,

ישנם ברי מזל שנולדים עשירים. במידה ואינכם כאלה, הרי שמוטלת עליכם משימה לא קלה. משימה שלוקחת שנים. אך, התגמול בסופו של תהליך כפול:

  1. אתם זוכים לנהל אורח חיים בו אתם רוכשים מה שצריך ולא מה שרוצים.
  2. אתם זוכים להעניק לכם ולמשפחתכם אופק כלכלי יציב ואמיתי.

כאשר שואלים אותנו, איך להתעשר? או איך להתעשר מנדל"ן? התשובה שלנו תהיה תמיד: עושר זה בראש ובראשונה מה שאנו קובעים במוחנו. במידה ונקבע שעושר עבורנו זה לישון טוב בכל לילה, הרי שהיעד שלנו קל ומהיר להשגה. במידה ונקבע שעושר עבורנו זה לנהוג ברכבי יוקרה ולטוס במטוס פרטי, הרי שמחכה לנו דרך ארוכה ומפותלת עד להשגת היעד הנכסף.

רוצים ללמוד איך משקיעים בנדל"ן בחכמה? השאירו פרטים:

 
צריכים עזרה? התייעצו עם המומחים של Unadlan ונשמח לעזור! 
  

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שטר חוב שכירות | ייעוץ השקעות נדל"ן | קניית דירה | חוזה שכירות | משכנתא  | משכנתא למסורבים | לפרסום באתר |יצירת קשר: 058-5678901[email protected]   
Uwebsite - אפיון אתרים | WEmanage - ניהול אתרים
דרג את המאמר