ראשי / השקעות בנדלן / איך להיות עשיר באמצעות השקעות נדל"ן בשווקים נכונים בישראל ובעולם?

איך להיות עשיר באמצעות השקעות נדל"ן בשווקים נכונים בישראל ובעולם?

    adimage

רבים מבצעים השקעות בשוק ההון ובשוק הנדל"ן, כמעט כולם מרוויחים מהשקעותיהם תשואה ראויה. אך כמה מהם באמת מתעשרים מהשקעותיהם? במאמר זה אנו נסביר איך להיות עשיר באמצעות השקעות נדל"ן חכמות בשווקים עולים בארץ ובעולם. נסביר איך ניתן לנהל תיק השקעות נדל"ן שיהפוך אתכם לאנשים עשירים באמת.

איך להיות עשיר באמצעות השקעות נדל"ן

לפני שאנו נדון באפשרויות שעומדות לרשותנו, עלינו להכיר 2 עקרונות חובה:

  1. ניהול משק בית יעיל וחסכוני.
  2. ניהול הליכי איתור פורצי דרך.

בזכות הקדמה, בזכות תקשורת יעילה (טלפון, אינטרנט) ניתן להשקיע כסף בכל מקום על פני הגלובוס. עובדה זו מקנה לנו הזדמנויות אין קץ אך במקביל מסכנת אותנו בקבלת החלטות מוטעות מתוך חוסר בידיעה ואו כתוצאה מהונאה. לכן, עלינו לסגל לעצמנו שיטת עבודה בה אנו מצליחים לאתר ולנהל השקעות מרחוק ולעשות זאת בניתוק מוחלט מיתר הוצאות המחיה של משפחתנו.

איך מתעשרים מהשקעות נדל"ן?

בדרך אל העושר יש עצירות רבות:

  1. עלינו לעבוד קשה ולחסוך כסף רב ככל הניתן.
  2. עלינו ללמוד איך להתנהל כלכלית בצורה חכמה.
  3. עלינו ללמוד לזהות הזדמנויות השקעה יוצאות דופן.
  4. עלינו ללמוד איך מזהים סיכון ופוטנציאל תשואה.
  5. עלינו לפתח ניתוק רגשי עם השקעותינו.
  6. עלינו למנף כל השקעה בכל פעם מחדש.

כעת נסביר כל שלב בדרך להתעשרות בפירוט רב יותר:

1. עבודה קשה וחיסכון:

לא ניתן להשקיע כסף מבלי שעבדנו קשה וחסכנו שקל לשקל עד להצטברות די הון עצמי להשקעה. אין קיצורי דרך להתעשרות ויש לעבוד קשה מאוד בכדי להרוויח יותר כסף ממה שאנו צריכים בפועל לחיינו. ככל שגובה ההון העצמי שחסכנו גדול יותר, כך פרק הזמן מתחילת הפעילות בהשקעות ועד לגזירת הרווחים וההתעשרות צפויה להיות קצרה יותר.

2. התנהלות כלכלית חכמה:

גם כאשר יש לנו הון עצמי להשקעה, במידה ולא נסגל לעצמנו הרגלי צריכה מינימליים, במידה ולא נסגל לעצמנו אורח חיים בריא שאינו נשען על הוצאות רבות, הרי שנידרש להוציא את כספינו מההשקעות במהרה ובכך במקום להרוויח כסף אף נצא מופסדים. כדי להרוויח כסף ולהתעשר מהשקעות נדל"ן, יש לנתק בין הכסף המושקע ובין חיינו ובעצם לנהל כסף זה כאילו אינו קיים עבורנו בחיי היום יום.

3. זיהוי הזדמנויות יוצאות דופן:

כפי שציינו בתחילת המאמר, העולם ענק! יש בו אינספור שווקים שצומחים במהירות, שווקים שערכי הנכסים בהם מזנקים לגבהים חדשים. עלינו לזהות שווקים אלו ולבחור לפעול בהם. כך, כאשר שוק הנדל"ן הישראלי מציג רווחיות נמוכה, ניתן להיכנס בקומות הראשונות של הצמיחה בשווקים שצפויים להכפיל ולשלש את ערכי הנכסים בתוך עשור. זיהוי הזדמנויות אלו מחייב השקעה של זמן ומעקב מתמשך אחר שווקים רחוקים ומגוונים.

4. הבחנה בסיכון ופוטנציאל בהשקעות:

במידה ונפעל נכון, נאתר שווקים בהם נרצה לפעול ולהרוויח. אך, יהיה עלינו להכין מאין תכנית עסקית לכל השקעה והשקעה ולבחון את גודל הפוטנציאל אל מול גובה הסיכון. לרוב, ככל שהפוטנציאל גדול יותר, כך הסיכון גבוהה יותר ולכן לא כל השקעה בנדל"ן תתאים לכל אדם. כאשר בוחרים להשקיע בנדל"ן על מנת להתעשר, עלינו לקחת סיכונים גבוהים מיתר האוכלוסייה מאחר ורק כך נוכל להזניק עצמנו קדימה.

5. ניתוק רגשי בינינו ובין ההשקעות:

קונים נכסים בשווקים מתעוררים? אתם הולכים לקראת משימה קשה ומאתגרת. בשוקים מתעוררים יש עליות וירידות והקיבה מתכווצת בכל פעם מחדש. לכן, יהיה עליכם לפתח ניתוק רגשי מהנכסים שלכם בהמתנה לעליית הערך שתתקבל לאחר עשור או שניים. ניתוק רגשי יאפשר לכם להמשיך ולראות את השוק בכללותו על הפוטנציאל הגלום בו גם בתקופות בהם השוק לא מתפקד כפי שקיוויתם.

6. מינוף ההשקעות פעם אחר פעם:

כאשר אתם מפצחים את השיטה, כאשר אתם מפנימים את הדרך לעשות כסף במהירות באמצעות השקעה בשווקים מורכבים, הרי שאין מנוס מהכפלת ההון והרכוש על ידי מינוף הנכסים הקיימים ורכישת נכסים נוספים בשווקים בהם נחלתם הצלחה ואו בשווקים נוספים בהם תרצו להתנסות. כל מינוף שייעשה יתבסס על ההון הקיים ולא על מקורות ההכנסה שמוקדשות למשק הבית שלכם.

אז איך להיות עשיר מהשקעות נדל"ן?

עשיר יודע לחלק בין יציבותו ויציבות משפחתו שחייבת להיות ללא עוררין. ובין חוסר היציבות הקבוע והמתמשך בעולם ההשקעות בו ברצונו לגרוף רווחים גדולים ובמהירות. למרות האמור, ישנם מקרים בהם ניתן להקדים שוק ולזהות פוטנציאל בלתי ממומש גם כאן בישראל ואו במדינות מפותחות ומצליחות ואף בהן להרוויח כסף רב גם בסיכונים מופחתים.

כדי להצליח להתעשר בתקופה קצרה ככל האפשר, אין מנוס מהיחשפות לסיכונים דרמטיים לפרקי זמן קצרים. את הסיכונים הללו ניתן לצמצם על ידי עבודת רקע רבה והיכרות מעמיקה עם כל שוק ושוק ויצירת תכניות משנה לכל שינוי שיכול להתרחש בשווקים בהם אתם פועלים.

במידה ותפעלו כפי האמור מעלה (מומלץ בעזרת יועץ השקעות נדל"ן) הרי שהדרך תהיה סלולה בפניכם והשאלה: איך להיות עשיר באמצעות השקעות נדל"ן תיפתר לשמחתכם. אנו ממליצים לכם לפנות אלינו להמשך למידה אודות נושא זה ואו התייעצות עם יועצי ההשקעות שלנו שישמחו להעניק לכם מהידע המצרפי שלהם.

 
צריכים עזרה? התייעצו עם המומחים של Unadlan ונשמח לעזור! 
  

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שטר חוב שכירות | ייעוץ השקעות נדל"ן | קניית דירה | חוזה שכירות | משכנתא  | משכנתא למסורבים | לפרסום באתר |יצירת קשר: 058-5678901[email protected]   
Uwebsite - אפיון אתרים | WEmanage - ניהול אתרים
דרג את המאמר